Каталог
УКР
РУС
Сервіс

Шановний Покупець!

Повідомляємо, в 2022 році центральна сервісна служба почне працювати 10 січня.

У зв’язку з ситуацією, що склалася у світі, та зокрема в Україні, центральна сервісна служба, виконуючи розпорядження державних органів, працює у штатному режимі але з урахуванням усіх вимог до організації роботи.

Сервісні центри на території України працюють згідно з карантинних умов роботи міста, в якому вони розташовані.Ми, як Центральний сервісний центр, за таких умов не можемо впливати на їх графік роботи.

У разі виникнення гарантійного випадку, Ви також можете звертатися безпосередньо до Продавця.

В свою чергу, нами, прийнято рішення що, у разі неможливості своєчасного сервісного обслуговування, термін гарантії подовжується на строк дії карантину з моменту зверення.

Номер телефону: +380 93 316 00 85 (+Viber)
Електронна пошта: AndreyI@sven.ua
Режим роботи: Пн-Пт 8:00–16:00,перерва 12:00–13:00

Вибачте за незручності і сподіваємося на розуміння.

Будьте пильними та відповідальними!
Бажаємо міцного здоров’я!
Шановний покупець!

Дякуємо вам за купівлю виробу TM REAL-EL. Ми гарантуємо високу якість та надійну роботу своєї продукції за умови дотримання технічних вимог, описаних в Інструкції користувача. Придбавши цей виріб, покупець приймає умови гарантійного обслуговування, викладені нижче.

Переконливо просимо вас уважно вивчити Інструкцію користувача, переревірити комплектність і правильність заповнення гарантійного талона. Будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації виробу.

Цим гарантійним талоном TM REAL-EL підтверджує відсутність у виробі будь-яких дефектів і бере на себе зобов’язання по забезпеченню ремонту і заміни елементів, що вийшли з ладу, упродовж усього строку гарантії, який подовжується на час гарантійного ремонту. TM REAL-EL залишає за собою право відмови у безкоштовному гарантійному ремонті у разі недотримання користувачем викладених нижче умов гарантії. Усі умови гарантії діють у рамках чинного законодавства, що забезпечує захист прав споживачів.


Акции Видео Гарантия и сервис Поддержка