Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-747 - великий "гризун" з регулюванням ваги

24 Вересня 2021

Мої враження від доступної за ціною ігрової мишки естонського бренду REAL-EL. Апаратна реалізація та можливості. Чи варто дивитися її, і хто аудиторія маніпулятора?

igrova-myshka-real-el-rm-747

Мої враження від доступної за ціною ігрової мишки естонського бренду REAL-EL. Апаратна реалізація та можливості. Чи варто дивитися її, і хто аудиторія маніпулятора?


Упаковка і комплект поставки

  • ігрова мишка REAL-EL RM-747;
  • інструкція;
  • гарантійний талон;
  • чотири грузи загальною вагою 20 г. Початково встановлені у відповідний відсік мишки.

igrova-myshka-real-el-rm-747 igrova-myshka-real-el-rm-747


Поставляється все перераховане в невеликій картонній коробці, яку розписано в темно-помаранчевому корпоративному стилі виробника. На стінках багато інформації щодо особливостей і можливостей "хвостатика", є відомості про виробника та продавця в Україні плюс кілька ілюстрацій моделі і її окремих компонентів.

igrovaya-myshka-real-el-rm-747


Ключові технічні характеристики


Кількість клавіш 5 + 1 (колесо прокрутки)
Напрацювання на відмову, натискань понад 3 000 000
Частота кадрів 6000 fps
Роздільна здатність 800/1200/1600/2400/3200/4800 dpi
Максимальне прискорення 16 g
Максимальна швидкість стеження 60 ips м/сек
Довжина кабелю 1,8 м
Технологія зв'язку провідна оптична
Розміри 132х75х45 мм
Вага 130г + 20г.

igrova-myshka-real-el-rm-747 igrova-myshka-real-el-rm-747


Враження від збірки

У REAL-EL RM-747 повністю матовий пластиковий корпус з невеликими "домішками" з гуми та тканини. Гумою окантувати коліщатко, а тканиною обплели кабель. По периметру нижньої панелі кілька тефлонових насадок.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Довжина кабелю - 1,8 метра. Цього достатньо для підключення абсолютно будь-якого плану. З обплетенням ніяких проблем немає - за тестовий місяць вона не розшарувалася. Запобіжники від перегинів на стиках і феритовий фільтр для захисту від перешкод також враховані. Ефект пам'яті кабелю середній.

Відсік для тягарців прикритий кришкою з магнітною фіксацією. Фіксація надійна, самовільно кришка не відлітає.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Відносно збірки корпусу претензій також немає. Так, розміри мишки більше середніх, так, тут великі коліщатко і бічні кнопки, але все це між собою "збито" добротно, та й якість самих матеріалів без нарікань.

Що до ергономіки

Хоча ергономіку можна назвати класичною, разом з тим, REAL-EL RM-747 знайшла чим зацікавити. Перше - симетрична конструкція корпусу. Так, справедливості заради, не можу не сказати, що зовсім маленький вигин під правшу тут є, але він дійсно майже не помітний - адаптація буде швидкою в обох випадках. Друге - величезне коліщатко прокрутки та кнопки вперед/назад. Нашвидкуруч, мені складно назвати жодного конкурента з зазначеними елементами подібної величини. На перший погляд, виглядає досить незвично, але до них звикаєш буквально відразу ж. Взагалі прикольно зроблено, мені навіть сподобалося! Крім коліщатка прокрутки, на панелі зверху, звичайно ж, є кнопки правого/лівого натискання мишки, а також кнопка перемикання dpi, яка, і це легко помітити, інтегрована в корпус моделі.

igrova-myshka-real-el-rm-747 igrova-myshka-real-el-rm-747

По периметру нижньої панелі відмічені раніше тефлонові ніжки, а в центрі - наклейка з деякими технічними даними та порт оптичного сенсора. Елемент ближче до передньої частини, з вигляду нагадує кнопку, на справді це лише декор. Кришка відсіку з тягарцями знаходиться "в хвості". Вона велика, і не помітити її неможливо.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Дизайн та підсвічування

Не знаю, чи існує таке визначення в промисловому дизайні, як "чоловічий", але якщо є, до REAL-EL RM-747 воно підходить ідеально - великі розміри, як самого маніпулятора, так і його окремих елементів - це явно не для дівчат, а ось хлопцям в самий раз.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Стосовно підсвічування, в REAL-EL RM-747 воно зональне. Всього зон три - коліщатко, логотип і лінії на стиках. Колір підсвічування можна міняти з перемиканням dpi - справедливо для ліній і зони коліщатка. А ось як міняти колір на логотипі, я, на жаль, так і не зрозумів. Відключається підсвічування одночасним натисканням на коліщатко та кнопку dpi.

Коротка післямова

Мені сподобалися можливості REAL-EL RM-747. Хороша ергономіка, великі, але водночас зручні кнопки, гідний для даної категорії сенсор Instant A725, на ділі довів здатність забезпечити точне позиціювання курсору, ну і дуже приваблива ціна - 399 гривень. Хіба це можна не помітити?

😊 Плюси:

  • Вибрані матеріали і якість збірки корпусу;
  • Ергономіка/симетрична конструкція корпусу/стильне підсвічування;
  • Можливість підбору ваги тягарцями/швидке звикання до мишки/точне позиціювання курсору;
  • Приваблива вартість.

😐 Мінуси:

  • Не виявлено.

Ориентировочная стоимость: 399 гривен

Автор: Сергій Решодько
Джерело: itnews.com.ua;
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Сторінка моделі на сайті виробника: REAL-EL RM-747

Додаткові матеріали

ДУЖЕ КРУТАЯ МИШКА Real-El RM-747
(Огляд на каналі "GEEK BRAN")


Величезна зручна ігрова миша Real-EL RM-747
(Огляд на каналі "Alexandr Sokolovski")