Медіа-центр
01.10.2018
В Києві 29-30 вересня 2018 року відбувся відбірковий турнір PUBG MOBILE STAR CHALLENGE Євро регіону.

Турнір PUBG MOBILE STAR CHALLENGE Євро регіону. В Києві 29-30 вересня 2018 року відбувся відбірковий турнір PUBG MOBILE STAR CHALLENGE Євро регіону.

14.09.2018
ТОВ «СВЕН Центр» - ексклюзивний дистриб'ютор продукції ТМ «SVEN» та ТМ «REAL-EL» на території України розширює штат співробітників.

ТОВ «СВЕН Центр» розширює штат співробітників. ТОВ «СВЕН Центр» - ексклюзивний дистриб'ютор продукції ТМ «SVEN» та ТМ «REAL-EL» на території України розширює штат співробітників.

29.08.2018
HiTech Expert - REAL-EL RS-8 Protect - доступний мережевий фільтр для підключення восьми пристроїв одночасно

HiTech Expert - REAL-EL RS-8 Protect - доступний мережевий фільтр для підключення восьми пристроїв одночасно REAL-EL RS-8 Protect - це доступний за ціною фільтр-подовжувач, розрахований на користувачів, яким потрібно підключити до однієї розетки одночасно вісім пристроїв. Втім, тільки цим інтерес до новинки не обмежується.

23.08.2018
ITnews - REAL-EL RS-8 Protect: "місце для восьми"

ITnews - REAL-EL RS-8 Protect: "місце для восьми" Компактний мережевий фільтр, ключовою особливістю якого є вісім розеток для підключення пристроїв-споживачів. А ось чим ще цікава новинка і наскільки все це здатне зацікавити потенційного покупця, я розповім далі.

21.08.2018
Pre-Paid - Огляд мережевого фільтра REAL-EL RS-8 Protect

Pre-Paid - Огляд мережевого фільтра REAL-EL RS-8 Protect Якщо мережевого фільтра, розрахованого на підключення п'яти або шести пристроїв вам недостатньо, бренд REAL-EL пропонує компактне рішення, у якого цілих 8 розеток. Всі вони із заземленням і захисним шторками, корпус з вогнестійкого пластика, є настінне кріплення плюс чимало інших особливостей, щоб зацікавити. Про все це і поговоримо далі.

13.08.2018
HiTech Expert - REAL-EL M-570 - акустика з вбудованим МР3 і системою караоке

HiTech Expert - REAL-EL M-570 - акустика з вбудованим програвачем МР3 і системою караоке REAL-EL M-570 - невелика акустична система класу 2.1, яка особисто мене зацікавила вбудованою системою караоке. Крім того, тут гарне підсвічування як на сабвуфері, так і динаміках, можливість програвати аудіо зі знімних носіїв, провідне та бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку і навіть пульт дистанційного керування.

20.07.2018
ITnews - REAL-EL RM-780 Gaming – любить грати з підсвічуванням!

ITnews - REAL-EL RM-780 Gaming – любить грати з підсвічуванням! Недорога ігрова мишка з гарною ергономікою, симпатичним дизайном, стильним контурним підсвічуванням, яке можна налаштовувати самостійно і фірмовим програмним забезпеченням. На кого розрахована новинка і чим ще цікава?

18.07.2018
Огляд акустичної системи REAL-EL M-570

Pre-Paid - Огляд акустичної системи REAL-EL M-570 Акустикою класу 2.1 з вбудованими МР3-програвачем, FM-приймачем і, навіть, дисплеєм на сьогодні вже мало кого здивуєш, а тому виробники йдуть далі, пропонуючи не тільки нові можливості, але і знижуючи при цьому вартість самого рішення для кінцевого покупця. Акустична система M-570 від компанії REAL-EL, окрім зазначених «речей», обладнана сучасним Bluetooth-модулем версії 4.1, містить вбудовану систему караоке на два мікрофони з можливістю регулювання рівнів їх гучності та ефекту відлуння, може відтворювати треки з USB-флеш та SD-карт пам’яті, має багатофункціональний пульт ДУ, а також підсвічування передніх панелей сабвуфера та сателітів. Залишається розібратися, наскільки вдалою вийшла новинка. Про це і піде мова далі.

10.07.2018
REAL-EL RM-780 Gaming - недорога ігрова миша з можливістю програмування і RGB-підсвічуванням!

HiTech Expert - REAL-EL RM-780 Gaming - недорога ігрова миша з можливістю програмування і RGB-підсвічуванням! REAL-EL RM-780 Gaming - доступний за ціною ігровий маніпулятор з хорошою ергономікою, приємним дизайном, контурним підсвічуванням, котре налаштовується, а також фірмовим програмним забезпеченням, яке розширює початкові можливості пристрою! Які шанси у новинки виділитися на тлі конкурентів? Давайте дивитися разом.

09.07.2018
REAL-EL M-570: твоя перша домашня система караоке!

ITnews - REAL-EL M-570: твоя перша домашня система караоке! Доступна за ціною акустична система 2.1 з симпатичним підсвічуванням сабвуфера і динаміків, можливістю відтворення МР3 з карт пам'яті і USB-накопичувачів, передачею аудіо за допомогою Bluetooth і кабельного підключення, вбудованим FM-приймачем і навіть модулем караоке з виходами під два мікрофони.

05.07.2018
Огляд ігрової мишки REAL-EL RM-780 Gaming

Pre-Paid - Огляд ігрової миші REAL-EL RM-780 Gaming Недорогий маніпулятор з симпатичним дизайном, RGB-підсвічуванням, практично симетричною конструкцією корпусу, фірмовим софтом і іншими цікавими «речами». Протягом тижня я знайомився з пристроєм, і тепер готовий поділитися своїми враженнями

18.06.2018
REAL-EL M07 - компактна механічна клавіатура за недорого

REAL-EL M07 - компактна механічна клавіатура за недорого REAL-EL M07 - одна з найбільш компактних і доступних за ціною механічних ігрових клавіатур. Які переваги та недоліки девайса, вартістю менше $ 45, і чи варто її рекомендувати на роль першої «механіки»? Всі відповіді в цьому огляді.

11.06.2018
REAL-EL M07: "механіка для першокласника"!

REAL-EL M07: "механіка для першокласника"! Турнірна механічна клавіатура з перемикачами Jixian (BLUE SWITCH), металевою поверхнею і вартістю менше ніж $45. Чи варто її рекомендувати? Відповідь в цьому огляді.

27.04.2018
ТМ «REAL-EL» виступила спонсором Олімпіади з математики

ТМ «REAL-EL» виступила спонсором призового фонду ХХІІІ Олімпіади з математики ТОВ «СВЕН Центр» виступив спонсором призового фонду ХХІІІ Олімпіади з математики, яка проводилася в рамках щорічного фестивалю «Квітень-Фест», організатором якого є Русанівський ліцей...

26.04.2018
ITnews - REAL-EL STAB-2000 - "захист для двох"!

ITnews - REAL-EL STAB-2000 - "захист для двох"! Дивимся можливості доступного за ціною стабілізатора напруги, орієнтованого на обслуговування відразу двох пристроїв-споживачів, сумарною потужністю не більше 1600 Вт. Чи варто рекомендувати цю новинку естонського бренду?

25.04.2018
HiTech Expert - REAL-EL STAB-2000 - недорогий стабілізатор для захисту побутової техніки

HiTech Expert - REAL-EL STAB-2000 - недорогий стабілізатор для захисту побутової техніки REAL-EL STAB-2000 - це компактний і доступний за ціною стабілізатор напруги, здатний захистити відразу два підключених до нього пристрої-споживача від підвищеної / зниженої напруги, короткого замикання, перевантаження і багато іншого. Нещодавно пристрій почав продаватися в Україні. Наша редакція отримала можливість познайомитися з ним ближче, і сьогодні я ділюся своїми враженнями.

25.01.2018
TechToday - Огляд механічної клавіатури REAL-EL M15 Backlit

TechToday - Огляд механічної клавіатури REAL-EL M15 Backlit Кілька тижнів тому ми почали знайомитися з продукцією естонського бренду REAL-EL на прикладі ігрової гарнітури GDX-8000. Сьогодні піде мова про ще один продукт – механічну клавіатуру M15 Backlit. Серед її особливостей – велика кількість ігрових режимів і налаштувань, цікаве підсвічування, перемикачі BLUE SWITCH, а ще невисока вартість. Але чи достатньо всього цього, щоб зацікавити?

29.12.2017
TechToday - Огляд ігрової гарнітури REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit

TechToday - Огляд ігрової гарнітури REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit Особисто моє знайомство з цим маловідомим в Україні естонським брендом почалося з вивчення його механічних ігрових клавіатур. Однак нещодавно компанія випустила доступну ігрову гарнітуру накладного типу – GDX-8000. Серед її особливостей – симпатична підсвiтка, звук класу 7.1, спеціальний софт для його налаштування і вібробас. У цьому огляді – мої враження від знайомства.

24.11.2017
REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit: ігрова гарнітура зі звуком 7.1 і вібробасом за недорого!

REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit: ігрова гарнітура зі звуком 7.1 і вібробасом за недорого! Ігровий аксесуар з пультом керування, привабливим підсвічуванням, відмінним звуком формату 7.1, продуманою конструкцією і багатьма іншими цікавими особливостями. Мої враження від знайомства з новинкою далі.

21.11.2017
ITnews - REAL-EL 7070 Comfort Backlit: "зональне підсвічування і відмінна ергономіка"!

ITnews - REAL-EL 7070 Comfort Backlit: "зональне підсвічування і відмінна ергономіка"! Компактна клавіатура в доступному ціновому сегменті, ключовою відмінною рисою якої є гарне підсвічування зонального типу. Крім того, тут продумана ергономіка, зручна розкладка, два кольори корпусу, солідне напрацювання на відмову та інші цікаві "речі". Про все це і піде мова далі.

Новости 1 — 20 з 32
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець
Акции Видео Гарантия и сервис Поддержка