Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Міні-комп'ютер під NAS-сервер та REAL-EL S-2070 - готове рішення для домашнього кінотеатру

28 Вересня 2022

Причини придбати домашній кінотеатр REAL-EL S-2070 прості: cумарна потужність 150 Вт, трисмугові динаміки, відтворення через AUX, S/PDIF і Bluetooth, функція KARAOKE.

multimedjna-akustika-real-el-s-2070

REAL-EL S-2070

У сучасному світі цілком реально облаштувати домашній кінотеатр вдома, але готовий заводський медіаплеєр для домашнього кінотеатру і, тим паче, багатодискове файлове сховище (скорочено NAS) часто коштують невиправдано дорого, як для своєї обмеженої функціональності та повної відсутності можливості апгрейду. Набагато розумніше зібрати для цих завдань компактний комп'ютер з енергоефективним процесором. Головне переконатися, що проц вміє апаратно відтворювати сучасні відеокодеки H265 і VP9, перший використовується для 4K-фільмів, а другий для роликів на YouTube. А материнська плата і корпус ПК здатні під'єднати і відповідно вмістити щонайменше два диски для створення дзеркального RAID 1 масиву. У результаті файли будуть автоматично дублюватися на двох накопичувачах і навіть у разі поломки одного з них інформація не загубиться.

Жоден домашній кінотеатр не обійдеться без якісного звуку, який Вам забезпечить акустична система REAL-EL S-2070.

multimedjna-akustika-real-el-s-2070 multimedjna-akustika-real-el-s-2070 multimedjna-akustika-real-el-s-2070 multimedjna-akustika-real-el-s-2070 multimedjna-akustika-real-el-s-2070

REAL-EL S-2070 — трисмугова стереосистема класу домашній кінотеатр. Кожен сателіт акустичної системи оснащено окремими динаміками для відтворення різних частот звуку: 1-дюймові для високих, 4-дюймові для середніх і 10-дюймові для низьких. Сумарний відтворюваний частотний діапазон становить 20 - 20000 Гц, а потужність звуку RMS — 2х75 Вт. Передбачено вбудований еквалайзер.

Сателіти з дерев'яної MDF-плити заввишки 950 мм матимуть ефектний вигляд поруч із великодіагональним телевізором і взагалі габарити системи доволі компактні для такої потужності.

multimedjna-akustika-real-el-s-2070

За якість звучання відповідає оптимізований кросовер і стерео Bi-amping підсилювач. Це означає, що підсилювач не видає побічних шумів, а динаміки з'єднані з безпосередньо підсилювачем, без посередників. Що зі свого боку дає змогу проводити налаштування кожного динаміка окремо. Відтворювати аудіосигнал можна з різних джерел: аналоговий AUX, цифровий S/PDIF, карта пам'яті, USB-флешка і, звісно ж, бездротовий Bluetooth 5.0. Також є конектори для двох мікрофонів KARAOKE (купуються окремо).

  • Причини купити: Сумарна потужність 150 Вт, трисмугові динаміки, відтворення через AUX, S/PDIF і Bluetooth, функція KARAOKE.

    multimedjna-akustika-real-el-s-2070

Дизайн REAL-EL S-2070 стане ідеальною частиною інтер'єру приміщення, про зручність теж потурбувались – у комплекті передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування.


REAL-EL, домашний_кинотеатр, домашній_кінотеатр, домашнийкинотеатр, домашнійкінотеатр, S-2070