Багато це чи ні, $ 12 за ігрову мишку з хорошою ергономікою і класним різнокольоровим підсвічуванням? Відповідь пропоную пошукати на конкретному прикладі, а заодно подивитися - чим ще цікава REAL-EL RM-555
Але давайте про все по порядку. Поставляється модель в коробці, яку виготовлено з картону середньої щільності. Дизайн упаковки - це фірмова ідея виробника, яка так чи інакше мігрує від упаковки до упаковки. Що ж, це правильно - бренд повинен бути пізнаваним, навіть в таких дрібницях.
З цікавого на стінках - стильна ілюстрація моделі та окремих її елементів, барвисті піктограми, що вказують на ключові особливості мишки, а також докладні характеристики чотирма мовами. Ознайомившись з усім цим, вам вже точно не доведеться витрачати час на пошуки додаткової інформації в GOOGLE - "путівник" вийшов відмінним.
REAL-EL RM-555 – чи не перша ігрова мишка на моїй пам'яті, у якій нижня панель алюмінієва. Звичайно ж, вона тут накладна, але достоїнств це не занижує - виглядає дуже круто.
По периметру тефлонові насадки, а білий пластик у вигляді окантовки. Він же - одна із зон підсвічування.
Інша частина корпусу - поєднання домінуючого матового пластика з глянцевими вставками та прогумованим коліщатком. Хоча сам по собі формат не можна назвати новим, але доречно розташований глянець його добре освіжає.
Продовжуємо дивуватися. Здавалося б, в недорогому пристрої так чи інакше потрібно на чомусь економити. Оглядаючи REAL-EL RM-555, я чомусь спочатку припустив що мова про збірку - десь не дотиснули, десь не докрутили, а десь навпаки - пережали. Але ні - грамотно витриманий баланс - нічого не хитається, люфту деталей немає. Словом, якщо на чомусь і економили, то вже точно не на збірці.
Довжина кабелю у REAL-EL RM-555 - 1,8 метра. На практиці цього цілком достатньо для будь-якого підключення, навіть в тому випадку, якщо системний блок вашого ПК розташований під столом в дальньому кутку.
Кабель отримав вельми непогане тканинне обплетення чорного кольору. Майже місяць тестування в щоденному режимі довів - її якість на пристойному рівні - найменшого прикладу кошлатості не кажучи вже про розшарування.
Окрема подяка за феритовий фільтр, що оберігає від перешкод. Здавалося б, у такому недорогому пристрої за нього напевно "забудуть", але ж ні! Запобіжники від перегинів також враховані. Що ж, приємно, що виробник настільки уважний, попри ціну.
У REAL-EL RM-555 практично симетрична конструкція корпусу, а тому мишка підходить не тільки правшам, а й лівшам. Так, останнім доведеться трохи довше адаптуватися до тих же кнопок на ребрі зліва, але це вже справа часу і майстерності. До слова, мій знайомий лівша мав можливість тиждень попрацювати з цим "хвостатиком", а тому сказане вище - це не тільки мої слова.
На панелі зверху кнопки правого/лівого натискань мишки, між якими знаходиться коліщатко прокрутки. Останнє з прогумованої окантовкою. Хід самого коліщатка та зазначених вище кнопок не викликав у мене абсолютно ніяких претензій - спрацьовано без економії.
Ближче до спинки кнопка перемикання DPI. До слова, зі зміною DPI змінюється і колір підсвічування.
По периметру нижньої панелі згадані раніше тефлонові насадки. Вони потрібні для того, того, щоб мишка комфортно і коректно ковзала по поверхні. У центрі - порт оптичного сенсора.
Навіть нашвидку глянувши на REAL-EL RM-555, не скажеш, що перед тобою ігрова мишка за $ 12 - навскидку я б менше "двадцятки" не дав. Маніпулятор добре складений, кожна деталь на своєму місці, включаючи глянцеві вставки, а металева панель знизу - особливість, яка підвищує статус пристрою. Хоча ця модель, перш за все, ігрова, для офісних потреб виробник її також рекомендує, і відверто кажучи, я не бачу причин з нею не працювати.
Підсвічування у REAL-EL RM-555 реалізовано не для галочки. Перше - воно різнокольорове. Так, під час перемикання DPI кольори змінюються, але лише на коліщатку та логотипі на спинці - окантовка по периметру повертається до свого багатоцвіття буквально через кілька секунд. Це реально дуже круто. Крім того, підсвічування може блимати. Відключити, в разі необхідності, також можна - робиться це одночасним натисканням на кнопку коліщатка і кнопку перемикання DPI.
Усередині REAL-EL RM-555 оптичний датчик SPCP199. Це за визначенням гідне рішення для мишей даного цінового сегмента. За весь тестовий період мишка працювала коректно, позиціювання курсору жодного разу не було помилковим.
Мені сподобалися можливості REAL-EL RM-555. Попри свій відверто невисокий цінник, маніпулятор відмінно "збитий", у нього приємний дизайн, дуже стильне підсвічування і функціональність, яка повністю відпрацьовує свою ціну.
Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews;
Продукт надано прес-службою REAL-EL;
Сторінка новинки на сайті виробника: REAL-EL GDX-7600
Відео підсвічування REAL-EL RM-555
Відео огляд REAL-EL RM-555 від каналу "Клик Обзор"