Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL M-410 – грає з підсвічуванням!

22 Жовтня 2020

Доступна акустична система 2.1 для дому та офісу, здатна підключитися чи не до кожного джерела звуку. Чим ще цікава ця новинка, і чи варто вам звернути на неї увагу, розкажемо у цьому огляді.


Доступна акустична система 2.1 для дому та офісу, здатна підключитися чи не до кожного джерела звуку. Окрім того, у неї дерев’яний корпус, вбудований МР3-програвач та FM-приймач, стильний OLED-дисплей, а ще діодне підсвічування, до речі, як на сабвуфері, так і на сателітах. Чим ще цікава ця новинка, і чи варто вам звернути на неї увагу, розкажемо у цьому огляді.

REAL-EL M-410

галкаКомплект поставки та упаковка

Комплектація REAL-EL M-410 доповнена компактним пультом ДК, сигнальним кабелем, двома батарейками типу ААА, з’ємною антеною, керівництвом користувача та гарантійним талоном.

REAL-EL M-410

Все перелічене упаковано в картонну коробку, яка має дизайн в корпоративному стилі. На стінках багато корисної інформації про даний виріб. На наш погляд, це непоганий «путівник» для тих, хто хоче дізнатися більше деталей про моделі.

REAL-EL M-410

галкаКлючові характеристики:

Вихідна потужність (RMS), Вт 58 (30+2х14)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер: 40 – 200
сателіти: 200 – 20 000
Розміри динаміків , мм сабвуфер: ? 133
сателіти: ? 76
Напруга живлення, В/Гц ~230/50
•Габарити, мм сабвуфер: 170х320х295
сателіти: 110х190х120
Вага, кг 4,6

REAL-EL M-410

галкаМатеріали, збірка та ергономіка

Дерев’яний корпус REAL-EL M-410 виглядає суворо і по-своєму діловито, немов натякаючи на те, що «позмагатися» з представниками вищого дивізіону цьому «малюку» цілком по силам.

REAL-EL M-410

Спереду на сателітах металічні сітки. Анітрохи не занижує переваг моделі у плані збірки й пластик на сабвуфері, з якого тут зроблена передня частина.

Невеликі сріблясті панелі знизу виглядають як металічні. Насправді ж, це дерево. Але це стовідсотково безпрограшний формат – візуально створюється враження металічної основи, яка посилює конструкцію.

REAL-EL M-410

Хоча й без металу знизу виробнику вдалося зробити збірку чудовою – мінімальні шви на стиках, відсутність люфту і скрипу. Таким чином, не дивлячись на не високий ціновий дивізіон, відчуття економії в цьому плані нема.

Друге, що нам сподобалось після якості збірки – можливість дистанційного керування. Приємно, що виробники не забувають про комфорт. Пульт простий і дуже зручний у використанні, навіть у тому випадку, якщо подібний досвід у вас вперше в житті.

REAL-EL M-410

Окрім дистанційного формату, керувати акустикою можна і за допомогою блоку на верхній частині сабвуфера. Тут цілих шість кнопок, що трохи підняті: вибір джерела звуку, перехід на наступний трек, пауза/відтворення, перехід на наступний трек і регулювання гучності.

Панель спереду, окрім світлодіодних стрічок, також виділяється вбудованим OLED-дисплеєм, який відображатиме поточні дії з системою. А ще – це цікавий елемент декору.

REAL-EL M-410

З правого боку розташований порт USB та слот для карт SD.

Підведемо підсумки цього розділу огляду, досліджуючи функціональний перелік на панелі «сабу» ззаду: регулятор басу, роз’єми для підключення антени та зовнішніх джерел звуку та ПК, підключення сателітів, вмикач живлення і вивід кабелю підключення до електромережі. Окрім усього переліченого вище, тут же й роз’єми для підключення живлення діодів на сателітах.

REAL-EL M-410

галкаПідсвічування

У REAL-EL M-410 підсвічування цікаве декількома моментами. По-перше, воно не тільки на сабвуфері, але і на сателітах, що не часто зустрінеш. По-друге, якщо потрібно, воно легко відключається. І нарешті, по-третє, - це дуже оригінальне доповнення дизайну. Вам сподобається стиль, обраний виробником, адже він дійсно здатен створити настрій власнику М-410, не говорячи вже про те, що акустика з таким підсвічуванням впишеться в умовах абсолютно будь-якого інтер’єру.

REAL-EL M-410

галкаМожливості і якість звуку

Що може REAL-EL M-410? Ну, передусім, вона здатна підключатися чи не до будь-якого джерела звуку, як за допомогою сигнального кабелю, так і через Bluetooth.

Про формат перемикання між джерелами звуку все було описано вище – він зручний як на пульті ДК, так і безпосередньо з панелі на акустиці.

REAL-EL M-410

Підключення з’ємних носіїв та відтворення з них також не є проблемою. Підтримуються формати аудіо МР3 або WAV.

FM-програвач в умовах передмістя Києва знаходить 7-8 каналів, 5 з яких працюють бездоганно.

REAL-EL M-410

Звук нам дуже сподобався. Він не рипить на максимальній гучності, в нього гарний об’єм і деталізація, а ще можна говорити про запас, адже в умовах 20-метрового приміщення нам було достатньо увімкнути 70%. А ще нам дуже сподобалась деталізація, особливо в іграх – можна розчути ефекти, у тому числі, другого плану.

REAL-EL M-410

галкаЗамість висновків

Що ж, у переліку своїх особливостей, REAL-EL M-410 виглядає цікавою пропозицією для тих, хто шукає недорогу акустику для дому чи офісу, з гарним дизайном і збіркою, чудовим звуком і функціональністю, яка є далеко не в усіх, навіть в більш дорогих пропозиціях конкурентів.

Орієнтовна вартість: 1599 гривен.

Продукт доступний ексклюзивно в Rozetka.ua

Джерело: www.smartphone.ua;

Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL M-410