Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL CE-150 - під'єднає до інтернету через USB Type-C

13 Травня 2021

REAL-EL CE-150 - недорогий металевий адаптер, за допомогою якого користувач може під'єднати свій ноутбук, планшет або смартфон до інтернету через порт USB Type-C.

REAL-EL CE-150 - недорогий металевий адаптер, за допомогою якого користувач може під'єднати свій ноутбук, планшет або смартфон до інтернету через порт USB Type-C. Дуже простий і зручний формат, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення або якихось особливих знань. Про мої враження від знайомства з цією новинкою далі в огляді.

Вадим Буряк

adapter-real-el-ce-150

Упаковка

Постачається REAL-EL CE-150 в невеликій картонній коробці з дизайном у фірмових тонах виробника. Крім красивого поєднання відтінків, на стінках досить багато різної інформації про цей аксесуар, а також його ілюстрація і відомості про виробника.

adapter-real-el-ce-150

Інформація зі стінок коробки

Про те, які переваги отримає користувач REAL-EL CE-150 можна дізнатися, глянувши на передню стінку коробки. Також тут у вигляді великого елемента глянцевого тиснення реалізовано ілюстрацію виробу, яка, до речі кажучи, відмінно передає дизайн новинки. Ззаду корисних даних не менше - повний перелік характеристик чотирма мовами, відомості про виробника, імпортера та маркування.

adapter-real-el-ce-150 adapter-real-el-ce-150

Комплект поставки

 • REAL-EL CE-150;
 • керівництво користувача;
 • гарантійний талон.

adapter-real-el-ce-150

Характеристики та особливості

 • Довжина кабелю – 10 см;
 • Сумісність з:
  • Mac OS,
  • iPad OS,
  • Windows,
  • Android,
  • Google Chrome OS,
  • type C mobile phones and tablets;
 • Вхід – USB Type C;
 • Вихід – RJ45;
 • Ethernet – RJ45 10/100/1000 Мб/сек
 • Для перегляду відео високої роздільної здатності, безперебійної гри та швидкого завантаження;
 • Портативний дизайн для носіння з собою;
 • Підтримує технологію Wake-on-LAN (WOL);
 • Plug&Play – не вимагає установки додатково ПО.

adapter-real-el-ce-150

Використані в корпусі матеріали

Вам напевно сподобається використання в корпусі REAL-EL CE-150 монолітного шматка металу, всередині якого і розташована система. Погодьтеся - кращого варіанту просто не існує.

adapter-real-el-ce-150

Конектор Type-C також металевий. Заглушки на торцях в обох випадках пластикові. Обшивка кабелю - якісний полімер. Окантовка порту RJ45 реалізована з металу.

adapter-real-el-ce-150 adapter-real-el-ce-150

Якість збірки

По збірці ніяких претензій - на ній не економили, як, втім, і на самих матеріалах, це відчувається. Я часто перевозив REAL-EL CE-150 в рюкзаку з іншими речами, носив в куртці з ключами, перекидав та перекладав з місця на місце, словом, особливо дбайливим користувачем не був. Але, що дивно - ніякими проблемами для пристрою в кінцевому підсумку це не обернулося. Що ж, таке не може не сподобатися.

adapter-real-el-ce-150

Дизайн

REAL-EL CE-150 виглядає дорого - таке поєднання монолітного металевого корпусу з пластиковими вставками на торцях і по стилю, і за кольором буде своїм в «компанії» з будь-яким ноутбуком, смартфоном або планшетом.

adapter-real-el-ce-150 adapter-real-el-ce-150

Ергономіка

Тут все просто - конектор USB Type-C з 10-сантиметровим кабелем, а також основний корпус з роз'ємом RJ45 і світлодіодами активності. Крім того, на верхній панелі нанесено ще логотип виробника.

adapter-real-el-ce-150

Досвід використання при підключенні до ПК

З під'єднанням REAL-EL CE-150 до ПК або ноутбука немає абсолютно ніяких проблем - не потрібно встановлювати будь-який софт або мати особливі навички. Ви всього лише підключаєте перехідник до порту USB Type-C на вашому ПК або ноутбуці, а вже до нього безпосередньо відповідний кабель. Кілька секунд система потребує на автоматичне налаштування - після чого ви в мережі.

Що по швидкостях? Користувач нічого не втрачає - нижче дві ілюстрації - швидкості при прямому підключенні та через перехідник в мережі провайдера "BEST" у відповідному тарифному плані.

adapter-real-el-ce-150

Пряме підключення

adapter-real-el-ce-150

Підключення через перехідник

Досвід використання при підключенні до смартфона

Для тестування був залучений смартфон Samsung Galaxy S8 Edge. Виявлення підключення не зайняло і 2 секунд. Після чого система видала наступне повідомлення:

adapter-real-el-ce-150

Ніяких налаштувань з боку користувача виконувати не потрібно, з'єднання автоматичне і, що мені також дуже сподобалося - стабільне.

adapter-real-el-ce-150

Я протестував швидкість - результати можна порівняти з отриманими при підключенні до ПК.

adapter-real-el-ce-150

Коротка післямова

Попри те, що бездротові мережі сьогодні вже практично скрізь, на мій погляд, такий перехідник як REAL-EL CE-150 повинен бути у кожної сучасної зайнятої людини, адже в окремих випадках це дуже хороша страховка, і не тільки, якщо потрібно оперативно вийти в інтернет, а ви не знаєте пароль на роутер. Трапляється і так, що в багатоквартирних будинках, Wi-Fi роутер не може видавати заявлену швидкість інтернету, сигнал перебивається безліччю сусідніх роутерів або інших пристроїв що працюють на даній радіочастоті.

Єдиний нюанс, віддаючи перевагу REAL-EL CE-150 під ваш смартфон або планшет, переконайтеся, що вони підтримують Ethernet.


❍ Автор: Вадим Буряк;

❍ Джерело: pre-paid.com.ua;

❍ Сторінка REAL-EL CE-150 на сайті виробника: REAL-EL CE-150 (Type C - Ethernet)

❍ Рекомендована роздрібна вартість: 529 гривень.

❍ Продукт предоставлено прес-службою REAL-EL


Дополнительные материалы