Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

ТОП аксесуар для ноутбука - REAL-EL CQ-900!

7 Жовтня 2021

Нестачу портів USB або ж повна відсутність Ethernet та кард-рідера легко вирішити за допомогою ноутбучної док-станції REAL-EL CQ-900 .

Ноутбук хоч і є повністю самодостатнім пристроєм, але все ж багато його компонентів зроблені з явним компромісом заради компактності. Нестачу портів USB або ж повну відсутність Ethernet  кард-рідера легко вирішити за допомогою ноутбучної док-станції REAL-EL CQ-900 . Втім, перелік пристроїв, для яких може застосовуватися дана модель досить великий: комп'ютери, ноутбуки, ультрабуки, смартфони, планшети та навіть ігрові приставки.


type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900


REAL-EL CQ-900 — багатофункціональний USB-хаб або, точніше, повноцінна ноутбучна док-станція. Дозволяє позбутися від купи проводів і підключати ноутбук одним єдиним USB Type-C. Через хаб ноутбук буде навіть заряджатися — підтримується технологія Power Delivery 3.0 потужністю до 100 Вт.

Щоб розкрити потенціал REAL-EL CQ-900 на повну, у ноутбука повинен бути високошвидкісний порт USB Type-C 3.2 Gen 2 (або Thunderbolt) з функцією відеовиводу. Так вийде підключити до хаба зовнішній монітор за допомогою HDMI з роздільною здатністю FullHD і частотою оновлення 60 Гц, або 4K, але тільки 30 Гц. В свою чергу, аналоговий VGA може стати в нагоді, наприклад, для старенького проектора.

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900

Також у важку хвилину може виручити провідний інтернет, який у REAL-EL CQ-900 реалізований гігабітним портом RJ45. Звичайно, сучасний бездротовий інтернет Wi-Fi 6 швидший, але у Ethernet все ще нижчі затримки (пінг), що важливо в кіберспортивних іграх, на зразок Dota 2 і CSGO. На додачу є кард-рідер з підтримкою накопичувачів SD і microSD.

З одного мініатюрного USB Type-C входу, REAL-EL CQ-900 конвертує одразу три повнорозмірних Type-A зі швидкістю 5 Гбіт/с. Крім ноутбука, CQ-900 сумісний і зі смартфонами. Причому якщо у смартфона є функція підключення зовнішнього монітора по USB, то він може перетвориться в повноцінне робочий місце.

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900 type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900


Короткі висновки:

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900

Сумісність з ноутбуком і смартфоном, три USB Type-A, відеовиходи HDMI і VGA, гігабітний Ethernet, кард-рідер, швидка зарядка PD 3.0 до 100 Вт.

type_c_dok_stanciya_real_el_cq_900

З 4K-моніторами працює тільки при 30 Гц.Порівняльний аналіз цін:

Ціна від 1 696 грн до 1 699 грн.

Q-Techno 1696 грн.

В магазин

Itbox.ua 1699 грн.

В магазин

AKS.ua 1699 грн.

В магазин

shop.Sven.ua 1699 грн.

В магазин

COMFY.ua 1699 грн.

В магазин

Порівняти ціни ➞

  • Автор: Юрій П'ятковський;
  • Джерело: ek.ua;
  • Продукт надано прес-службою REAL-EL;
  • Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL CQ-900.


Додаткові матеріали:

КРУТИЙ USB-C ХАБ | MUST HAVE для Macbook і не тільки!
Огляд док-станції REAL-EL CQ-900 на каналі "VECTOR ОБЗОРЩИК"