Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Корисне

Акумуляторні батареї ТМ REAL-EL - ідеальне рішення для електроживлення
Акумуляторні батареї ТМ REAL-EL - ідеальне рішення для електроживлення
Корисна стаття про свинцево-кислотні акумулятори REAL-EL RT-55 та REAL-EL RT-100: їхнє призначення, визначення, сфери застосування, принцип дії, будову, основні параметри та критерії вибору.
ИБП REAL-EL RESERVE
Джерела безперебійного живлення серії REAL-EL RESERVE
Корисна стаття про джерела безперебійного живлення серії REAL-EL RESERVE: про їхні основні характеристики, сфери застосування і критерії вибору самих ДБЖ та акумуляторних батарей, схеми і способи підключення.
Bluetooth у товарах ТМ REAL-EL
Bluetooth: технологія та її застосування у товарах ТМ REAL-EL
Набридли дроти, роз'єми, конектори, кабелі? У наш час вирішити цю проблему дуже просто, достатньо скористатися Bluetooth з'єднанням.
Як вибрати портативну акустику бумбокс?
Як вибрати портативну колонку?
Корисна стаття про технічні характеристики портативних акустичних систем, яка допоможе у виборі бумбокс колонки.
Power Delivery
Що таке Power Delivery ?
Корисна стаття про технології Power Delivery: принципи роботи, переваги і недоліки Power Delivery, пристрої, які підтримують дану технологію.
Quick Charge
Огляд технології Quick Charge від компанії Qualcomm
Корисна стаття про технології Quick Charge від компанії Qualcomm: історія розвитку, сфери застосування, пристрої, які підтримують дану технологію.

Джерела безперебійного живлення серії Home UPS
Джерела безперебійного живлення серії Home UPS
Корисна стаття про джерела безперебійного живлення серії Home UPS: про їхні основні характеристики, сфери застосування і критерії вибору самих ДБЖ та акумуляторних батарей, схеми і способи підключення.
Джерела безперебійного живлення
Джерела безперебійного живлення
Корисна стаття про джерела безперебійного живлення: визначення, їхню класифікацію, сфери застосування, будову, основні характеристики та критерії вибору.

Стабілізатори напруги
Стабілізатори напруги
Корисна стаття про стабілізатори напруги мережі: визначення, їхнє призначення, стандарти, сфери застосування, їхню внутрішню будову, основні параметри і критерії вибору.

Кислотні акумулятори
Кислотні акумулятори
Корисна стаття про свинцево-кислотні акумулятори: їхнє призначення, визначення, сфери застосування, принцип дії, будову, основні параметри та критерії вибору.

Реле напруги
Реле напруги
Корисна стаття про реле контролю напруги: їхнє призначення, визначення, сфера застосування, принцип дії, будова, необхідність їхнього встановлення.

Регулятор навантаження
Регулятор навантаження
Корисна стаття про автоматичний регулятор навантаження: його призначенні, сфери застосування, принцип дії, будовуї, необхідність його встановлення.