Каталог
УКР
РУС
Про копманію

Продукція ТМ REAL-EL впевнено завойовує вибір і довіру споживачів країн Євросоюзу, в тому числі й України.

Компанія ретельно враховує тенденції споживчих запитів і реалізує їх за допомогою своїх технічних напрацювань і досягнень, водночас якість і безпека продукції повністю відповідає європейським стандартам і вимогам до продукції технічного напряму.

Основні напрямки досліджень і розробок: електрообладнання, альтернативні види енергопостачання, аксесуари до ПК/ноутбуків, мобільних пристроїв, а також акустичні системи.

При розробці, проектуванні і виготовленні продукції торгової марки «REAL-EL», аналізуються і враховуються всі відгуки і запити покупців. Рецензії покупців - найголовніша оцінка роботи Компанії. Завдяки тісному спілкуванню, вдається запропонувати необхідну продукцію високої якості за доступною ціною.

Велика увага приділяється таким аспектам як: безпека, енергозбереження, практичність і комфортабельність, сучасність і актуальність, доступність.

ТОВ «СВЕН Центр» є ексклюзивним дистриб'ютором продукції ТМ «REAL-EL» на території України. Забезпечує сертифікацію і відповідність цієї продукції вимогам технічних регламентів України, надає необхідний інформаційний супровід та якісне гарантійне та сервісне обслуговування.

Акции Видео Гарантия и сервис Поддержка