Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Гра з підсвічуванням: огляд геймерской гарнітури REAL-EL GDX-7680

15 Червня 2021

Наскільки вдалою вийшла модель REAL-EL GDX-7680 і чи вартує вона своїх коштів? Спробуємо розібратися, а заодно оцінимо дизайн аксесуару, підсвічування і, звичайно, його можливості стосовно звуку.

На цей раз у нас на тестуванні ігрова гарнітура від бренду REAL-EL з відносно невисоким цінником в $ 29 або приблизно 800 грн. Наскільки вдалою вийшла дана модель і чи вартує вона своїх коштів? Спробуємо розібратися, а заодно оцінимо дизайн аксесуару, підсвічування і, звичайно, його можливості стосовно звуку. 

garnitura-real-el-gdx-7680

• ХАРАКТЕРИСТИКИ REAL-EL GDX-7680


Діаметр мембрани, мм 50
Опір, Ом 20
Чутливість навушників, дБ 110± 3
Частотний діапазон навушників, Гц 20 – 20 000
Чутливість мікрофона, дБ 42 ± 3
Частотний діапазон мікрофона, Гц 30 – 16 000
Довжина кабелю, м 2,2 + 0,15 (адаптер для ПК)
Тип роз'єму міні-джек стерео ? 3,5 мм (4 pin) + USB (для підсвічування)/
2х3,5 мм (3 pin) перехідник для ПК
Вага, г 370

garnitura-real-el-gdx-7680

• УПАКОВКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ

REAL-EL GDX-7680 поставляється в невеликій картонній коробці, в якій, крім самої гарнітури, передбачено перехідник для підключення до ПК, а також керівництво користувача і гарантійний талон.

garnitura-real-el-gdx-7680

Коробка привабливо оформлена - використовується поєднання яскравих відтінків, ілюстрацій самого виробу, а також вказані ключові характеристики і можливості.

garnitura-real-el-gdx-7680

• ВРАЖЕННЯ ВІД МАТЕРІАЛІВ ТА ЗБІРКИ

Сучасного користувача складно здивувати дизайном, принаймні бюджетних пристроїв. Однак REAL-EL GDX-7680 виглядає, дійсно, оригінально. Використовується поєднання глянсового і матового пластика, причому матеріали та типи поверхні підібрані дуже вдало. Власне цим REAL-EL GDX-7680 і цікава в плані зовнішності. Агресивні форми, ефектний зовнішній вигляд, - це саме те, чого очікуєш від ігрової гарнітури.

garnitura-real-el-gdx-7680

Без металевих елементів в конструкції також не обійшлося. Йдеться про потужну металеву вставку, якою посилили дужку оголів'я.

garnitura-real-el-gdx-7680

Довжина кабелю - 2,2 метра, провід має щільне тканинне обплетення. Що стосується мікрофона, його корпус виготовлено з пластику та гнучкого полімеру, завдяки якому, до речі, користувач має змогу розташувати мікрофон максимально зручно і налаштувати його положення під себе.

garnitura-real-el-gdx-7680

Амбушури та оголів'я виготовлено з м'якої екошкіри з підкладкою.

garnitura-real-el-gdx-7680

Збірка REAL-EL GDX-7680 мені сподобалася, враження виключно позитивні, попри те, що ми маємо справу з пристроєм з недорогої цінової категорії.

• КАБЕЛЬ ТА ІНТЕРФЕЙСИ

Оскільки REAL-EL GDX-7680 – це, перш за все, комп'ютерна гарнітура, логічно, що кабель тут досить довгий - 2,2 метра.

Підключати гарнітуру можна як через USB, так і використовуючи аналоговий штекер 3.5 мм. Щоб розкрити по-максимуму можливості гарнітури, не забуваємо підключати перехідник в комплекті поставки. Річ у тому, що живлення підсвічування здійснюється саме по USB. Ну а без перехідника можна під'єднатися до будь-якого мобільного пристрою, оснащеного роз'ємом 3,5 мм.

garnitura-real-el-gdx-7680

На проводі знаходиться пульт управління з двома клавішами та коліщатком регулювання гучності.

garnitura-real-el-gdx-7680

Обмотка кабелю надійна, в чому особисто я переконався за кілька тижнів активного використання даної гарнітури.

Ефект пам'яті середній або трохи вище середнього - проблем з тим, щоб розташувати його максимально зручно під себе у вас не буде.

• ЕРГОНОМІКА

Стосовно ергономіки все гранично просто і звично. Регулювання звуку, робота з підсвічуванням і мікрофоном виконуються за допомогою пульта на проводі, це зручно.

garnitura-real-el-gdx-7680

Мікрофон знаходиться на лівій чаші навушників. Він обертається на своєму шарнірному механізмі приблизно на 120 градусів. Крім того, гнучкий полімер на самому корпусі мікрофона дозволяє його нахилити максимально зручно під себе.

• ОСОБЛИВОСТІ ПІДСВІЧУВАННЯ

В REAL-EL GDX-7680реалізовано цікаве багатобарвне підсвічування з кількома сценаріями та можливістю його відключення. Перемикання між сценаріями виконується за допомогою кнопки з міткою LED. З її ж допомогою користувач може відключити підсвічування повністю, правда тільки на самих навушниках.

Підсвічування на мікрофоні є індикатором його активності. Відключаєте мікрофон - підсвічування мікрофона теж відключиться.

В цілому, підсвічується гарнітура цікаво, до того ж підсвічування гнучко настроюється. Аналогічні рішення можна зустріти й в більш дорогих моделях.

• ВРАЖЕННЯ ВІД ВИКОРИСТАННЯ

У REAL-EL GDX-7680 передбачено автоматичне регулювання розміру оголів'я. Так, до особливостей її ходу спочатку доведеться звикати, але надалі проблем не буде.

На голові гарнітура сидить зручно. Оголов'я помірної жорсткості, відчуття, що ваша голова затиснута в лещатах, тут точно не буде. Однак, пристрій не злітає, навіть при активних рухах.

Чаші в REAL-EL GDX-7680 підтримують як вертикальний, так і горизонтальний нахил, до вух прилягають максимально щільно.

garnitura-real-el-gdx-7680

• ЗВУК І МІКРОФОН

Якість звуку гідна, є навіть об'єм і деталізація, що в ігрових сценаріях дуже важливо. Відверто кажучи, був здивований, тому що спочатку не очікував таких непоганих результатів.

Мікрофон не здивував, але й розчаруванням він не стане. Зі своїми безпосередніми завданнями він цілком справляється.

• ЗАГАЛЬНЕ ВРАЖЕННЯ

В цілому, REAL-EL GDX-7680 складає гарне враження добротного і якісного аксесуара за свої гроші. Гарнітура відмінно виглядає, у неї ефектне підсвічування, що настроюється та гідний звук, який точно не розчарує. Для своєї цінової категорії це дуже цікава пропозиція.


Орієнтовна ціна на момент виходу огляду: 800 гривень.
Автор: Сергій Решодько;
Джерело: technoguide.com.ua;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL GDX-7680