Укр
Рус
Укр
Рус

Огляди та статті

REAL-EL GDX-7780 - 32-доларова гарнітура з вбудованою звуковою картою

16 Квітня 2021

REAL-EL GDX-7780 - це недорога ігрова гарнітура накладного типу з потужною звуковою картою і звуком класу 7.1. А ось чим ще примітна новинка, нумо розбиратися.

REAL-EL GDX-7780 – це недорога ігрова гарнітура накладного типу з потужною звуковою картою і звуком класу 7.1. Крім того, тут першокласне зональне підсвічування, а ще дуже добре продумана ергономіка. А ось чим ще примітна новинка, нумо розбиратися.

igrova-garnitura-real-el-gdx-7780

УПАКОВКА

Знайомитися почнемо традиційно - з огляду коробки, в якій поставляється пристрій. Йдеться про порівняно компактну упаковку, зроблену з картону з дизайном в стилістиці виробника - впізнаваний стиль, поєднання фірмових відтінків, багато різної інформації та інші цікаві «речі». Детальніше про них поговоримо далі.

upakovka-igrovoj-garniturі-real-el-gdx-7780

ІНФОРМАЦІЯ ЗІ СТІНОК КОРОБКИ

Дані на стінках спереду і ззаду практично повністю дублюються - лише один виняток у вигляді невеликої ілюстрації конектора, за допомогою якого гарнітура підключається до ПК.

upakovka-igrovoj-garnitury-real-el-gdx-7780

Праворуч і ліворуч на «боковинах» розташовані характеристики кількома мовами. Крім того, на одній з панелей - маркування і назва виробу, а на другий - відомості про виробника та продавця. Тут же у вигляді мініатюр зображені пристрої, з якими сумісна REAL-EL GDX-7780.

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

komplekt-postavki-igrovoj-garnitury-real-el-gdx-7780

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ТА ОСОБЛИВОСТІ

МАТЕРІАЛИ КОРПУСУ

Корпус REAL-EL GDX-7780 – це поєднання матового та глянцевого пластика, дихаючої еко-шкіри, металу, а також тканини. Подивимося на компонування докладніше. З матового пластика реалізована дужка та каркас чашок і корпус невеликого пульта на кабелі. Глянець використано на зовнішній частині вушних чашок. Метал - у вигляді посилення дужки, а також як окантовка USB-конектора. Відносно згаданої вище еко-шкіри, з нею взагалі все просто - використана для виготовлення амбушур, а крім того, задіяна на поролоновій підкладці з внутрішньої сторони дужки. Нарешті тканиною обплели кабель - до нього ми ще повернемося.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

ЯКІСТЬ ЗБІРКИ

До збірки претензій немає - формат за визначенням вдалий, як в плані підгонки деталей, так і щодо вибору їх самих.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

КАБЕЛЬ

До настільного ПК або ноутбука REAL-EL GDX-7780 підключається за допомогою 2,2-метрового кабелю. В останнього відмінне тканинне обплетення. Воно не кошлатиться і не «розходиться» шарами під час перехльостів - перевірено. Самі ж перехльости виникають тут вкрай рідко, за що дякую слід говорити знову-таки обплетенню кабеля, до речі, воно тут помірно-жорстке.

А ось ефект пам'яті нижче середнього. Добре це чи ні, нехай кожен з читачів вирішить для себе сам, але особисто мені така його особливість сподобалася.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

На стиках присутні запобіжники від перегинів. Крім того, не забули про ферритовый фільтр для захисту від перешкод, а також золотисте напилення на конекторі, що поліпшує якість передачі сигналу. Про компактний пульт управління, який вбудований на кабелі, поговоримо окремо.

ДИЗАЙН

У випадку з REAL-EL GDX-7780 виробник немов доводить, що і недорогу ігрову гарнітуру можна зробити цікаво. Взявши в руки GDX-7780, ви не скажете, що вартість пристрою тільки $ 32 - виглядає явно дорожче. Гідний приклад строгого й водночас стильного поєднання відтінків з зональним підсвічуванням.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

ПІДСВІЧУВАННЯ

REAL-EL GDX-7780 має красиве RGB-підсвічування. Зони підсвічування - мікрофон і зовнішня глянцева сторона чашок. Реалізовано кілька сценаріїв, які вибираються за допомогою відповідної кнопки на пульті. Крім того, підсвічування можна відключити повністю.

Цікаво: при відключенні підсвічування на навушниках, підсвічування на мікрофоні залишається активним, і відключається тільки з вимиканням його самого. Що ж, так ви щонайменше, не помилитеся в тому, чи працює в даний момент мікрофон або ж ні. Та й, крім того, це ще й прикольно виглядає.

podsvetka-igrovoj-garnitury-real-el-gdx-7780

ЕРГОНОМІКА

У цьому плані все дуже й дуже просто. Регулювання гучності, робота з підсвічуванням (вибір сценаріїв та вимикання/вмикання) та мікрофоном (вмикання/вимикання) покладено на невеликій пульт управління, вбудований в кабель. Про нього можу сказати лише одне - гранично зручний, навіть на дотик, а мініатюрні виноски біля кожної кнопки не дозволять вам заплутатися вже на самому початку.

pult-upravleniya-igrovoj-garnitury-real-el-gdx-7780

На лівій чашці на спеціальному шарнірі реалізовано мікрофон. Даний механізм дозволяє відкидати його на 120 градусів. Довільно по цій, скажімо так, осі мікрофон не «пересувається», що також зручно. Вушні чашки можуть підлаштовуватися як по вертикальній осі, так і по горизонтальній. Чим це добре для користувача, читайте далі.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

ПОСАДКА НА ГОЛОВІ

На голові гарнітура сидить надійно. Навіть найспекотніших ігрових баталій недостатньо, щоб девайс злітав з голови- в цьому плані помірна жорсткість дужки працює на користувача. Запотівання при тривалих ігрових сесіях помічено не було.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780 igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

Регулювання розміру оголів'я виконується автоматично.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

Ну і третє - можливість обертання чашок не тільки по вертикалі, але й по горизонталі. На практиці це дозволяє максимально щільно розташувати їх відносно вух. У мене була можливість перевірити, і результатом я залишився задоволений.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ФІРМОВОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Ви можете розширити можливості для роботи зі звуком на даній моделі гарнітури, встановивши програмне забезпечення REAL EL 7.1 GAMING HEADSET. Завантаження виконується ЗВІДСИ.

ОСОБЛИВОСТІ ФІРМОВОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Чим же цікаво зазначене вище програмне забезпечення REAL EL 7.1 GAMING HEADSET? На практиці воно дозволяє виконувати більш «тонке» налаштування гучності залежно від умов. Можна по-різному налаштовувати гучність правого і лівого навушника, контролювати гучність мікрофона під час ігор або розмов і окремо - під час запису. Я думаю, ви навряд чи не погодитеся з тим, що в окремих випадках ці можливості абсолютно не зайві. Крім того, звук можна налаштовувати й за кількома наперед встановленим режимам, реалізованим в «Панелі профілю».

  •  Панель профілю:
  •      ❑ Hi-Fi
  •      ❑ Музика
  •      ❑ Вручну


ВРАЖЕННЯ ВІД РОБОТИ НАВУШНИКІВ

Не можу не зізнатися - коли мені запропонували протестувати REAL-EL GDX-7780, я не очікував, що звук зможе мене здивувати, адже в бюджетних моделях, так чи інакше, не втечеш від пошуку компромісів. Проте, можливості формату 7.1 реалізовані тут не для галочки - вони на практиці забезпечують і дуже гідний об'єм, і деталізацію і непоганий бас. Словом, у своєму ціновому дивізіоні перед нами одна з дуже хороших пропозицій.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

ВРАЖЕННЯ ВІД РОБОТИ МІКРОФОНУ

Функціональність мікрофону питань теж не викликала - мене було добре чути, як під час ігор, так і під час дзвінків через різні месенджери.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7780

КОРОТКА ПІСЛЯМОВА

Таким чином, купуючи REAL-EL GDX-7780, користувач отримує якісну ігрову гарнітуру з гідним поєднанням збірки, дизайну і можливостей в плані звуку.

😊  ПЛЮСИ😒  МІНУСИ


❍ Автор: Вадим Буряк;

❍ Джерело: expert.com.ua;

Сторінка новинки на сайті виробника: 👉 REAL-EL GDX-7780

❍ Рекомендована роздрібна ціна: 899 гривень.

❍ Продукт надано прес-службою REAL-EL