Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Кодити, не перекодити: топ гаджет для програміста

15 Лютого 2022

Враховуючи невелику кількість портів на сучасних ноутах, знадобиться USB-хаб REAL-EL CQ-1000, щоб підключити всю зовнішню периферію.

Програмування — робота не з легких, що вимагає посидючості і підвищеної концентрації. А щоб працювалося продуктивно і з комфортом, потрібен «джентльменський» набір гаджетів. В першу чергу — настільний комп'ютер, а краще ноутбук, щоб можна було працювати вдома, в офісі і навіть в кафе за обідом. З огляду на малу кількість портів на сучасних ноутах, знадобиться USB-хаб, щоб підключити всю зовнішню периферію. Для резервного копіювання робочих проектів явно не зайвим буде зовнішній HDD, а краще SSD, який не боїться падінь. Для відеоконференцій з колегами або замовниками розумніше скористатися зовнішньою веб-камерою з картинкою і звуком краще, ніж у вбудованої в ноутбук. А щоб затяжні кранчі не позначалися негативно на здоров'ї, допоможе ергономічне крісло.

У сучасних умовах док-станції просто необхідні. Вони легко компенсують нестачу портів USB або ж повну відсутність Ethernet та кард-рідера. Втім, перелік пристроїв, для яких може застосовуватися REAL-EL CQ-1000 дуже широкий: комп'ютери, ноутбуки, ультрабуки, смартфони, планшети та навіть ігрові приставки, адже дана модель призначена для використання з усіма пристроями, що мають можливість підключення за допомогою порту Type C та підтримують усі необхідні протоколи передачі даних. Також є підтримка стандарту PD (Power Delivery) потужністю до 100 Вт.


type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000


REAL-EL CQ-1000 — одна з найбільш функціональних багатопортових док-станцій з USB Type-C підключенням і, за сумісництвом, підставка для ноутбука. Довжина 27 см і товщина 1.5 см, а також гумові ніжки, дають змогу розмістити її під задньою частиною ноутбука, тим самим піднявши його. Це забезпечує більш комфортний кут нахилу для друку тексту і покращує повітрозабір знизу.

Оснащена док-станція аж 11 роз'ємами для підключення різних периферійних пристроїв. Йдеться про три класичні USB Type-A 3.1 Gen 1 зі швидкістю до 5 Гбіт/с і двох новомодних USB Type-C, один з яких підтримує швидку зарядку Power Delivery потужністю до 100 Вт. Також передбачений кардрідер з підтримкою карт пам'яті SD і microSD.

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000

Підтримує підключення двох моніторів одночасно: один за допомогою HDMI (1920x1080 при 60 Гц або 3840x2160 при 30 Гц), другий через VGA (тільки Full HD 60 Гц). Аналоговий відеоінтерфейс широко використовується в бюджетних моніторах і проекторах, які встановлені в багатьох офісах і навчальних закладах. Звук же пропонується виводити на стереоколонки або навушники через 3.5-мм MiniJack.

Стати в нагоді може і гігабітний Ethernet, який відсутній у більшості сучасних ноутбуків. Все ж провідний інтернет досі швидший, стабільніший і безпечніший бездротового Wi-Fi. Сумісна док-станція REAL-EL CQ-1000 не тільки з Windows-ноутбуками і MacBook, але і з iPad і Android-смартфонами, які таким способом можна перетворити в повноцінне робочий місце.

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000


Короткі висновки:

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000

Три USB Type-A і два Type-C, швидка зарядка до 100 Вт, відеовиходи HDMI і VGA, гігабітний Ethernet, кардрідер, сумісний зі смартфонами і планшетами.

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_1000

З 4K-моніторами працює тільки при 30 Гц.Порівняльний аналіз цін:

Ціна від 2 049 грн до 2 638 грн.

Q-Techno 2 201 грн.

В магазин

Itbox.ua 2 199 грн.

В магазин

Вrain.com.ua 2 199 грн.

В магазин

Еldorado.ua 2 608 грн.

В магазин

Shop.sven.ua 2 299 грн.

В магазин

Порівняти ціни 10 ➞

  • Автор: Юрій П'ятковський;
  • Джерело: ek.ua;
  • Продукт надано прес-службою REAL-EL;
  • Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL CQ-1000.


Додаткові матеріали: