Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Що подарувати на Новий рік: ТОП-10 кращих техно-подарунків

21 Грудня 2020

Ми пропонуємо огляд девайсів які підійдуть в якості подарунку майже будь-якій людини та під різний бюджет. До Нового року залишилося зовсім небагато - нумо за подарунками.novij-rіk-z-real-el
Evgenij_Opanasenko

Попри те, що 2020 рік пройшов важко, він все ж закінчується. Зараз настає найбільш приємне час - переддень Нового року. Саме в цей період починається приємна метушня з оздобленням житла, прикрашанням ялинки, складанням меню святкового столу та найголовніше - вибором новорічних подарунків. Тому виникає всюдисуще питання - що подарувати на Новий рік.


Якщо ви потрапили на цю статтю, значить вам потрібні не просто подарунки, а подарунки по конкретній тематиці, а саме різноманітні аксесуари для чистокровного любителя гаджетів до мозку та кісток, буквально істинного техно-гіка. Звичайно, пристрої в даній категорії недешеві, проте, що не зробиш для того, щоб порадувати дорогу вам людину - така нагода випадає лишень раз на рік.


podarunki-vіd-real-el


Широкий перелік містити найкращі девайси за різними категоріями, які підійдуть як подарунок майже для будь-якої людини та під різний бюджет. До Нового року залишилося всього лише кілька днів - нумо обирати подарунки.


Універсальна бездротова зарядка Qi для смартфона


Технологія бездротової зарядки Qi існує вже понад 10 років і за цей час вона зарекомендувала себе як зручний спосіб зарядити смартфон, водночас дозволяючи позбавитися від дротів. Цією технологією оснащуються як правило флагманські моделі, на зразок iPhone, Samsung Galaxy, OnePlus і Google Pixel. Більш того, деякі моделі  гаджетів які ми носимо з собою, на кшталт Apple Watch, теж мають можливість Qi.


real_el_wl_740


Одним з таких корисних гаджетів є універсальна зарядка REAL-EL WL-740 , яка дозволяє власнику забути про дроти й допоможе швидко зарядити смартфони та гаджети що ми носимо з собою. Потужність пристрою складає 15 Вт, що дозволяє заряджати смартфони з такою ж швидкістю, як і від звичайного дроту. Також REAL-EL WL-740 має два порти підключення microUSB і Type-C, так що проблема з пошуком потрібного шнура для підключення до адаптера відпаде зовсім.


🎅 Джерело: Podrobnosti.ua


🎅 Сторінка продукту на сайті виробника:REAL-EL WL-740