Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Найкраща зарядка для iPhone 12: огляд REAL-EL CH-350

11 Лютого 2021

Компанія REAL-EL у своєму модельному ряді пропонує потужну та швидку мобільну зарядку CH-350 з підтримкою протоколів Power Delivery 27W, Quick Charge 3.0 і має два порти: USB-C і USB-A. Рекомендуємо прочитати огляд про цей корисний гаджет.

usb-zaryadka-real-el-ch-350

REAL-EL CH-350

Восени 2020 року Apple представила свій черговий смартфон - iPhone 12. Особливістю новинки стало навіть не надсучасне обладнання та можливості, що дійсно вражають, а той факт, що Apple відмовилася додавати зарядний адаптер в коробку зі смартфоном.

Компанія мотивувала це рішення турботою про екологію, мовляв, навіщо забруднювати світ пластиком, якщо майже в кожному будинку зараз знайдеться кілька зарядок з USB виходом.

Цей тренд напевно підтримають інші імениті виробники, адже за ширмою "боротьби із забрудненням екології" криється банальна економія.

Виробники різноманітних аксесуарів і до цього випускали різні зарядки на будь-який смак та колір, але з 2021 року попит на них зросте ще більше, оскільки Apple буде не єдиною компанією, яка відмовилась від зарядок зі смартфоном в комплекті.

З цієї причини "Подробиці" вирішили перевірити, які зарядні пристрої пропонують різні компанії, і чим особливим можуть здивувати такі "малопомітні" аксесуари.

Компанія REAL-EL, наприклад, у своєму модельному ряді пропонує потужну та швидку мобільну зарядку CH-350 з підтримкою протоколів Power Delivery 27W, Quick Charge 3.0 і має два порти: USB-C и USB-A. Рекомендуємо прочитати огляд про цей корисний гаджет.

☑ УПАКОВКА ТА ДИЗАЙН:

Поставляється REAL-EL CH-350 в картонній упаковці з фірмовим оформленням в чорно-помаранчевому забарвленні.

licova-storona-upakovki-real-el-ch-350

Лицьова сторона упаковки REAL-EL CH-350

На лицьовій стороні є прозоре віконце, що дає можливість детально розглянути REAL-EL CH-350 перед покупкою.

Поруч з віконцем виробник наніс іконками можливості зарядки, серед яких звертає увагу на:

  • силу струму в 3А,
  • потужність заряду 35 Вт,
  • Quick Charge 3.0,
  • Power Delivery.

zvorotna-storona-upakovki-real-el-ch-350

Зворотна сторона упаковки REAL-EL CH-350

На зворотному боці вказані детальні технічні характеристики на українській мові.

При розпакуванні з'ясовується, що комплект дуже скромний: зарядка та інструкція. Власне, і все. Виробник передбачає, що потрібні кабелі для зарядки у користувача є.

real-el-ch-350

REAL-EL CH-350

Сам REAL-EL CH-350 досить великий, у порівнянні зі звичайними комплектними зарядними пристроями. І трохи заважкий. Під час роботи світиться синій світлодіодний індикатор для зручності візуальної оцінки стану.

real-el-ch-350

REAL-EL CH-350

Корпус повністю пластиковий, але розділений на дві "зони", з матовим і глянцевим покриттям - оригінальний дизайнерський хід робить зарядник досить приємним на вигляд і створює враження дорогого пристрою, до пари "Айфону".

real-el-ch-350

REAL-EL CH-350

Попри удавану модульну конструкцію, вона не розбірна, тому замінити вилку 220В на іншу не можна.

☑ РОБОТА ЗАРЯДКИ:

На нижньому торці виробник наніс специфікацію про роботу при напрузі 100-240В (можна навіть в США користуватись), і вихідну потужність.

real-el-ch-350

REAL-EL CH-350

І тут криється маленька хитрість. Заявлені 36 Вт потужності на практиці розподіляються між портами USB-A і USB-C при одночасній зарядці з двох портів. Тому, щоб отримати максимум швидкості заповнення заряду акумулятора краще використовувати тільки один порт.

  • USB-A працює за технологією Quick Charge 3.0 (36Вт) і видає 3,6-6,5В при 3A або 12В при 1.5А.
  • USB-C працює за технологією Power Delivery 27Вт при 5В 3А або 12В при 2.25А.

real-el-ch-350

real-el-ch-350

Правда, таких пристроїв у нас на тесті не виявилося. Тому піддослідним виявився мій смартфон Samsung Galaxy S10.

zaryadka-smartfona-z-zvichajnim-slabkim-adapterom

Зарядка смартфона зі звичайним слабким адаптером

shvidk-st-zaryadki-za-dopomogoyu-real-el-ch-350

Швидкість зарядки за допомогою REAL-EL CH-350

У випадку звичайної зарядки без Quick Charge, 4000 мАг акумулятор заряджався б понад 6 годин. Однак REAL-EL CH-350 впоралася з цим за півтори години, і це без підтримки цієї технології!

☑ ЩО ТАКЕ POWER DELIVERY:

Наостанок кілька слів про Power Delivery.Це окрема специфікація, яка може працювати з портами та кабелями USB 2.0 і USB 3.0 для забезпечення сумісності, але підключається тільки через USB Type-C порт.

Однак, щоб працювати на повній швидкості зарядки у 27 Вт, яку здатний надати порт, пристрій повинен підтримувати цей стандарт. Якщо у вас флагманський смартфон від Samsung, Apple або Huawei - то ця зарядка ідеально підходить.

Якщо пристрій не підтримує стандарт Power Delivery, то заряд буде відбуватися при потужності в 10-18 Вт, що теж непогано. Також варто розуміти, що дешевий "китайський" зарядний кабель теж не підходить, так як вони витримують не більше 7,5 Вт, тому для дотримання безпеки використовуйте кабель, який йде в комплекті.

Таким чином, Power Delivery є еволюційним розвитком інновацій в області швидких зарядок для мобільних пристроїв, здатний зарядити смартфон за 30 хвилин, що і пропонує REAL-EL CH-350.
☑ ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ: