Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL CQ-700

4 Лютого 2021

Огляд компактного мультифункціонального адаптера-хаба REAL-EL CQ-700, за допомогою якого користувач може під'єднати до п'яти пристроїв одночасно, причому як до ПК, так і смартфону/планшету.


adapter_hab_real_el_cq_700

Компактний мультифункціональний адаптер-хаб REAL-EL CQ-700, за допомогою якого користувач може під'єднати до п'яти пристроїв одночасно, причому як до ПК, так і смартфону/планшету. Про те, які сценарії можливі, і для кого призначена ця новинка, ми й поговоримо в даному огляді.

Упаковка та комплектація

Почнемо зі знайомства з комплектом поставки. Усередині компактної коробки безпосередньо сам адаптер, а ще керівництво по експлуатації та гарантійний талон.

adapter_hab_real_el_cq_700

Поставляється все перераховане в картонній упаковці з фірмовим дизайном в стилістиці виробника - знайоме нам по оглядам інших продуктів бренду поєднання відтінків, ілюстрації аксесуара, а також різні дані про можливості та особливості моделі.

Характеристики та особливості

  • Довжина кабелю – 0,15 м;
  • Сумісність з ОС – Mac OS/iPad OS/Windows/Android;
  • Розміри – 111 х 35 х 10,5 мм;
  • Вхід – USB Type C;
  • Вихід – 3 х USB 3.0, HDMI
    (Full HD 60Гц, 4K 30 Гц, Power Delivery PD 3.0 потужність підзарядки до 100 Вт);
  • USB-A – до 5 Гбіт/сек.

Використані матеріали та якість збірки корпусу

REAL-EL CQ-700 створено із цільного шматка металу і саме в цьому одна з переваг новинки. На торцях нескладно помітити пластикові вставки. Спочатку їх «посадка» викликає невеликі побоювання на предмет надійності.

adapter_hab_real_el_cq_700

Проте, ми місяць працювали з CQ-700 в щоденному форматі, часто транспортуючи адаптер з іншими речами та аксесуарами, і навіть більш того - спробували підколупнути ці вставки. Але нічого з перерахованого не порушило цілісності конструкції. Словом, в надійності їх фіксації на корпусі сумнівів бути не може.

adapter_hab_real_el_cq_700

Сам по собі матеріал також непоганий - панелі не продавлюються і не згинаються, навіть під тиском.

До ПК або смартфону/планшету REAL-EL CQ-700 підключається за допомогою конектора USB Type-C. Довжина відповідного кабелю - 15 сантиметрів, чого цілком достатньо. Запобіжники від перегинів на стиках враховані і це також плюс. Обшивка кабелю - щільний полімер.

adapter_hab_real_el_cq_700

Ергономіка

Чотири з п'яти інтерфейсів вирізані в одному з металевих бічних ребер корпусу, а ще один винесено на торець протилежний тому, з якого виведений кабель. Про їх облаштування особливо сказати нічого - все показано на фотографіях до огляду! З мого боку, як з боку користувача ніяких зауважень до якості реалізації немає.

А ось світлодіода активності тут реально не вистачає, хоча адаптуватися можна.

Можливості при підключенні до ПК

Про формат підключення вже було сказано вище. Він абсолютно простий і не вимагає попередньої установки програмного забезпечення.

adapter_hab_real_el_cq_700

adapter_hab_real_el_cq_700

Варіантів з комбінацією пристроїв, що підключаються безліч: монітор, мишка, клавіатура плюс зовнішній носій. До порту USB Type-C підключення виконується виключно для зарядки гаджета, якщо той підтримує відповідний формат. Крім монітора і мишки, які були підключені постійно, я поперемінно підключав два зовнішніх HDD, HDD і SSD, флешки різних обсягів і навіть навушники з коннекторами USB. Живлення було досить у всіх випадках.

Функціональність при підключенні до смартфона/планшета

adapter_hab_real_el_cq_700

До речі підключення до мобільних пристроїв теж не потребує додаткового ПЗ і є досить простим. Мій Samsung Galaxy S8 Edge легко розпізнав і сам девайс та аксесуари, що підключаються через нього. Комбінації були різні: дві флешки, один HDD і HDMI-кабель, два зовнішніх SSD і один HDD плюс багато інших. Ніяких проблем ні зі стабільністю, ні з живленням.

adapter_hab_real_el_cq_700

Загальне враження

Адаптер REAL-EL CQ-700 лишає приємні враження. Цілісний металевий корпус, продумане розташування інтерфейсів плюс стабільна робота системи, незалежно від комбінації підключених пристроїв. Ну, а якщо додати до сказаного ще й виявлені особливості на кшталт можливості виводити зображення з екрану смартфона на монітор або телевізор, в кінцевому результаті навіть рекомендований виробником цінник не виглядає завищеним.

adapter_hab_real_el_cq_700

Сценарії використання адаптера не обмежуються перерахованими вище - їх куди більше, а тому і коло користувачів цього пристрою широке - від студентів і офісних співробітників до системних адміністраторів великих компаній. Особливо корисним буде пристрій власникам нових MaсBook або тонких Windows-ноутбуків з обмеженим набором фізичних портів.


❍ Автор: Сергій Решодько;

❍ Джерело: technoguide.com.ua;

❍ Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL CQ-700

❍ Рекомендована роздрібна вартість: 899 гривень.

❍ Продукт надано прес-службою REAL-EL


Додаткові матеріали:❗ Увага, конкурс оголошений в останньому огляді вже завершено, подробиці розіграшу можна дізнатися ТУТ