Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-555 – «і пограти, і попрацювати»

5 Листопада 2020

REAL-EL RM-555 – доступна за ціною дротова мишка, яку за словами виробника, ви можете використовувати як ігрову так і для роботи в офісі. Наскільки вдалою вийшла новинка і чи варта своєї ціни? Пропоную розібратись у цьому огляді.


REAL-EL RM-555 – доступна за ціною дротова мишка, яку за словами виробника, ви можете використовувати як ігрову так і для роботи в офісі. Наскільки вдалою вийшла новинка і чи варта своєї ціни?

Zdivovanij_smajlikПропоную розібратись у цьому огляді.

REAL_EL_RM_555

Комплектація та упаковка

  • ігрова миша REAL-EL RM-555;
  • керівництво користувача;
  • гарантійний талон.

gejmerskaya_mishka_REAL_EL _RM_555

Постачається модель у невеликій картонній коробці з дизайном у фірмовому стилі виробника – ілюстрації пристрою та окремих його компонентів, велика кількість різної інформації про маніпулятор і, звісно ж, яскраве використання відтінків бренду.

Upakovka_REAL_EL _RM_555

Ключові технічні характеристики


Кількість клавіш 5+1 (колесо прокручування)
Напрацювання на відмову, натискань більше 3 000 000
Частота кадрів, fps 6000
Оптична розподільна здатність, dpi 800/1600/2400/3200/4800/6400
Максимальне прискорення, g 15
Максимальна швидкість стеження, ips м/сек 60
Довжина кабелю, м 1,8
Відповідність стандартам FCC, CE
Технологія зв’язку провідна, оптична
Розміри, мм 128х75х35
Вага, г 150

Igrova_mishka_REAL_EL _RM_555

Використані матеріали та якість збірки

Цікавою особливістю корпусу REAL-EL RM-555 є нижня алюмінієва панель.

Погодьтесь, що це не властиво маніпуляторам за $12. Метал посилює конструкцію корпусу та ще й додає іміджу.

Nizhnya_panel_REAL_EL _RM_555

Основний матеріал – матовий пластик. Окрім нього, є декілька глянцевих вставок, гуми та тканини. Остання використовується для обплетення кабелю. Якість виконання на гідному рівні – ніяких пошкоджень за весь термін тестування (3 тижні), хоча я не найобережніший тестувальник.

Довжина кабелю – 1,8 метра, цього достатньо, щоб підключитися до будь-якого пристрою. На кабелі є чудові запобіжники перегинів та феритовий фільтр, який захищає від перешкод.

Igrova_mіshka_REAL_EL _RM_555

Мені сподобались як матеріали, так і сама збірка – все дуже щільно зроблено, нічого не хрустить і не прогинається. Ознайомившись з особливостями REAL-EL RM-555, не скажеш, що це маніпулятор за $12, виглядає набагато дорожче.

Враження від ергономіки

Перше, що мені сподобалось: REAL-EL RM-555 – має майже повністю симетрична конструкція корпусу. Погоджусь, до цього формату легше звикнути правші, проте і шульгам я рекомендую таку мишу.

На панелі зверху розташовані кнопки правого/лівого натискання, між якими колесо прокручування з функцією натискання. Колесо покрито гумою, що робить його дуже зручним в використанні – ніякого буксування за весь тестовий період.

Koleso_prokrutki_REAL_EL _RM_555

Ближче до спинки знаходиться перемикач dpi, а на лівому ребрі – кнопки вперед/назад.

По периметру нижньої панелі розміщені тефлонові насадки, а по центру – вивід оптичного сенсору.

Gejmerska_mishka_REAL_EL _RM_555

Підсвічування

У REAL-EL RM-555 досить цікаве підсвічування. По периметру воно багатокольорове, а навколо колеса і логотипу – одноколірне. Колір підсвічування в двох останніх зонах ви можете змінити з переключенням dpi.

Спочатку воно змінюється і знизу, і по периметру, але вже через декілька секунд підсвічування знову повертається в режим багато-кольоровості . Окрім того, ви можете встановити режим блимання або зовсім відключити. Щоб виконати останнє, потрібно одночасно натиснути колесо і кнопку перемикання dpi.

Маленький висновок

Завдяки невеликим розмірам, ергономіці та можливості відключення підсвічування, ви можете перетворити геймерську мишу на офісну. Це досить зручно і практично, адже між роботою ви можете відпочити і відволіктися, при цьому не витрачаючи кошти на окрему ігрову мишу.

Ціна просто неймовірна – всього $12! Це чудова пропозиція, здатна посунути більшість конкурентів. Постає питання, чи придбав би я собі таку мишу, знаючи мою вибагливість до пристроїв? Звісно, що так! 👍

Орієнтовна вартість: 358 гривень

Автор: Вадим Буряк;
Джерело: expert.com.ua;
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL RM-555

Додаткові матеріали

Відео підсвічування REAL-EL RM-555Відео огляд REAL-EL RM-555 від каналу "Клик Обзор"