Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL CQ-700 - металевий багатопортовий адаптер для підключення п'яти пристроїв

16 Березня 2021

REAL-EL CQ-700 - компактний «хаб» в монолітному металевому корпусі, що дозволяє під'єднати одночасно до п'яти пристроїв. Про можливості моделі при підключенні до ПК і смартфону піде мова в цьому огляді.

REAL-EL CQ-700 – компактний «хаб» в монолітному металевому корпусі, що дозволяє під'єднати одночасно до п'яти пристроїв. Про можливості моделі при підключенні до ПК і смартфону піде мова в цьому огляді.

adapter_real_el_cq_700

УПАКОВКА

Постачається REAL-EL CQ-700 в невеликій картонній коробці. Дизайн упаковки - це поєднання декількох ілюстрацій з великим масивом всіляких даних про модель. Детально знайомитися зі згаданою вище інформацією будемо вже в наступному розділі огляду.

ypakovka_adapter_real_el_cq_700

ІНФОРМАЦІЯ ЗІ СТІНОК УПАКОВКИ

Тепер, власне, про те, що цікавого на стінках. Почнемо з того, що ззаду винесли детальний перелік особливостей виробу, причому відразу чотирма мовами. Крім того, тут же інформація про виробника та постачальника, відомості про термін служби та ін. Цікаві деталі, включаючи, звичайно ж, маркування.

Мальовнича ілюстрація хаба у вигляді елемента глянцевого тиснення винесена на стінку спереду. Тут же різні дані, що нагадують про арсенал портів та їх можливості, форматі підключення до ПК або планшету/смартфону та багато іншого.

ypakovka_adapter_real_el_cq_700

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

adapter_real_el_cq_700

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ТА ОСОБЛИВОСТІ

adapter_real_el_cq_700

ВИКОРИСТАНІ В КОРПУСІ МАТЕРІАЛИ

Корпус REAL-EL CQ-700 – це цільний шматок металу з пластиковими вставками на торцях. У тілі одного з них легко помітити вивід дроту підключення до порту Type-C комп'ютера, ноутбука або смартфона з відповідним конектором. Останній зроблений також з металу.

adapter_real_el_cq_700

Враховані запобіжники від перегинів на стиках. Обплетення кабелю - полімер.

adapter_real_el_cq_700

ЯКІСТЬ ЗБІРКИ

Той факт, що корпус суцільнометалевий вже дозволяє не переживати за надійність збірки. Якщо ж ви запитаєте стосовно фіксації пластикових вставок на торцях - відверто кажучи, я не знаю на які «кріплення» вони посаджені, але витягнути їх не пошкодивши корпус ви не зможете (не кажучи вже про те, що вони просто випадуть) - робота зроблена зі знанням своєї справи.

adapter_real_el_cq_700 adapter_real_el_cq_700

Довжина кабелю «на борту» - 15 сантиметрів. На ділі цього достатньо для зручного підключення, навіть в тому числі, якщо ви захочете задіяти всі наявні тут порти. Обшивка - полімер.

adapter_real_el_cq_700 adapter_real_el_cq_700

ДИЗАЙН

Зовнішній вигляд REAL-EL CQ-700 повинен вам сподобатись. Тонкий монолітний металевий корпус із закругленими гранями з одного боку і загостреними з іншого, суворе опрацювання інтерфейсів, причому як на металі, так і пластиковому торці, зручний кабель з вилкою USB C в металевому корпусі - все це виглядає вельми пристойно і до певної міри діловито. Девайс прекрасно доповнить ноутбук, планшет або смартфон, і навряд не буде виглядати невиразно на їх фоні.

adapter_real_el_cq_700 adapter_real_el_cq_700

ЕРГОНОМІКА

На мій погляд, «на борту» REAL-EL CQ-700 не був би зайвим світлодіод активності - особисто мені його не вистачало протягом усього періоду тестової експлуатації.

А ось в іншому ніяких претензій - три порти USB 3.0 і порт HDMI на одному з металевих ребер, а інтерфейс USB Type-C з підтримкою Power Delivery PD 3.0 - з протилежного боку від виведеного кабелю. Ну і, крім того, "на панелі" зверху - логотип виробника.

adapter_real_el_cq_700

МОЖЛИВОСТІ ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ ДО ПК

До відповідного порту вашого комп'ютера або ноутбука REAL-EL CQ-700 підключається легко і будь-якого спеціального програмного забезпечення не вимагає.

Відносно підключення зовнішніх пристроїв, мені вдавалися такі комбінації:

☄ мишка, клавіатура, флешка плюс монітор;
☄  два зовнішніх HDD, мишка, монітор;
☄ три зовнішніх SSD тощо.

Словом, незмінним у цій «зв'язці» залишаючи лише монітор. Чому? Все просто - мені його не було чим замінити. Робота стабільна незалежно від «зв'язки». Порт Type-C тут для підзарядки та з цією своєю функцією він справляється чудово.

😉 До речі, хочете свого роду лайфхак !? Так ось, при підключенні смартфона до смартфона через цей хаб, той смартфон, до якого хаб був підключений, може роздавати заряд тому смартфону, який під'єднати останнім. Чи знадобиться така особливість? В окремих випадках більш ніж.

adapter_real_el_cq_700

МОЖЛИВОСТІ ПРИ ПІДКЛЮЧЕННІ ДО СМАРТФОНА

Вище я вже згадував про одну з можливостей REAL-EL CQ-700 при підключенні до смартфона. Що ще варто пам'ятати? Ну, наприклад, якщо у вас телефон з підтримкою дротового підключення до TV або до монітора, під'єднавши до нього REAL-EL CQ-700 , а потім HDMI-кабель, ви, таким чином, зможете спроєктувати повноекранну картинку зі свого «розумного» телефона. Працює відмінно - я перевірив на Galaxy S8 Edge.

Крім того, до вже створеного підключення можна під'єднати дротову мишку, клавіатуру та зовнішній накопичувач, отримавши за підсумками повноцінний ПК для офісних завдань. Також можна підключати флешки, зовнішні HDD і SSD + багато іншого.

ВИСНОВКИ І ВРАЖЕННЯ

Пристрій забезпечив стабільну роботу за весь період тестування незалежно від того, підключення виконувалося до ПК або телефону. Різні комбінації пристроїв, що підключаються, проблем зі стабільністю теж не викликали.

Сценаріїв використання насправді може бути багато, не тільки з-поміж описаних мною вище, а тому якщо ваша робота щільно переплітається з мобільністю, частим використанням смартфона і потребою в підключенні великої кількості зовнішніх пристроїв, з REAL-EL CQ-700 варто познайомитися ближче, адже в цьому плані перед нами відмінний «посередник».

😊  ПЛЮСИ😒  МІНУСИ


❍ Автор: Вадим Буряк;

❍ Джерело: expert.com.ua;

Сторінка моделі на сайті виробника: 👉 REAL-EL CQ-700

❍ Рекомендована роздрібна вартість: 899 гривень.

❍ Продукт надано прес-службою REAL-EL


ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ