Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Довгограюча музика: огляд Bluetooth-навушників Real-EL GD-855

30 Жовтня 2019

Сьогодні в редакції "Подробиць" на огляді знаходяться доступні за ціною стерео Bluetooth-навушники REAL-EL GD-855

В сучасній акустиці виробники всіляко намагаються позбутися від проводів і перевести користувачів на бездротове підключення Bluetooth.

Цей бездротовий протокол передачі починаючи з версії 4.0 став настільки якісним, що підібрався до рівня lossless-відцифровування, так що навіть недорогі навушники здатні видавати "чистий звук".

Сьогодні в редакції "Подробиць" на огляді знаходяться доступні за ціною стерео Bluetooth-навушники REAL-EL GD-855, які передають звук по протоколу 4.2, і мають стандартне гніздо 3,5 мм для тих, хто не готовий повністю відмовлятися від проводів . Наскільки вдалою вийшла ця гарнітура, рекомендуємо дізнатися в огляді.

Упаковка

Упаковка REAL-EL GD-855

Упаковка REAL-EL GD-855

REAL-EL GD-855 поставляється в картонній коробці з віконцем з тонкого прозорого пластику, через яке можна розглянути одну зі сторін гарнітури.

Задня сторона упаковки REAL-EL GD-855

Характеристики REAL-EL GD-855 вказані на зворотньому боці упаковки

У комплекті йдуть самі навушники, кабель 3,5 мм, провід microUSB для підзарядки вбудованого акумулятора і гарантійний талон. Скромно, але очікувати багатого комплекту в бюджетному сегменті не доводиться.

Комплектація REAL-EL GD-855

Комплектація REAL-EL GD-855

Зате порадувала інструкція на рідній українській мові, на якій також йде опис технічних характеристик на самій коробці зі зворотного боку.

Дизайн

Гарнитура REAL-EL GD-855 на картонній стійці

Корпус REAL-EL GD-855 повністю пластиковий, але дуже міцний. Покриття матове і має додаткову захисну функцію - не збирає відбитків пальців і не брудниться.

Покриття гарнітури REAL-EL GD-855

Незважаючи на гадану по фотографіях габаритність, на ділі навушники вийшли дуже компактними, а також дуже легкими (175 грам), не в останню чергу завдяки пластиковим матеріалами.

Дуга гарнітури вийшла досить пружною, а металева основа надає їй трохи міцності. Завдяки їй навушники добре сидять на голові і не норовлять зісковзнути навіть під час бігу - перевірено.

Як сидять навушники на голові

З регульованих елементів відзначимо дугу, що подовжується, і поворотні шарніри для чаш.

Поворотні шарніри для чаш

Діаметр динаміків становить 40 мм, що є стандартним і універсальним розміром, який підійде практично будь-якому власникові.

REAL-EL GD-855 вигляд збоку

Амбушюри вийшли м'якими, не тиснуть на вуха. Також амбушюри мають гарну звукоізоляцію, так що в транспорті можна спокійно поринути в улюблені треки і не чути те, що відбувається навколо.

Ергономіка і підключення

Роз'єми підключення REAL-EL GD-855

Роз'єми підключення

Елементи управління винесені на праву сторону. Механічні кнопки управління REAL-EL GD-855 тактильно відчуваються без проблем, так що знайти їх "наосліп" не складе труднощів. Натискання відбуваються коротко і чітко.

Кнопка вмикання REAL-EL GD-855

Кнопка вмикання

На правому навушнику знаходиться велика кнопка включення, що втоплена в корпус, на нижньому торці розташована гойдалка гучності, що виконує також роль перемикання треків при довгому натисканні, поруч знаходиться роз'єм 3,5 мм для дротових навушників, порт MicroUSB для зарядки, світлодіодний індикатор стану і отвір для мікрофона.

Мікрофон розташований знизу

Варто відзначити, що дротове підключення має свої плюси: якщо акумулятор сів, то гарнітура буде спокійно працювати через 3,5 мм, але в такому випадку мікрофон буде відключений.

Фото під'єднаного провода 3,5 мм

Мікрофон дозволяє використовувати навушники як гарнітуру для розмов - чутно дуже добре, жоден співрозмовник не скаржився.

Розташування індикатора Bluetooth-з'єднання

Індикатор Bluetooth-з'єднання розташований знизу

Сполучення з мобільним пристроєм або комп'ютером по Bluetooth 4.2 (A2DP, AVRCP, HFP) відбувається без проблем. Вбудованого акумулятора 250 мач вистачає до 8 годин безперервного прослуховування музики (або 4-5 днів при нечастому використанні), а повна зарядка займе трохи більше 2 годин. Під час роботи ніяких збоїв не помічено - сигнал стабільний на відстані до 10 метрів.

Звук

Підключення гарнітури до телефону по Bluetooth

Якість звуку у REAL-EL GD-855, як для гарнітури бюджетного класу, приємно здивувало. Динаміки гарнітури видають широкий діапазон частот. Але майбутнім власникам варто бути обережними, адже гарнітура дуже гучна.

Подключение гарнитуры к телефону по Bluetooth

Тому не рекомендуємо довго прослуховувати музику на викрученому до максимуму регулятора гучності. Правда, варто відзначити, що на "максималці" вже відчувається невелике спотворення.

Підсумок

Навушники REAL-EL GD-855 коштують лише 550 гривень (близько 22 доларів). Це гранично низький цінник, завдяки якому нівелюються навіть всі недоліки. Виробникові REAL-EL вдалося втілити в гарнітурі міцну збірку, гарне оснащення і прийнятну якість звуку, що дуже рідко в цьому доступному ціновому сегменті.

Автор: Євгеній Опанасенко;
Джерело: www.podrobnosti.ua;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL GD-855
Також, на подібну гарнітуру - REAL-EL GD-850