Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-555 - ігрова мишка за ціною двох походів в кіно

9 Серпня 2021

Багато це чи ні, $ 12 за ігрову мишку з хорошою ергономікою і класним різнокольоровим підсвічуванням? Відповідь пропоную пошукати на конкретному прикладі, а заодно подивитися - чим ще цікава REAL-EL RM-555

igrova-myshka-real-el-rm-555

Багато це чи ні, $ 12 за ігрову мишку з хорошою ергономікою і класним різнокольоровим підсвічуванням? Відповідь пропоную пошукати на конкретному прикладі, а заодно подивитися - чим ще цікава REAL-EL RM-555.


Упаковка і комплект поставки

Але давайте про все по порядку. Поставляється модель в коробці, яку виготовлено з картону середньої щільності. Дизайн упаковки - це фірмова ідея виробника, яка так чи інакше мігрує від упаковки до упаковки. Що ж, це правильно - бренд повинен бути пізнаваним, навіть в таких дрібницях.

igrova-myshka-real-el-rm-555

З цікавого на стінках - стильна ілюстрація моделі та окремих її елементів, барвисті піктограми, що вказують на ключові особливості мишки, а також докладні характеристики чотирма мовами. Ознайомившись з усім цим, вам вже точно не доведеться витрачати час на пошуки додаткової інформації в GOOGLE - "путівник" вийшов відмінним.

🔍 Усередині коробки наступна комплектація:

 • ігрова миша REAL-EL RM-555;
 • керівництво користувача;
 • гарантійний талон.

🔍 Ключові характеристики та особливості:

 • Кількість клавіш - 5 + 1 (колесо прокрутки);
 • Напрацювання на відмову, натискань - понад 3 000 000;
 • Частота кадрів - 6000 fps;
 • Роздільна здатність - 800/1600/2400/3200/4800/6400 dpi;
 • Максимальне прискорення - 15 g;
 • Максимальна швидкість стеження - 60 ips;
 • Відповідність стандартам - FCC, CE;
 • Технологія зв'язку - провідна оптична;
 • Інтерфейс – USB;
 • Сумісність з ОС - Windows XP/Vista/7/8/10;
 • Розміри – 128х75х35;
 • Вага – 150 г.

Використані матеріали

REAL-EL RM-555 – чи не перша ігрова мишка на моїй пам'яті, у якій нижня панель алюмінієва. Звичайно ж, вона тут накладна, але достоїнств це не занижує - виглядає дуже круто.

igrova-myshka-real-el-rm-555

По периметру тефлонові насадки, а білий пластик у вигляді окантовки. Він же - одна із зон підсвічування.

igrova-myshka-real-el-rm-555

Інша частина корпусу - поєднання домінуючого матового пластика з глянцевими вставками та прогумованим коліщатком. Хоча сам по собі формат не можна назвати новим, але доречно розташований глянець його добре освіжає.

igrova-myshka-real-el-rm-555

Якість збірки

Продовжуємо дивуватися. Здавалося б, в недорогому пристрої так чи інакше потрібно на чомусь економити. Оглядаючи REAL-EL RM-555, я чомусь спочатку припустив що мова про збірку - десь не дотиснули, десь не докрутили, а десь навпаки - пережали. Але ні - грамотно витриманий баланс - нічого не хитається, люфту деталей немає. Словом, якщо на чомусь і економили, то вже точно не на збірці.

igrova-myshka-real-el-rm-555

igrova-myshka-real-el-rm-555

Кабель

Довжина кабелю у REAL-EL RM-555 - 1,8 метра. На практиці цього цілком достатньо для будь-якого підключення, навіть в тому випадку, якщо системний блок вашого ПК розташований під столом в дальньому кутку.

igrova-myshka-real-el-rm-555

Кабель отримав вельми непогане тканинне обплетення чорного кольору. Майже місяць тестування в щоденному режимі довів - її якість на пристойному рівні - найменшого прикладу кошлатості не кажучи вже про розшарування.

igrova-myshka-real-el-rm-555

igrova-myshka-real-el-rm-555

Окрема подяка за феритовий фільтр, що оберігає від перешкод. Здавалося б, у такому недорогому пристрої за нього напевно "забудуть", але ж ні! Запобіжники від перегинів також враховані. Що ж, приємно, що виробник настільки уважний, попри ціну.

igrova-myshka-real-el-rm-555

Ергономіка

У REAL-EL RM-555 практично симетрична конструкція корпусу, а тому мишка підходить не тільки правшам, а й лівшам. Так, останнім доведеться трохи довше адаптуватися до тих же кнопок на ребрі зліва, але це вже справа часу і майстерності. До слова, мій знайомий лівша мав можливість тиждень попрацювати з цим "хвостатиком", а тому сказане вище - це не тільки мої слова.

igrova-myshka-real-el-rm-555

На панелі зверху кнопки правого/лівого натискань мишки, між якими знаходиться коліщатко прокрутки. Останнє з прогумованої окантовкою. Хід самого коліщатка та зазначених вище кнопок не викликав у мене абсолютно ніяких претензій - спрацьовано без економії.

igrova-myshka-real-el-rm-555

Ближче до спинки кнопка перемикання DPI. До слова, зі зміною DPI змінюється і колір підсвічування.

igrova-myshka-real-el-rm-555

По периметру нижньої панелі згадані раніше тефлонові насадки. Вони потрібні для того, того, щоб мишка комфортно і коректно ковзала по поверхні. У центрі - порт оптичного сенсора.

igrova-myshka-real-el-rm-555

Дизайн

Навіть нашвидку глянувши на REAL-EL RM-555, не скажеш, що перед тобою ігрова мишка за $ 12 - навскидку я б менше "двадцятки" не дав. Маніпулятор добре складений, кожна деталь на своєму місці, включаючи глянцеві вставки, а металева панель знизу - особливість, яка підвищує статус пристрою. Хоча ця модель, перш за все, ігрова, для офісних потреб виробник її також рекомендує, і відверто кажучи, я не бачу причин з нею не працювати.

Підсвічування

Підсвічування у REAL-EL RM-555 реалізовано не для галочки. Перше - воно різнокольорове. Так, під час перемикання DPI кольори змінюються, але лише на коліщатку та логотипі на спинці - окантовка по периметру повертається до свого багатоцвіття буквально через кілька секунд. Це реально дуже круто. Крім того, підсвічування може блимати. Відключити, в разі необхідності, також можна - робиться це одночасним натисканням на кнопку коліщатка і кнопку перемикання DPI.

Оснащення

Усередині REAL-EL RM-555 оптичний датчик SPCP199. Це за визначенням гідне рішення для мишей даного цінового сегмента. За весь тестовий період мишка працювала коректно, позиціювання курсору жодного разу не було помилковим.

igrova-myshka-real-el-rm-555

igrova-myshka-real-el-rm-555

Замість висновків

Мені сподобалися можливості REAL-EL RM-555. Попри свій відверто невисокий цінник, маніпулятор відмінно "збитий", у нього приємний дизайн, дуже стильне підсвічування і функціональність, яка повністю відпрацьовує свою ціну.

😊 Плюси:

 • Обрані матеріали/алюмінієва нижня панель;
 • Висока якість збирання корпусу;
 • Орієнтація не тільки не правшу, але й лівшу;
 • Практично симетрична конструкція корпусу;
 • Стильне багатокольорове підсвічування;
 • Зручний формат для руки;
 • Дуже хороша вартість.

😐 Мінуси:

 • Не виявлено

Орієнтовна вартість на момент написання огляду: 358 гривень

Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews;
Продукт надано прес-службою REAL-EL;
Сторінка новинки на сайті виробника: REAL-EL GDX-7600

.

Додаткові матеріали

Відео підсвічування REAL-EL RM-555Відео огляд REAL-EL RM-555 від каналу "Клик Обзор"