Укр
Рус
Укр
Рус

Огляди та статті

Огляд саундбару REAL-EL S-180: недорогий домашній кінотеатр

25 Січня 2022

На огляді "Podrobnosti.ua" опинився саундбар початкового рівня з декоративним підсвічуванням REAL-EL S-180. Пропонуємо дізнатися про цю акустику докладніше.

saundbar-real-el-s-180

REAL-EL S-180

При виборі домашньої акустики ми частіше зупиняємось на аудіоколонках.. Але варто звернути увагу на більш досконалі пристрої у цьому сегменті – саундбари. Це технологічна та сучасна альтернатива класичним колонкам. Саудбари пропонують кілька переваг: займають менше місця, виглядають по-сучасному стильно, їх простіше налаштувати та й часто стосовно ціни вони більш доступні.

Якщо ви проводите багато часу перед телевізором або слухаєте музику вдома, вам потрібно щось, що добре звучить і сумісне з вашими пристроями, незалежно від того, чи хочете ви під'єднати його до свого смарт-телевізора або віддаєте перевагу потоковій передачі прямо зі смартфона чи комп'ютера.

Читайте також Огляд Real-El Comfort 8000 Backlit: доступний і яскравий комфорт

На огляді "Podrobnosti.ua" опинився саундбар початкового рівня з декоративним підсвічуванням REAL-EL S-180. Пропонуємо дізнатися про цю акустику докладніше.

Технічні характеристики:

 • Вихідна потужність (RMS): 6 Вт;
 • Частотний діапазон: 150 – 20 000 Гц;
 • Розміри динаміків: 2 ? ? 45 мм;
 • Напруга живлення: USB / 5V DC;
 • Матеріал корпусу: AБС пластик;
 • Типи роз'ємів: міні-джек 3.5 мм, USB;
 • Розміри: 440 ? 83 ? 88 мм;
 • Вага: 785 г.

Упаковка та комплект

saundbar-real-el-s-180


saundbar-real-el-s-180

Упаковка REAL-EL S-180 досить проста. Це легка картонна коробка у фірмовому оформленні. Спереду коробку прикрашає саундбар у робочому стані з підсвічуванням, на звороті – технічні характеристики.

saundbar-real-el-s-180

Саундбар усередині міцно утримують дві білі губчасті скоби з пінопласту. Усередині, крім самого пристрою, є ще інструкція та 12-місячна гарантія.

Дизайн

Сама колонка досить мінімалістична і виглядає симпатично та по-сучасному стильно.

saundbar-real-el-s-180

Корпус гладкий, виготовлений з АБС пластику в матовому чорному кольорі. Формою REAL-EL S-180 не схожим на жодний інший саудбар, які часто виглядають плоско без надмірностей.

Ця особливість конструкції робить REAL-EL S-180 не схожим на жодний інший саудбар, які часто виглядають плоско без надмірностей.

saundbar-real-el-s-180

Лицьову сторону займають великі решітки, що прикривають два 45 мм динаміка загальною потужністю 6 Вт.

На лицьовій стороні решітки динаміка, прямо посередині, знаходиться регулятор гучності, який одночасно виконує роль "кнопки" включення. Ця ручка управління схожа на атласну та надає привітального блиску. До речі, вона дуже приємно повертається з невеликим зусиллям, а в момент вмикання та вимкнення відбувається характерне клацання. Усередині неї є дві області підсвічування: смужка положення регулятора та обідок по бічному периметру.

saundbar-real-el-s-180

Зверху корпусу знаходиться сенсорна кнопка вимкнення підсвічування.

saundbar-real-el-s-180

Внизу динаміка є приємна протиковзна накладка з піноматеріалу, яка утримує динамік на слизькій поверхні.

saundbar-real-el-s-180

Живлення REAL-EL S-180 здійснюється через шнур USB. Ви можете під'єднати його до будь-якого USB-порту: комп'ютера, ноутбука, адаптера живлення від смартфона, зовнішньої батареї або навіть смарт-телевізора.

saundbar-real-el-s-180

Звук у динамік виводиться через штекер для навушників 3,5 мм. Це означає, що ви можете під'єднати їх до всього, на чому працюватимуть звичайні навушники, і це здорово. Я використовував його зі смартфоном на Android, телевізором та настільним монітором з виходом для навушників AUX.

Підсвічування

saundbar-real-el-s-180


saundbar-real-el-s-180

Динамік має світлові ефекти RGB. Вони плавно переливаються всіма кольорами веселки під час роботи, але можливості їх якось налаштувати за власним вподобанням немає.

saundbar-real-el-s-180

Проте, виглядає таке підсвічування дуже ефектно і доповнює ваш комп'ютер або телевізор своїм райдужним свіченням.

Звук

Який звук можна очікувати від саундбару у початковому ціновому діапазоні (близько 700-800 грн)? Мене приємно здивувало, наскільки гарне звучання у REAL-EL S-180, попри те, що це бюджетний гаджет.

saundbar-real-el-s-180


saundbar-real-el-s-180

Верхние частоты кристально чистые. Если вы играете в видеоигры, вы будете слышать щебетание птиц, звяканье гильз о землю – все, что зависит от четкого и точного звука.

saundbar-real-el-s-180

Верхні частоти кришталево чисті. Якщо ви граєте у відеоігри, ви чутимете щебетання птахів, брязкіт гільз по землі – все, що залежить від чіткого і точного звуку.

saundbar-real-el-s-180

У чому цей динамік трохи перевершує інші в цьому класі, то це у звуці середнього і нижнього діапазону. Середні частоти багаті та чисті, що дає вашим вухам приємне звучання. Ревіння тварин та рев двигунів оживають з цим динаміком.

Підсумок

В цілому, REAL-EL S-180 – відмінний варіант для тих, хто шукає недороге та візуально гарне акустичне рішення на своєму робочому столі. Цей динамік універсальний, приймає будь-яке джерело вхідного сигналу 3,5 мм та будь-яке джерело живлення USB. Звук безкомпромісно чистий і голосний без спотворень, хоч і без басів. При цьому коштує він цілком розумних грошей і у своєму діапазоні ця модель одна з найкращих.


 • Автор: Євген Опанасенко;
 • Джерело: podrobnosti.ua;
 • Сторінка продукту на сайті виробника 👉 REAL-EL S-180;
 • Раніше podrobnosti.ua робили огляд Bluetooth-навушників REAL-EL GD-855 які здатні грати дуже тривалий час.
 • З гаджетів ми також розглядали дуже гарну зарядку для iPhone 12 – REAL-EL CH-350.


Додаткові матеріали: