Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL RM-747: ігрова миша за $ 13 з можливістю налаштування ваги

24 Листопада 2020

Періодично у нас в редакції з'являються ультрабюджетні продукти, які підкуповують поєднанням ціни та можливостей, а тому про них хочеться розповісти. Чим цікава миша REAL-EL RM-747? Давайте розбиратися.

Періодично у нас в редакції з'являються ультра-бюджетні продукти, які підкуповують поєднанням ціни та можливостей, а тому про них хочеться розповісти. Чим цікава миша REAL-EL RM-747? Симетрична конструкція корпусу, підсвічування, сенсор Instant A725, грузи для балансування та інші цікаві деталі, які вкрай рідко зустрінеш в моделях в такій ціновій категорії.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Комплект поставки:

  • ✔ Ігрова мишка REAL-EL RM-747;
  • ✔ Інструкція;
  • ✔ Гарантійний талон;
  • ✔ Набір грузиків, спочатку встановлених у відповідному відсіку.

komplekt-postavki-real-el-rm-747

Все перераховане поставляється в картонній коробці, виконаній в корпоративному стилі — звичне поєднання відтінків, кілька ілюстрацій, а також масив інформації про продукт декількома мовами.

upakovka-real-el-rm-747

Характеристики


Кількість клавіш 5+1 (колесо прокручування)
Напрацювання на відмову, натискань більше 3 000 000
Частота кадрів, fps 6000
Оптична розподільна здатність, dpi 800/1200/1600/2400/3200/4800
Максимальне прискорення, g 16
Максимальна швидкість стеження, ips м/сек 60
Довжина кабелю, м 1,8
Відповідність стандартам FCC, CE
Технологія зв’язку провідна, оптична
Інтерфейс USB
Сумісна з ОС Windows XP/Vista/7/8/10/ Mac OS
Розміри, мм 132х75х45
Вага, г 130 + 20

upakovka-real-el-rm-747

Дизайн

REAL-EL RM-747 створювалася з акцентом на чоловічу аудиторію. Про це тут говорить буквально все — від розмірів самого виробу, які явно більше середніх, до габаритів окремих елементів, наприклад, того ж коліщатка прокрутки та кнопок вперед/назад. Як на мене, жіночій ручці тут буде менш комфортно. Втім, не забуваємо, що правил без винятків не буває.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Враження від збірки

Корпус аксесуару практично повністю пластиковий за винятком класичних тефлонових вставок по периметру нижньої панелі, а також тканинної обмотки кабелю та гумової окантовки коліщатка прокрутки.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Зазначена вище кришка відсіку з грузами на корпусі фіксується за допомогою магнітів. Надійність фіксації мені сподобалася — абсолютно ніяких проблем в цьому плані. До слова, мимоволі кришка не злетіла жодного разу за всі три тижні активної експлуатації девайсу.

otsek-s-gruzikami-real-el-rm-747

Пластик корпусу мені сподобався. Він не гнеться і не продавлюється, він не виглядає дешевим, а на поверхні не залишаються сліди та відбитки. З підгонкою деталей проблем також ніяких.

korpus-myshki-real-el-rm-747

korpus-myshki-real-el-rm-747

Ергономіка

REAL-EL RM-747 – це перша на моїй пам'яті мишка, у якої коліщатко прокрутки таких значних розмірів, особливо, по ширині. Це добре чи погано? На мій погляд, швидше добре, адже велике коліщатко — це зручний хват і комфорт під час прокрутки.

По боках від коліщатка кнопки правого/лівого натискань.

igrova-myshka-real-el-rm-747

Кнопка перемикання dpi інтегрована в корпус ближче до спинки. Її легко помітити по характерній виносці на корпусі. На мій погляд, це зручно.

igrova-myshka-real-el-rm-747

На ребрі зліва кнопки вперед/назад.

knopki-navigacii-myshki-real-el-rm-747

Нарешті, знизу знаходяться тефлонові ніжки, відсік під згадані вище грузики, а також порт оптичного сенсора і невелика наклейка з технічною інформацією.

vid-snizu-myshki-real-el-rm-747

Особливості підсвічування

У REAL-EL RM-747 реалізований зональний тип підсвічування. Підсвічується коліщатко, логотип, а також лінії по периметру. Як саме змінюється підсвічування на логотипі, відверто кажучи, я так і не зрозумів. А ось підсвічування коліщатка і ліній змінює свій колір по мірі перемикання dpi.

igrova-myshka-real-el-rm-747

igrova-myshka-real-el-rm-747

igrova-myshka-real-el-rm-747

Загальне враження

Наостанок хочеться згадати про ще одну перевагу, яка для деяких покупців точно визначить вибір на користь RM-747. Це майже симетрична конструкція корпусу. «Майже», тому що на корпусі все-таки є невеликий вигин, але на практиці такою мишею зможе комфортно користуватися як правша, так і шульга.

Не розчарував і оптичний сенсор Instant A725, який дозволяє мишці ковзати практично по будь-якій поверхні. Позиціювання курсора без нарікань — помилок більш ніж за три місяці роботи з даної мишею я не помітив.

Довжини кабелю (1,8 м) досить для будь-якого варіанту підключення. У кабелю відмінна тканинна обмотка, є феритовий фільтр і запобіжники від перегинів на стиках.

Ну вишенька на торті — вартість. REAL-EL RM-747 обійдеться всього в 360 гривень на момент підготовки даного огляду. Це приблизно $ 13 за поточним курсом. Що робить цю модель універсальною і доступною практично будь-якому покупцеві.

Автор: Сергій Решодько;
Джерело: technoguide.com.ua;
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Сторінка продукту на сайті виробника:REAL-EL RM-747