Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL GDX-7680 - стильна ігрова гарнітура з підсвічуванням за $29

12 Листопада 2020

REAL-EL GDX-7680 прекрасна пропозиція на роль ігрової гарнітури, як для гравців-початківців, так і геймерів з певним ігровим стажем. І повірте — ця модель має чим зацікавити, як перших, так і других.

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7680

Естонський бренд REAL-EL вже не раз доводив свою здатність створювати недорогі, і в той же час гарні ігрові аксесуари. Наскільки цікавою вийшла ця новинка? На які компроміси довелося піти виробнику задля невисокій вартості...

... пристрою, і чи були вони взагалі?

igrovaya-garnitura-real-el-gdx-7680

• УПАКОВКА

Але давайте по порядку, ознайомимося спочатку з упаковкою, в якій поставляється ця модель. Йдеться про коробку з щільного картону з дизайном у стилі виробника: поєднання фірмових тонів, які використовують в оформленні упаковок під деякі аксесуари REAL-EL, а також масиву даних та ілюстрацій, як самої гарнітури, так і окремих її компонентів. Детальніше про все це піде мова вже в наступному розділі огляду.

upakovka-real-el-gdx-7680

• ІНФОРМАЦІЯ ЗІ СТІНОК КОРОБКИ

Інформація з передньої та задньої стінок упаковки практично повністю дублюється. Перш за все, варто відзначити велику і якісну ілюстрацію гарнітури, що відмінно передає її дизайн. У вигляді піктограм винесено найбільш важливі можливості REAL-EL GDX-7680, а у вигляді переліку — її особливості. Окремо на фото зображені конектори та пульт керування пристроєм з відповідною виноскою на кожному елементі.

upakovka-real-el-gdx-7680

На бокових стінках справа й зліва паспорт REAL-EL GDX-7680 кількома мовами, а ще інформація про виробника та постачальника в Україні.

upakovka-real-el-gdx-7680

• КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

Вивчивши упаковку і дані з її стінок, подивимося тепер на комплект поставки гарнітури.

komplekt-postavki-real-el-gdx-7680

Всередині коробки сам пристрій, перехідник для підключення до ПК, інструкція і гарантійний талон.

komplekt-postavki-real-el-gdx-7680

• ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ


Діаметр мембрани, мм 50
Опір, Ом 20
Чутливість навушників, дБ 110± 3
Частотний діапазон навушників, Гц 20 – 20 000
Чутливість мікрофона, дБ 42 ± 3
Частотний діапазон мікрофона, Гц 30 – 16 000
Довжина кабелю, м 2,2 + 0,15 (адаптер для ПК)
Тип роз'єму міні-джек стерео ? 3,5 мм (4 pin) + USB (для підсвічування)/
2х3,5 мм (3 pin) перехідник для ПК
Вага, г 370

garnitura-s-korobkoj-real-el-gdx-7680 garnitura-s-korobkoj-real-el-gdx-7680

• МАТЕРІАЛИ КОРПУСУ

Корпус REAL-EL GDX-7680 - це, перш за все, вдале поєднання пластикових деталей — сірого глянцю і матових чорних елементів. Перший реалізовано на зовнішній стороні вушних чашок, і крім основного призначення, є ще й непоганим декоративним елементом. З матового пластику створена дужка, а також окантовка чашок. Дужка посилена металом — його легко помітити, максимально збільшивши величину оголів'я.

garnitura-s-korobkoj-real-el-gdx-7680 garnitura-s-korobkoj-real-el-gdx-7680

Обплетення кабелю — щільна тканина. Мікрофон металевих деталей не отримав, якщо не брати до уваги кількох шурупів. Крім того, тут реалізовано гнучкий полімер, що дозволяє підлаштовувати розташування мікрофону під себе фактично як завгодно.

garnitura-s-korobkoj-real-el-gdx-7680 garnitura-s-korobkoj-real-el-gdx-7680

Нарешті, внутрішня частина чашок обшита тонким поролоном, а самі амбушури з м'якої еко-шкіри.

ambushury-garnitury-real-el-gdx-7680

• ВРАЖЕННЯ ВІД ЗБІРКИ

У випадку з недорогими пристроями незалежно від виробника завжди цікаво, наскільки якісними є використані в корпусі матеріали та чи заощадили на збірці. У випадку з REAL-EL GDX-7680 ніякої економії — ні характерного запаху пластика, ні скрипу під час скручування.

garnitura-real-el-gdx-7680 garnitura-real-el-gdx-7680

• КАБЕЛЬ

REAL-EL GDX-7680 – це, перш за все, гарнітура для ПК, а тому і довжина кабелю у неї відповідно велика - 2,2 метра. Для підключення до комп'ютера використовуємо перехідник з комплекту поставки. Які переваги надає цей перехідник, легко зрозуміти, лишень поглянувши на фото.

kabel-garnitury-real-el-gdx-7680

На самому ж кабелі реалізовано компактний і зручний для управління пульт, на якому дві кнопки та коліщатко регулювання гучності. Одна з кнопок дозволяє відключити мікрофон, а друга відповідає за роботу з LED-підсвіткою. До неї ми ще повернемося.

Ефект пам'яті трохи вище середнього — проблем з укладанням кабелю у відповідність до своїх потреб у користувача не буде.

Якість обплетення мені сподобалася — воно не кошлатиться і не дозволяє кабелю заламуватися.

pult-upravleniya-garnitury-real-el-gdx-7680

• ЕРГОНОМІКА

Про все по черзі. Автоматичне регулювання величини оголів'я в REAL-EL GDX-7680 реалізовано непогано, але спочатку до її ходу потрібно звикати, хоча й недовго.

Мікрофон розташований на зовнішній стороні лівої чашки. Навколо своєї осі він обертається приблизно на 120 градусів, чого достатньо, щоб підлаштуватися до користувача максимально зручно. Для більш точної настройки є зазначений вище гнучкий полімер.

garnitura-real-el-gdx-7680 garnitura-real-el-gdx-7680

Реалізовані на боках чашок маленькі отвори - це декор.

garnitura-real-el-gdx-7680

Регулювання гучності, робота з LED-підсвіткою та мікрофоном покладено на невеликий пульт, вбудований в кабель.

pult-upravleniya-garnitury-real-el-gdx-7680

• ДИЗАЙН

Навіть недорогу ігрову гарнітуру можна зробити цікаво, і REAL-EL GDX-7680 - наглядний тому приклад. Особисто мені дуже сподобалося це поєднання матового пластику з глянцем, м'якою еко-шкірою та ін. елементами — виглядає явно дорожче своїх 29 доларів.

garnitura-real-el-gdx-7680

Однак ще більше дороговизни та навіть в деякому роді статусності цій моделі додає класно реалізоване підсвічування. Про нього поговоримо далі.

garnitura-real-el-gdx-7680

• ПІДСВІЧУВАННЯ

Що саме особисто мені сподобалося в підсвічуванні? Перше - його різнобарвність класно доповнює дизайн. Друге - тут є кілька сценаріїв - вибір виконується за допомогою кнопки на пульті, що зручно. Відключити підсвічування можна тією ж кнопкою. До речі, підсвічування на мікрофоні вона не відключає, для цього є окрема кнопка.

podsvetka-garnitury-real-el-gdx-7680

• ПОСАДКА НА ГОЛОВІ

Гарнітура REAL-EL GDX-7680 відмінно сидить на голові користувача, а завдяки можливості вертикального і горизонтального нахилу, навушники до вух прилягають максимально щільно.

Запотівання внаслідок тривалої безперервної роботи з REAL-EL GDX-7680 я не відзначив — в цьому плані матеріали підібрані продумано.

ambushury-garnitury-real-el-gdx-7680

Жорсткість дужки середня, але для користувача цього достатньо, навіть при найспекотніших ігрових баталіях. Відчуття жорсткого здавлення голови та тиску на вуха немає.

ambushury-garnitury-real-el-gdx-7680

• ВРАЖЕННЯ ВІД ЗВУКУ

До якості звуку претензій не виникло — хороший об'єм, вражаюча деталізація, басовитість — словом, для свого цінового дивізіону варіант якщо не кращий, то один з таких.

• РОБОТА МІКРОФОНУ

Якість мікрофону на гідному рівні, в чому особисто я переконався, перепробувавши за час тестування не менше 10 різних за жанром ігор — ніяких, навіть несуттєвих спотворень.

mikrofon-garnitury-real-el-gdx-7680

• ВИСНОВКИ ТА ПІДСУМКИ

Таким чином, REAL-EL GDX-7680 виглядає цікавою пропозицією на роль ігрової гарнітури, як для гравців-початківців, так і для геймерів з певним ігровим стажем. І повірте — ця модель має чим зацікавити, як перших, так і других.

• ПЛЮСИ

 • Матеріали і якість збірки корпусу;
 • Потужна металева вставка всередині дужки;
 • Зручний та функціональний пульт;
 • Стильний дизайн;
 • Класне підсвічування на навушниках та мікрофоні з можливістю вимикання;
 • Кілька сценаріїв підсвічування;
 • Зручна посадка на голові;
 • Великі і якісно спрацьовані чашки;
 • Відмінні можливості в плані звуку;
 • Дуже хороша ціна.

• МІНУСИ

 • Істотних не виявлено.

Орієнтовна вартість: 800 гривень

Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL GDX-7680