Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-747 – «чоловіча» ігрова миша з підсвічуванням та регулюванням ваги за недорого!

3 Листопада 2020

Компанія REAL-EL виробляє недорогі та якісні пристрої. Один із прикладів — мишка REAL-EL RM-747. Чим саме буде «брати» модель при ціннику в 356 гривень? Давайте подивимось.


Як на мене, естонський бренд REAL-EL своєю політикою нагадує Xiaomi – компанію, яка виготовляє недорогі і при цьому якісні пристрої, і не задля великих грошей, а саме заради гарного іміджу. Щоб це довести, давайте розглянемо мишу REAL-EL RM-747. Чим може здивувати модель за 356 гривень?

Здивований смайликДавайте подивимось.

REAL-EL RM-747

Упаковка та комплект поставки

Постачається REAL-ELRM-747 у коробці з картону середньої щільності. Дизайн має той же характер, що і упаковка RM-555 – вже знайомі нам поєднання кольорів, ілюстрації самої миші та її окремих компонентів, а також вся інформація про модель та її особливості.

REAL-EL RM-747

REAL-EL RM-747

Відкривши коробку, користувач може знайти:

 • ігрову мишу REAL-EL RM-747;
 • інструкцію;
 • гарантійний талон.

REAL-EL RM-747 REAL-EL RM-747

Окрім того, виробник одразу розмістив чотири грузи в спеціальний відсік . Загальна вага – 20 грамів.

REAL-EL RM-747 klavisha plus REAL-EL RM-747 klavisha plus REAL-EL RM-747 klavisha plus REAL-EL RM-747 klavisha ravno REAL-EL RM-747

За допомогою них користувач може змінювати ваговий баланс під себе.

Характеристики та особливості


Кількість клавіш 5+1 (колесо прокручування)
Напрацювання на відмову, натискань більше 3 000 000
Частота кадрів, fps 6000
Оптична розподільна здатність, dpi 800/1200/1600/2400/3200/4800
Максимальне прискорення, g 16
Максимальна швидкість стеження, ips м/сек 60
Довжина кабелю, м 1,8
Відповідність стандартам FCC, CE
Технологія зв’язку провідна, оптична
Інтерфейс USB
Сумісна з ОС Windows XP/Vista/7/8/10/ Mac OS
Розміри, мм 132х75х45
Вага, г 130 + 20

REAL-EL RM-747 REAL-EL RM-747

Матеріали корпусу

Якщо знову порівнювати з RM-555, REAL-EL RM-747 дещо простіша. Корпус в основному виготовлено з матового пластику, габарити миші більше середніх. Окрім пластику, тут ще є гумова окантовка колеса прокручування, а також тканина. Остання використана, щоб обплести кабель.

REAL-EL RM-747

REAL-EL RM-747

Кришка відсіку для тягарців тримається на двох невеликих магнітах. Я вважаю, що це досить надійний формат кріплення, адже кришка просто так не злітала, навіть при дуже різких рухах.

Якість збірки

Що я можу сказати про збірку? Я не помітив тут бажання економити. Виробник обрав пластик гарної якості – він не гнеться і не продавлюється, а ще у нього чудова стійкість. Я тестував цю мишу цілий місяць і доволі активно, тож можу вас запевнити щодо її витривалості. Посадка деталей між собою також якісна, жодних зауважень.

REAL-EL RM-747

Ергономіка

REAL-EL RM-747 – володар просто велетенського колеса прокручування та кнопок вперед/назад. Якщо чесно, мені не вдається згадати хоча б одного конкурента, який би міг запропонувати подібне. Спочатку може здатися, що це незручно. Але спробуйте – ви зрозумієте, що звикання швидке і відсутні будь-які незручності, до того ж з самого початку.

REAL-EL RM-747

Конструкцію можна назвати симетричною. Так, є ледь помітний вигин вправо, але я б не сказав, що це має вагоме значення для шульги. Це саме той випадок, коли до нового маніпулятора звикають швидко, як правша, так і шульга.

Окрім такого потужного колеса, зверху також є кнопки правого та лівого натискання миші. З ними теж все гаразд. Кнопка перемикання dpi інтегрована у сам корпус.

REAL-EL RM-747

REAL-EL RM-747

По периметру нижньої панелі – тефлонові насадки, а у центрі – наліпка з різними даними і порт оптичного сенсору. Саме тут ви можете побачити кришку відсіку для регулювання ваги.

Дизайн

У REAL-EL RM-747 має досить простий, але в той же час достатньо брутальний дизайн. Сам по собі маніпулятор досить великий – він буде зручний не кожній долоні, адже в нього величезні колесо та кнопки на лівому ребрі. Все це дрібниці, як здається на перший погляд, але вони запам’ятовуються. Словом, і бюджетні миші можуть бути зроблені по-своєму особливими та не звичайними.

Підсвічування

REAL-EL RM-747 – миша з зональним підсвічуванням. Усього три зони: колесо, логотип зверху та дві лінії по периметру. Як змінити колір підсвічування на логотипі я, на жаль, не зрозумів, а от на колесо та бокові лінії змінюють кольори при перемиканні dpi.

Висновок та враження

Щодо ергономіки, розмірів та елементів керування я все сказав вище. Лише додам, що тут є оптичний сенсор Instant A725. Він підходить REAL-EL RM-747 у ціновому плані і, до того ж, забезпечує досить точне позиціонування курсору – жодних помилок за весь час користування.

Довжина кабелю становить 1,8 метра, цього достатньо для підключення до будь-якого пристрою. Також наявні запобіжники від перегинівкабелю та феритовий фільтр. Ефект пам’яті середній.

REAL-EL RM-747 гарно ковзає чи не по будь-якій поверхні, а це ще одна причина обрати цю модель.

Та ще й ціна – 360 гривень – чудове доповнення, яке тільки збільшує цікавість.


Плюси:

 • Матеріали та якість збірки корпусу;
 • Ергономіка/симетрична конструкція корпусу;
 • Стильне підсвічування;
 • Можливість підбору ваги;
 • Швидке звикання до миші;
 • Точне позиціонування курсора;
 • Приваблива ціна.

Мінуси:

 • Істотних не виявлено.

Орієнтовна вартість: 360 гривень


Автор: Вадим Буряк;
Джерело: expert.com.ua;
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL RM-747