Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL M-555 - ТОП гаджет для фанатів ігор та фільмів

8 Лютого 2024 iTech.ua Юрій Пятківський /журналіст iTech.ua/

Акустична система 2.1 REAL-EL M-555 стане в нагоді як любителям кінофільмів, так і поціновувачам комп’ютерних ігор.

Akustichna-sistema-REAL-EL-M-555

Хтось більше любить комп’ютерні ігри, а хтось — кінофільми, але є й такі, хто встигає знаходити час на обидва цих хобі. Ми підібрали акустичну систему 2.1 М-555 від ТМ REAL-EL, яка однаково корисна геймерам і кіноманам.

Akustichna-sistema-REAL-EL-M-555

REAL-EL M-555 — стильна на вигляд акустична система формату 2.1 родом з Естонії. Включає два сателіти по 12.5 Вт кожен і низькочастотний сабвуфер на 30 Вт. Загальна потужність складає 55 Вт, чого вистачить для ігор, фільмів та музичної вечірки навіть у дуже великій кімнаті. Корпус і сабвуфера, і сателітів, виготовлений з деревини MDF, що додає глибини звучання. Сателіти можна закріпити на стіні, а сабвуфер ставиться на полицю чи краще на підлогу. Важить увесь комплект трохи більше 6 кілограмів.

Akustichna-sistema-REAL-EL-M-555 Akustichna-sistema-REAL-EL-M-555 Akustichna-sistema-REAL-EL-M-555

Частотний діапазон сателітів дорівнює 150 – 20000 Гц, а сабвуфера 45 – 150 Гц. Підтримуються різноманітні варіанти підключення: кабель AUX для комп’ютера, бездротовий Bluetooth для смартфонів, USB-флешка чи карта пам’яті SD. Перемикатися між джерелами аудіосигналу, а також здійснювати інші налаштування, можна кнопками на сабвуфері або з допомогою пульта дистанційного управління. Додатково реалізований механічний регулятор гучності з LED-підсвічуванням, електронний годинник, таймер автовимкнення та FM-радіо.

Akustichna-sistema-REAL-EL-M-555

REAL-EL, REAL-EL M-555, акустична система 2.1, акустика для комп’ютера, колонки з сабвуфером, сабвуфер з сателітами