Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL 7070 Comfort Backlit - ергономічна клавіатура з зональним підсвічуванням за недорого!

23 Жовтня 2017

Мої враження від знайомства з доступною дротовою клавіатурою, ключовою відмінною рисою якої є багатобарвне підсвічування. Наскільки цікавим вийшов продукт і чи варто його рекомендувати? Давайте розбиратись.

Мої враження від знайомства з доступною дротовою клавіатурою, ключовою відмінною рисою якої є багатобарвне підсвічування. Наскільки цікавим вийшов продукт і чи варто його рекомендувати? Давайте розбиратись.


Упаковка

Користувач отримає новинку в порівняно невеликій (якщо виходити з габаритів продукту - 440х25х128 мм) упаковці з картону. Вона з симпатичним дизайном, добре поєднує обрані для декору кольори плюс ілюстрації пристрою і необхідний масив відомостей.


Комплектація

Відкривши коробку, всередині неї легко запримітити саму клавіатуру - REAL-EL 7070 Comfort Backlit, а ще інструкція користувача і гарантійний талон.


Технічні характеристики

  • Кількість клавіш - 103;
  • Контакти клавіш - мембранні з тактильним зворотним зв'язком;
  • Напрацювання на відмову - понад 20 млн. натискань;
  • Тип - мультимедійна;
  • Технологія зв'язку - дротова;
  • Інтерфейс - USB;
  • Сумісність з ОС - Windows XP / Vista / 7/8/10;
  • Розміри - 440х25х128 мм;
  • Вага - 535 г


Матеріали корпусу

Корпус клавіатури складається з двох пластикових частин, зафіксованих гвинтами.


Серед інших матеріалів, які також не оминули увагою, варто відзначити деяку кількість металу (ті ж гвинти + окантовка USB-коннектора). А ще є обплетення кабелю, зовні і тактильно нагадує силікон.


Збирання

Питань до якості збирання немає - відмінна підгонка елементів між собою, тонкі шви / зазори плюс ніякого люфту. Словом, незважаючи на невисокий цінник, будь-якої дешевизною в цьому плані і не пахне.


Дизайн

Звичайно ж, в рішеннях такого плану, як REAL-EL 7070 Comfort Backlit основну «погоду» в плані зовнішності робить підсвічування, і тут воно дійсно приємне.


Але якщо відключити його, в результаті ми отримаємо добротно складену «робочу конячку» з добре «посадженою» розкладкою, всі кнопки якої, за винятком пробілу, увігнуті всередину для більш комфортного набору.

До речі, кому цікаво, на вибір можна купити продукт в білому корпусі, або чорному. Який вибрати, тут вже справа смаку.


Підсвічування

Розкладка REAL-EL 7070 Comfort Backlit підсвічується кількома кольорами - зеленим, червоним, бузковим та синім. Облаштування підсвічування не хаотичне, а зональне, тобто, є, якщо можна так сказати, поділ на зони, кожна з яких і підсвічується обраним відтінком. Особисто мені таке рішення сподобалося. Ну і приємно також те, що при необхідності, підсвічування легко вимкнути.
Якщо говорити про зону підсвічування, мова не тільки про підсвічуванні нанесених на клавіші символів, але і також бічне освітлення, що додає в деякому сенсі шарму.


Розкладка

Сама по собі розкладка якісна без «знижок» на що-небудь. Більш того, для цієї цінової категорії, рішення якщо не краще, то одне з таких - чіткий хід, плавна і легка тактильна віддача, зручні кнопки швидкого доступу - словом, дійсно тлумачний формат. Контакти клавіш мембранні.


Варто також відзначити і те, що виробником задекларовано стійке до стирання покриття, і особисто я в цьому переконався. Практично два місяці роботи і в результаті і натяку на зазначену вище, скажімо так, «особливість» недорогих аксесуарів.


Враження від роботи

Таким чином, за підсумками у нас прикольний варіант, особливо для любителів клавіатури з підсвічуванням, що підходить як для офісу, так і для дому. Основна фішка - це, звичайно ж, різнобарвне зональне підсвічування. Разом з тим, особисто мені сподобався відмінний хід клавіш і їх величина, м'яка тактильна віддача і сама їх форма. Словом, за свої гроші вибір досить непоганий.

Орієнтовна вартість: 315 гривень
Продукт надано прес-службою бренду REAL-EL
Продукт на сайті виробника - REAL-EL Comfrot 7070 Backlit
Автор: Вадим Буряк
Джерело:HiTech Expert