Укр
Рус
Укр
Рус

Огляди та статті

REAL-EL X-710 – твій власний бумбокс в мініатюрі!

27 Червня 2022

Мої враження від знайомства із компактним бумбоксом REAL-EL X-710. Збірка, дизайн, функціонал. Чи можу я рекомендувати цю модель і хто її аудиторія? Усі відповіді у цьому огляді.

Мої враження від знайомства із компактним 🎼 бумбоксом REAL-EL X-710 🎼. Збірка, дизайн, функціонал. Чи можу я рекомендувати цю модель і хто її аудиторія? Усі відповіді у цьому огляді.

bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710 bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710


Упаковка

Але давайте про все по порядку. Спочатку подивимося на коробку, в якій поставляється новинка. Йдеться про невелику картонну упаковку з дизайном у стилістиці виробника, в яку виріб поміщено в цупкі пінопластові ущільнювачі.

bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710 bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710


Звичайно, коробка від того чи іншого продукту - це те, що, як правило, відправляється в утилізацію після розпакування. Але навіть якщо на упаковку від REAL-EL Х-710 чекає та сама незаздрізна доля, я рекомендую витратити деякий час на вивчення даних, винесених на її стінки – відмінна «візитка», яка познайомить вас із ключовими особливостями моделі
🙆 Дивимося.

Інформація зі стінок упаковки

Перше, що, скажімо так, «впадає у вічі» – якість виготовлення коробки – у вас не вдасться назвати її дешевою, навіть у тому випадку, якщо ви вважаєте себе найвибагливішою людиною у світі.

На стінах спереду та ззаду яскраві ілюстрації акустики. Вони чудово передають дизайн моделі, включаючи таку нечасту річ для таких пристроїв, як підсвічування. Остання, до речі, виконана класно – на ній я ще зупинюся. Крім ілюстрацій на стінах перелік ключових особливостей моделі, її назва, логотип бренду та багато інших цікавих «речей», включаючи мітку еквалайзера.

kolonka-na-prirodu-REAL-EL-X-710

Більш докладний перелік характеристик, причому відразу чотирма мовами винесено на одну із «боковин». Тут же поруч дані про комплект поставки, а також інформація про виробника та імпортера в Україні.

kolonka-na-prirodu-REAL-EL-X-710 kolonka-na-prirodu-REAL-EL-X-710


Комплект поставки

Вище ми вже познайомилися, як із самою упаковкою, так і даними, винесеними на її стінки. Погляньмо тепер на комплектацію:

 • портативна акустика REAL-EL X-710;
 • керівництво користувача;
 • кабель USB/mini-USB;
 • сигнальний кабель 3.5 мм;
 • гарантійний талон;
 • ремінь.

кomplekt-postavki-kolonki-REAL-EL-X-710 кomplekt-postavki-kolonki-REAL-EL-X-710


Ключові технічні характеристики та особливості


Вихідна потужність (RMS) 10 Вт
Частотний діапазон 90 – 20 000 Гц
Розміри динаміка ? 102 мм
Живлення літій-іонний акумулятор 1500 мАг, DC 7.4V
Технологія зв'язку USB / Micro SD card / Aux / Bluetooth
Підтримувані профілі Bluetooth L2CAP / A2DP
Габарити 284x145x177 мм
Вага 1000 г

tehnichni-harakteristiki-kolonki-REAL-EL-X-710 tehnichni-harakteristiki-kolonki-REAL-EL-X-710


Матеріал корпусу

Ключовим матеріалом корпусу REAL-EL X-710 є ABS-пластик. Цей матеріал надзвичайно міцний. Він виготовлений із кількох досить складних за своєю хімічною структурою елементів, які у сумі своїй створюють доволі міцний матеріал. Сам по собі він не є токсичним, тому вироби з АBS-пластика не несуть для користувачів абсолютно ніякої небезпеки. Крім того, ABS-пластик довговічний, вологостійкий, а також витримує вплив температури до 103 градусів.

material-korpusy-kolonki-REAL-EL-X-710 material-korpusy-kolonki-REAL-EL-X-710


Легко помітити – корпус не є монолітним, а створений із половинок, які між собою зафіксовані болтами – відповідні отвори знаходяться позаду.

material-korpusy-kolonki-REAL-EL-X-710

Крім пластику і болтів, що фіксують деталі корпусу, по периметру нижньої панелі компактні гумові накладки – класичний, але надійний «механізм» зчеплення колонки з рівною поверхнею, на яку та встановлена.

Невеликий дисплей у REAL-EL X-710 прикритий пластиком – він відображає поточну дію із системою. До нього ми ще повернемось.

material-korpusy-kolonki-REAL-EL-X-710

Враження від збірки

Щодо збірки, тут жодних зауважень – підгонка деталей виконана професійно, без будь-яких нюансів, а тому навіть особливо прискіпливі користувачі в цьому плані, на мій погляд, будуть задоволені.

Дизайн

Зовнішність у REAL-EL X-710 універсальна - ця колонка підійде всім і кожному, доповнить як ваш стиль вихідного дня, так і може бути цікавим елементом нешаблонного ділового вигляду. Х-710 ніби створений для таких експериментів, і в цьому плані йому є що запропонувати.

dizajn-kolonki-REAL-EL-X-710 dizajn-kolonki-REAL-EL-X-710


Підсвічування

Підсвічування прикольне декількома, скажімо так, «речами». По-перше, тут не один сценарій чи формат – як комусь більше подобається. По-друге, і це варто виділити окремо - користувач може вибрати формат підсвічування, який «відбиватиметься» в такт стилю музики. Повірте – це дуже круто, особливо в нічний час. Вимкнути підсвічування можна шляхом тривалого натискання на клавішу ☀ LIGHT ☀

Pidsvichuvannya-kolonki-REAL-EL-X-710

Ергономіка

Що тут слід розуміти? Перше - у REAL-EL X-710 тільки один динамік (але який!). Він ефектно виділяється підсвічуванням, про яке я говорив у попередньому розділі. Динамік розташований ліворуч на передній панелі. Праворуч знаходиться невелика панель керування (регулювання гучності, навігація по FM-станціях, вибір джерела звуку та ін.). Для зручності навігації трохи лівіше передбачений маленький дисплей, який відмінно відображає поточну дію системи. Які завдання, на яку кнопку покладено, відображено на мініатюрах під кожною кнопкою. Натискання на кнопки з подвійною функціональністю можуть бути як короткими, так і із затримкою – у процесі експлуатації це буде неважко запам'ятати.

ergonomika-kolonki-REAL-EL-X-710

Зверху над цією панеллю знаходяться інтерфейс USB та слот microSD – для підключення відповідних носіїв, є вимикач живлення, порт micro-USB для кабелю підзарядки, а також роз'єм 3,5 мм для підключення зовнішньої антени або кабельного підключення до джерела звуку.

panel-keruvannya-kolonki-REAL-EL-X-710 panel-keruvannya-kolonki-REAL-EL-X-710


Безпосередньо над динаміком невелика наклейка з переліком ключових особливостей і можливостей системи, а праворуч і ліворуч від ручки – вушка для кріплення зазначеного раніше ременя.

panel-keruvannya-kolonki-REAL-EL-X-710 panel-keruvannya-kolonki-REAL-EL-X-710


Ззаду ще одна наклейка з технічною інформацією про девайс: потужність, маркування, ємність вбудованого акумулятора та ін. цікаві «речі» - рекомендую подивитись.

Дисплей

Дисплей однорядний, дані на ньому відображаються червоним кольором. Цей екран, на перший погляд, не виглядає як перевага. Тим не менш, насправді він суттєво спрощує навігацію по функціоналу даної системи, дозволяє коректно працювати з реалізованим тут еквалайзером та ін.

displej-kolonki-REAL-EL-X-710 displej-kolonki-REAL-EL-X-710


Акумулятор

Ємність вбудованого акумулятора 1500 мАг. Цього вистачить як мінімум на пікнік на природі. Від павербанку система заряджається – я перевірив. Сигналом того, що зарядка закінчена, є відключення світлодіода трохи лівіше за порт micro-USB.

Враження від експлуатації

Крім таких можливостей, як відтворення із зовнішнього носія (USB-флешки або карти пам'яті), REAL-EL X-710 можна підключати до джерела звуку кабелем або за допомогою Bluetooth. Крім того, тут є вбудований FM-приймач, а для кращого налаштування звуку реалізовано навіть еквалайзер.

ergonomika-kolonki-REAL-EL-X-710

Перемикання між джерелами здійснюється за допомогою кнопки MODE.

Стабільне бездротове підключення гарантовано на відстані до 10 метрів у зоні прямої видимості. Перевірив – претензій нема.

Враження за звуком. Перш за все, ця «крихітка» навіть дуже голосиста - у цьому плані я був приємно здивований, адже 10W ну ніяк не здається занадто багато. Я відчував девайс в кімнаті на 20 м2 ,і щоб почути людей тут, їм доводилося в прямому сенсі цього слова кричати чи не щосили. Таким чином, як мінімум, для невеликої компанії на пікніку гучності буде достатньо.

bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710 bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710


Цікаво, що є баси. Так, тільки уявіть собі - вони не явно виражені, і навіть більше - залежать від якості контенту та налаштувань еквалайзера, але «бум-бум» можна зробити навіть непоганий. Я послухав кілька концертів за участю симфонічного оркестру у високій якості, і в цьому плані був приємно здивований.

Комфортно слухати на максимумі гучності можна – хрипів у цьому плані немає.

bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710 bumboks-kolonka-REAL-EL-X-710


Щодо FM-приймача, я не беруся судити, наскільки на даний момент затребувана ця функція в таких системах як X-710, але якщо вирішите послухати «радійко», думаю не залишитеся розчаровані – 10 станцій, що чисто працюють, навіть в умовах селища Ворзель (30-35 км від Києва) – це непогано, і я дуже сумніваюся, що в межах Києва чи іншого великого міста більше не буде.

😊 Плюси:

 • Міцний ABS-пластик в основі корпусу/відмінна якість збірки;
 • Цікава реалізація підсвічування/може працювати в унісон стилю/формату музики;
 • Ергономіка;
 • Можливості дисплея;
 • Функціональність;
 • Тривала автономна робота;
 • Якість звуку для цього цінового дивізіону.

😐 Мінуси:

 • Істотних не виявлено.

Орієнтована вартість: 1099 грн.

Автор: Вадим Буряк
Джерело: expert.com.ua;
Продукт наданий прес-службою REAL-EL
Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL X-710

Додаткові матеріали

ПОРТАТИВНАЯ КОЛОНКА ВСЁ В ОДНОМ. REAL-EL X-710
(Огляд на каналі "Geek Branch - Техно огляди та тести")


Портативна акустична система REAL-EL X-710
(Огляд на каналі "REAL-EL UA")


Распаковка портативной колонки REAL-EL X-710 Black
(Огляд на каналі "M.J. - Ремонт IT техники")