Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL GDX-7750 - недорога ігрова гарнітура зі звуком 7.1

14 Січня 2021

REAL-EL GDX-7750 варто рекомендувати на роль недорогої якісно зібраної дротової гарнітури з хорошим звуком, продуманою ергономікою, цікавим дизайном і підсвічуванням, котре все це відмінно доповнює.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7750

Кілька тижнів тому мені випала можливість оцінити нову 30-доларову ігрову гарнітуру - REAL-EL GDX-7750, "візиткою" якої є вбудована звукова карта та потужний звук класу 7.1.

Крім того, тут продумана ергономіка, великі чашки, наявний софт для більш "тонкого" налаштування звуку. Про все це і поговоримо далі.

garnitura-real-el-gdx-7750 garnitura-real-el-gdx-7750

УПАКОВКА

Але давайте послідовно. Поставляється новинка в невеликій коробці, яка створена зі щільного картону і має дизайн в стилістиці виробника - поєднання фірмових відтінків, а також ілюстрацій і масиву даних, реалізованих в знайомому нам форматі.

upakovka-garnitury-real-el-gdx-7750 upakovka-garnitury-real-el-gdx-7750

ІНФОРМАЦІЯ ЗІ СТІНОК КОРОБКИ

Всі ключові можливості гарнітури перераховані на стінці спереду та ззаду: звук 7.1, сумісність з джерелами, особливості конектора USB та ін.

upakovka-garnitury-real-el-gdx-7750

На "боковини" винесли перелік технічних характеристик чотирма мовами, маркування та інформацію про виробника. Таким чином, докладне вивчення всього перерахованого дозволить скласти наочне уявлення про те, на що здатна новинка.

upakovka-garnitury-real-el-gdx-7750 upakovka-garnitury-real-el-gdx-7750

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Ознайомившись з упаковкою та інформацією з її стінок, подивимося тепер на комплект поставки моделі:

 • гарнітура REAL-EL GDX-7750;
 • керівництво користувача;
 • гарантійний талон.

garnitura-real-el-gdx-7750 garnitura-real-el-gdx-7750

КЛЮЧОВІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


Діаметр мембрани, мм 50
Опір, Ом 32
Чутливість навушників, дБ 110± 3
Частотний діапазон навушників, Гц 20 – 20 000
Чутливість мікрофона, дБ 58 ± 3
Частотний діапазон мікрофона, Гц 30 – 16 000
Довжина кабелю, м 2,2 ± 5%
Тип роз'єму USB
Вага, г 365

ambushyury-garnitury-real-el-gdx-7750 ambushyury-garnitury-real-el-gdx-7750

ВИКОРИСТАНІ В КОРПУСІ МАТЕРІАЛИ

Корпус REAL-EL GDX-7750 - це поєднання глянцевого і матового пластика, дихаючої еко-шкіри, а також металу (посилення дужки) і тканини. Тканиною обплели кабель, з еко-шкіри зробили амбушюри, а ще "обернули" м'який поролон на внутрішній стороні дужки. Все інше - пластик. Де який, впевнений, помітити нескладно по ілюстрації до огляду.

ambushyury-garnitury-real-el-gdx-7750 ambushyury-garnitury-real-el-gdx-7750

ЯКІСТЬ ЗБІРКИ

Я не перший рік стежу за технікою REAL-EL, і не можу не відзначити, що, принаймні, з опрацюванням корпусів у компанії виходить дуже добре. Ні від одного з виробів, а переглянув їх за кілька років я не менше 30, не "віяло" відвертим бажанням виробника заощадити на матеріалах або у роботі. Словом, якщо ви тільки знайомитесь з рішеннями бренду, вже будьте впевнені, як мінімум, що стосується збірки вам як майбутньому власникові того або іншого виробу REAL-EL перед друзями соромно точно не буде, і GDX-7750 в цьому плані не є винятком.

ogolove-garnitury-real-el-gdx-7750 garniturа-real-el-gdx-7750

ДИЗАЙН

Зовнішній вигляд REAL-EL GDX-7750 не можна назвати новим - на лице спадковість з рішень попередніх поколінь, хоча і не обкатаних раніше ідей також достатньо. Такий формат здається цікавим. З одного боку - перед нами знайомий дизайн, а з іншого - ми бачимо, як він змінюється від покоління до покоління. Саме в цьому його сила.

podsvetka-real-el-gdx-7750 garniturа-real-el-gdx-7750

КАБЕЛЬ

REAL-EL GDX-7750 укомплектований 2,2 метровим кабелем. Для гарнітури, яка орієнтована для підключення до ПК цього більш ніж достатньо.

kabel-garnitury-real-el-gdx-7750

Обплетення відмінне. Мова йде про помірно-жорстку тканину. Вона не кошлатиться та не дозволяє утворюватися перехрестам. Це дуже хороший і довговічний матеріал. На стиках є запобіжники від перегинів. Крім того, передбачений феритовий фільтр.

ferritovyj-filtr-garnitury-real-el-gdx-7750

До ПК гарнітура підключається за допомогою вилки USB, можливостей якої досить для всього - роботи підсвічування, передачі звуку на вуха і вашого голосу p мікрофону.

До речі, підключення навушників через ту ж док-станцію REAL-EL CQ-900 до смартфона у мене також вийшло. Про результати я розповім в огляді самої док-станції, який вийде у нас на порталі через кілька днів.

razem-usb-garnitury-real-el-gdx-7750

ЕРГОНОМІКА

В цьому плані GDX-7750 - яскравий приклад того, що виробник - прихильник простоти - всього два елементи керування - коліщатко регулювання гучності, а також кнопка включення/відключення мікрофона. Обидва винесені на задню частину лівої чашки. З точки зору зручності ніяких претензій.

Мікрофон реалізований на гнучкій полімерній основі, а тому його розташування користувач може комфортно підлаштовувати під себе.

mikrofon-garnitury-real-el-gdx-7750 mikrofon-garnitury-real-el-gdx-7750

МОЖЛИВОСТІ ФІРМОВОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Приємний бонус - незважаючи на бюджетне позиціювання GDX-7750 для даної моделі передбачено програмне забезпечення. Воно отримало назву REAL EL 7.1 GAMING HEADSET, і на практиці дозволяє виконати більш "тонке" налаштування гучності залежно від умов. Можна по-різному налаштувати гучність правого і лівого навушника, контролювати гучність мікрофона під час ігор та його гучність під час запису. Погодьтеся - в певних випадках ці "навички" аж ніяк не зайві. Однак і це ще не все.

Перейшовши в "Панель профілю", користувач може налаштувати гучність по одному із заданих режимів :

 • Hi-Fi
 • Фільм
 • Музика
 • Вручну

В цілому, додаток простий та логічний - розібратися проблемою не буде, навіть якщо подібний досвід для вас перший.

programmnoe-obespechenie-garnitury-real-el-gdx-7750

programmnoe-obespechenie-garnitury-real-el-gdx-7750

ПІДСВІЧУВАННЯ

У GDX-7750 красиве неонове підсвічування (зони - логотипу і зовнішньої частини вушних чашок). Підсвічування різнобарвне, зміна кольорів йде по чітко заданому виробником сценарію. Вона чудово доповнює обраний формат дизайну і вашу прихильність до ігор.

podsvetka-garnitury-real-el-gdx-7750

podsvetka-garnitury-real-el-gdx-7750

podsvetka-garnitury-real-el-gdx-7750

ПОСАДКА НА ГОЛОВІ

Посадка гарнітури також не розчаровує. Автоматичне регулювання оголів'я, великі чашки, в яких вуха буквально "тонуть", відмінна за своїми тактильним відчуттям підкладка на внутрішній стороні дужки. Словом, абсолютно ніяких проблем - формат продуманий до дрібниць.

ЯКІСТЬ ЗВУКУ

Покупця GDX-7750 чекають можливості формату 7.1, який тут, як то кажуть, не для галочки. Чудовий об'єм, деталізація що вражає, солідна басовитість - для свого цінового діапазону, мабуть, одне з кращих пропозицій в цьому плані.

garnitura-real-el-gdx-7750 garnitura-real-el-gdx-7750

РОБОТА МІКРОФОНУ

Робота мікрофону на належному рівні, як під час ігор, так і в месенджерах. Я люблю чіплятися до мікрофонів, але в даному конкретному випадку зробити цього не вийшло.

mikrofon-garnitury-real-el-gdx-7750

ВИСНОВКИ І ВРАЖЕННЯ

REAL-EL GDX-7750 варто рекомендувати на роль недорогої якісно зібраної дротової гарнітури з хорошим звуком, продуманою ергономікою, цікавим дизайном і підсвічуванням, котре все це відмінно доповнює. Тут немає відвертих нюансів, через які не варто рекомендувати новинку, тоді як реалізовані можливості здатні зробити її помітною на тлі чималої кількості пропозицій конкурентів.

ПЛЮСИ

 • Матеріали/металеве посилення дужки/відмінна якість збірки;
 • Стильний впізнаваний дизайн;
 • Зручне регулювання гучності звуку;
 • Хороша посадка на голові;
 • Великі і якісно спрацьовані чашки;
 • Можливості фірмового софту;
 • Чудовий віртуальний звук 7.1;
 • Хороша ціна.

МИНУСИ

 • Істотних не виявлено.

Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews;
Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL GDX-7750
Рекомендована роздрібна вартість: 849 гривень.