Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL GDX-7680 - 29-доларова гарнітура зі змінним підсвічуванням і хорошим звуком

9 Березня 2021

Нещодавно до нас в редакцію приїхала нова гарнітура від естонського бренду REAL-EL GDX-7680. На користь вибору даної моделі виробник називає невелику вартість пристрою, гарну якість звуку, цікавий дизайн та різнокольорове підсвічування.

Ми перевірили стан справ насправді та чи варто рекомендувати новинку

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА УПАКОВКА

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Все перераховане поміщено в невелику картонну коробку з дизайном у стилі бренду: фірмове поєднання відтінків, ілюстрацій гарнітури та окремих її компонентів, а також різна технічна інформація. Все це між собою виглядає яскраво, але не кислотно. Така коробка, до речі кажучи, надалі може служити елементом декору вашого комп'ютерного куточка.

ypakovka_garnituri_REAL_EL_GDX_7680

КЛЮЧОВІ ТЕХНІЧНІ
ХАРАКТЕРИСТИКИ

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

МАТЕРІАЛИ ТА ЯКІСТЬ ЗБІРКИ

У корпусі REAL-EL GDX-7680 виробник не поскупився на глянець, який відмінно скомпонував з матовою дужкою і такою ж окантовкою вушних чашок. В результаті вийшло не просто красиво, вийшло дорого. З ходу ви навряд чи скажете, що ціна девайса менше $ 30 - виглядає явно дорожче.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Дужку посилили металевою пластиною, зробивши її помірно-жорсткою! Що це означає? Ну скажімо так, при жарких баталіях з голови не злетить, але й відчуття, що голова затиснута в лещата не буде.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Амбушури з м'якої еко-шкіри, що дихає. Те ж саме стосується обплетення поролону на внутрішній стороні дужки.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Обплетення кабелю - тканина.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Матеріали корпусу мікрофона - пластик і гнучкий полімер. До речі, завдяки останньому ви можете максимально зручно налаштувати розташування мікрофона під себе. До збірки зауважень немає, опрацювання відмінне, як по частині матеріалів, так і стосовно їх "збиття" між собою.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

ВРАЖЕННЯ ВІД ЕРГОНОМІКИ

Тут все просто. Керування звуком, мікрофоном і, власне, підсвічуванням виробник виніс на невеликий пульт. Легко помітити - пульт вбудований на кабелі. Єдине, що тут ще відзначимо - підсвічування на мікрофоні відключається з виключенням самого мікрофона і ніяк інакше. На наш погляд - це хороший формат, щоб розуміти, що мікрофон вимкнений.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

У розташуванні мікрофона на корпусі гарнітури легко розібратися вже по фото до цього огляду. Він зроблений на спеціальному шарнірі, а тому є поворотним. Робота виконана добротно - не підкопаєшся.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

КАБЕЛЬ ТА ПІДСВІЧУВАННЯ

У REAL-EL GDX-7680 довгий 2,2-метровий кабель, чого достатньо для будь-якого підключення, навіть якщо ваш системний блок розташований під столом в дальньому кутку. До слова, для підключення до ПК в комплекті поставки передбачений спеціальний перехідник, що дозволяє виконати повноцінне підключення. Штекер USB тут - це підсвічування. Останнє працює як від USB-порту ПК, так і при підключенні до повербанку.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Кабель має тканинне обплетення. Його якість нам сподобалася - в процесі експлуатації воно не кошлатиться. Сам же кабель не сплутується. Запобіжники від перегинів на стиках передбачені.

Однією з кнопок на зазначеному вище пульті є кнопка роботи з підсвічуванням. На ній виноска LED, а тому її не переплутаєш. Реалізоване підсвічування тут в кількох сценаріях, перемикання між якими виконується за допомогою цієї ж кнопки. Остання ж вимикає підсвічування повністю, правда тільки на навушниках, для вимкнення мікрофона є окрема клавіша на цьому ж пульті.

Що стосується самого підсвічування, виробнику варто віддати належне - реалізація дійсно цікава. Багатобарвний формат плюс кілька сценаріїв здатні налаштувати на гру - це куди цікавіше, ніж один колір і один сценарій, який дуже часто можна зустріти в даній ціновій категорії та навіть трохи вище неї.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

ВРАЖЕННЯ ВІД ПОСАДКИ НА ГОЛОВІ

У REAL-EL GDX-7680 надійне автоматичне регулювання оголів'я. Так, до особливостей її ходу деякий час потрібно звикати, але тривалою ця процедура не буде - ми перевірили.

Саму ж посадку можна оцінити як відмінну - немає того противного відчуття здавлювання від дужки, яке зустрічається в дешевих навушниках. Водночас GDX-7680 не злітає з голови користувача, навіть при жарких баталіях.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

Окремої уваги заслуговує розташування вушних чашок. Завдяки тому, що вони обертаються як по горизонталі, так і вертикалі, на виході ми отримуємо максимально щільне прилягання чашок до вух, що з точки зору зручності далеко не порожній звук.

garnitura_REAL_EL_GDX_7680

ЗВУК ТА РОБОТА МІКРОФОНА

Якість звуку нас приємно вразила. Зізнатися чесно - ми не очікували такої деталізації в іграх, об'єму і навіть баса при відтворенні аудіо або відео. Словом, по ряду особисто наших метрик - REAL-EL GDX-7680 - відмінний варіант у своєму ціновому дивізіоні. Втім, в більш вищому цієї моделі також знайдеться, що запропонувати.

До роботи мікрофона претензій не було. Так, чого-небудь особливого тут чекати не варто, але зі своїм безпосереднім призначенням він справляється добре.

КОРОТКA ПІСЛЯМОВА

REAL-EL GDX-7680 можна рекомендувати для користувачів, які шукають збалансовану ігрову гарнітуру, як кажуть, «не за всі гроші світу». Цей девайс здатний запропонувати хороший звук, цікаве підсвічування і збірку, за яку вам не доведеться червоніти.


❍ Джерело: SmartPhone.ua;

Сторінка продукту на сайті виробника: 👉 REAL-EL GDX-7680

❍ Рекомендована роздрібна вартість: 800 гривен.

❍ Продукт надано прес-службою REAL-EL


ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ


❗ Увага, конкурс оголошений в попередньому огляді вже завершено, подробиці розіграшу можна дізнатися ТУТ