Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL CQ-900

18 Березня 2021

Доволі цікава пропозиція від бренду REAL-EL, з якою ви можете під'єднати ваш ПК або смартфон/планшет одразу до 6 різних аксесуарів, кабелю Ethernet, а також двох карт пам’яті.

adapter_real_el_cq_900

Доволі цікава пропозиція від бренду REAL-EL, з якою ви можете під'єднати ваш ПК або смартфон/планшет одразу до 6 різних аксесуарів, кабелю Ethernet, а також двох карт пам’яті. У цьому огляді ми поговоримо про потенційну аудиторію таких приладів, стабільність роботи при максимальних навантаженнях, а також про дизайн та збірку.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА УПАКОВКА

Комплект поставки мультифункціональної док-станції доповнено керівництвом по експлуатації та гарантійним талоном.

adapter_real_el_cq_900

Все вищезгадане виробник упакував в невелику картонну коробку з фірмовим дизайном, який поєднує в собі велику кількість різних даних та дві ілюстрації - самого адаптера і його ж з максимальною кількістю підключених пристроїв. Все це виглядає цікавим довідником по особливостях і можливостях REAL-EL CQ-900, а тому ми рекомендуємо витратити деякий час на вивчення цього масиву.

adapter_real_el_cq_900

КЛЮЧОВІ ТЕХНІЧНІ
ХАРАКТЕРИСТИКИ

adapter_real_el_cq_900

ВРАЖЕННЯ ВІД ЗБІРКИ

Корпус металевий. Так, є і пластикові вставки, і вони класно доповнюють метал, анітрохи не будучи при цьому «слабкими ланками», адже з якістю їх «посадки» на металевий каркас немає абсолютно ніяких проблем.

adapter_real_el_cq_900

Пластикові окантування у місцях звуження корпусу, на перший погляд, виглядають як світлодіоди, але насправді це просто елемент декору.

adapter_real_el_cq_900

Ще одним приємним моментом ми б назвали цілісний алюмінієвий каркас – це великий плюс збірки.

Довжина кабелю – 15 сантиметрів. Він має чудове полімерне обплетення і до того ж у ньому передбачені запобіжники перегинів на стиках.

ДИЗАЙН ТА ЕРГОНОМІКА

Практично повністю металевий REAL-EL CQ-900 має сподобатися, у тому числі власнику дорогого статусного ноутбука, адже тут не тільки вдала гра кольорів, але і матеріалів корпусу і навіть форм-фактору. Покладіть цей адаптер з вашим лептопом – усього декілька секунд і ви переконаєтесь в справедливості наших слів.

На верхній та нижній металічних панелях нанесено логотип та емблему виробника, а також мітки портів та роз’ємів на ребрах.

На один з торців виведено кабель USB Type-C. А поруч з ним відповідний порт.

adapter_real_el_cq_900

На протилежному боці є слот для карт SD.

adapter_real_el_cq_900

Звужене металічне ребро має три порти USB та слот для карт microSD.

adapter_real_el_cq_900

На протилежному ребрі - порт RJ45, а також інтерфейси VGA та HDMI.

adapter_real_el_cq_900

МОЖЛИВОСТІ ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ ДО ПК

З підключенням до відповідного порту ПК немає абсолютно ніяких проблем - спеціальні знання або додаткове програмне забезпечення не потрібне.

З такою кількістю портів та інтерфейсів, комбінацій підключень просто величезна кількість. У нас був монітор, дві карти пам'яті, об'ємом 64 ГБ кожна, USB-флешка, два HDD, зовнішні SSD та інш. Підключалися також мишки, клавіатури та навіть гарнітура з конектором USB. В цьому плані ніяких проблем - можете не сумніватися.

Ось найважливіші результати нашого дослідження:

 • Швидкість зчитування карти
  TRANSCEND SDXC 64GB Class 10 UHS-I U3

  adapter_real_el_cq_900

 • Кабельне підключення інтернету напряму
  у відповідному тарифі нашого провайдера.

  adapter_real_el_cq_900

 • Швидкість при кабельному підключенні
  з урахуванням наявності адаптера в цьому ланцюгу.

  adapter_real_el_cq_900

За результатами, можна стверджувати, що цей адаптер не зменшує швидкості в жодному з випадків.

МОЖЛИВОСТІ ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ ДО СМАРТФОНА

Ми не виявили жодних проблем при підключенні REAL-EL CQ-900до смартфона. Усі тести були виконані у парі з с Galaxy S8 Edge і всі очікування були виправдані: різні комбінації пристроїв, підключення до зовнішнього монітора – усі задачі було чудово виконано.

ВРАЖЕННЯ ТА ВИСНОВКИ

REAL-EL CQ-900 – чудовий приклад багатофункціонального адаптера фактично для будь-якого завдання. Монолітний металічний корпус, преміальний дизайн, стабільна та точна робота за такої широкої функціональності роблять цю новинку привабливою в очах будь-якого сучасного користувача.


❍ Джерело: smartphone.ua;

Сторінка продукту на сайті виробника: 👉 REAL-EL CQ-900 Type C

❍ Рекомендована роздрібна вартість: 1699 гривень.

❍ Продукт надано прес-службою REAL-EL


ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ