Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL M-410

21 Жовтня 2020

REAL-EL M-410 - відмінний вибір в тому випадку, якщо ви хочете всеїдну до джерел акустику 2.1, з хорошим звуком та дизайном.


Що можна очікувати від акустичної системи 2.1, вартістю менше 60$? Ну, хоча б гарної збірки та гідної якості звучання. А ось якщо до усього цього додати ще й стильне діодне підсвічування, можливість підключення чи не до кожного джерела звуку, відтворення з карти пам’яті і USB-накопичувача, вбудований FM-приймач, та ще й можливість дистанційного керування. Звучить привабливо, не правда ж? Що ж, тоді давайте знайомитися ближче.

REAL-EL M-410

Упаковка

Користувач отримує систему в картонній коробці середніх розмірів з витриманим дизайном. Щодо останнього, він об’єднує в собі декілька ілюстрацій пристрою у різних ракурсах, велику кількість інформації плюс, звісно ж, поєднання фірмових відтінків, які були вибрані для декорації упаковки.

REAL-EL M-410

Комплект поставки

Відкривши коробку, в середині неї, окрім, звісно ж, досить масивного сабвуфера і двох сателітів, користувач «виявить» компактний пульт ДК, сигнальний кабель, дві батарейки типу ААА, а ще FM-антену, керівництво по експлуатації та гарантійний талон.

REAL-EL M-410

Ключові характеристики та особливості

  • Вихідна потужність (RMS) - 58 (30+2х14) Вт;
  • Частотний діапазон - сабвуфер 40 – 200; сателіти 200 – 20 000 Гц;
  • Розміри динаміків - сабвуфер ? 133 мм; сателіти ? 76 мм;
  • Напруга живлення - ~230В/50Гц;
  • Габарити - сабвуфер 170х320х295 мм; сателіти 110х190х120 мм;
  • Вага – 4,6 кг.

Використані в корпусі матеріали

REAL-EL M-410 виглядає дуже стильно. Дуже важко підібрати принаймні дві позиції, у яких настільки вдало була б реалізована ідея дизайну – притягує увагу з перших секунд.

REAL-EL M-410

Ще одна крута річ – майже повністю дерев’яний корпус – усі панелі за виключенням передніх. Це рішення не є типовим для подібних бюджетних систем, це і є її цінністю. Окрім дерева, «на борту» ще метал – сітки на сателітах. Нижня частина корпусу в «сабі» і сателітах схожа на металічну. Насправді ж вона теж з дерева. Але не можу не повторитися – у неї крутий «металічний характер». Автор цих рядків відносить себе до людей, яких важко здивувати подібними дрібничками, але конкретно в даному випадку, системі естонського бренду, яку ми розглядаємо, це вдалось.

REAL-EL M-410

Якість збірки

У цьому плані система пророблена вельми гарно – ми одразу бачимо кропіткий підхід до деталей, щільне «збивання» елементів, словом, зовсім ніяких проблем – приклад того, коли результат перевершує очікування.

REAL-EL M-410

Ергономіка

Стовідсотковим плюсом цієї системи я би назвав можливість дистанційного керування. Погодьтесь, у кого не бувало випадків, коли потрібно встати, підійти й зменшити/збільшити гучність, переключитися на інше джерело звуку або взагалі будь-що зробити з акустикою. Але ж для цього потрібно як мінімум встати, відволіктися від своєї справи. Як ви розумієте, іноді пульт дуже допомагає. Саме так, ви можете сказати, що це лінь, але я вважаю пульт – елементом комфортного керування будь-яким пристроєм. Кому цікаво – керування в обох випадках дуже комфортне, без будь-яких обмежень.

REAL-EL M-410

Блок із кнопками на акустиці розміщений безпосередньо на верхню панель сабвуфера. Усі кнопки тут трохи підняті. Приблизно пів міліметра, але навіть це додає зручності в роботі з ними. Якщо роздивитися їх зліва на право, ми маємо: кнопку MODE ( перемикання між джерелами), перехід на попередній трек, робота з відтворенням, перехід на наступний трек і регулювання гучності.

Трохи нижче розташований OLED-дисплей, який відображає поточні дії з системою.

REAL-EL M-410

Права бокова панель має слот для карти SD/MMC та порт USB.

REAL-EL M-410

Нарешті, на панелі ззаду знаходиться регулятор басу, роз’єми для підключення антени і зовнішніх джерел звуку, включаючи ПК, плюс окремі – для сателітів. Ще є вмикач живлення, вивід кабелю підключення до електромережі і роз’єми для підключення кабелів підсвічування сателітів.

REAL-EL M-410

Зупинятися у подробицях на пульті ДК не буду – тут все абсолютно зрозуміло. Завдяки виноскам на кожній кнопці – розібратися досить легко, навіть якщо це ваш перший подібний досвід.

Дизайн і підсвічування

Якщо ви думаєте, що REAL-EL M-410 не здатна «зачепити», будьте певні – ви глибоко помиляєтесь. Вже давно позаду той стереотип, згідно якому дійсно гарні, красиві речі вміють робити лише «гучні» компанії. Щоб в цьому впевнитися, достатньо просто прочитати цю статтю. Дуже вдалий формат, який впишеться в умовах абсолютно будь-якого інтер’єру. У мене була можливість подивитися М-410 в умовах робочого кабінету, домашньої кімнати, і навіть дитячої – варіант у цьому плані безпрограшний.

REAL-EL M-410

Окремої уваги до себе потребує підсвічування. Погодьтесь, не часто щось подібне зустрінеш в недорогих пропозиціях, хіба що безпосередньо на самому сабвуфері, і те з нюансами. Тут підсвічування не тільки на «сабі», але і на сателітах, виглядає дуже круто! Ви зможете це окремо оцінити під час проходження гри або перегляду динамічних фільмів у напівтемряві – так створюється особлива атмосфера.

REAL-EL M-410

REAL-EL M-410

При необхідності підсвічування вимикається. На пульті для цього вам потрібно утримувати кнопку «вправо» декілька секунд.

Функціонал

Вище я вже говорив про те, що REAL-EL M-410 можна підключити фактично до будь-якого джерела звуку за допомогою сигнального кабелю. Окрім того, підключення можливе також без дротів, за допомогою Bluetooth.

REAL-EL M-410

Аудіо на змінних носіях повинно бути записано в форматі МР3 або WAV.

REAL-EL M-410

Щодо роботи FM-приймача, перебуваючи на 30-кілометровій відстані від Києва мені вдалося «зловити» 7 станцій, 5 з яких працювали просто чудово.

Враження від звуку

REAL-EL M-410 здатна забезпечити повний спектр частот, а це вже говорить багато про що. В моїй пам’яті, це ледь не перша система у даному діапазоні цін, у якій не намагались знайти компроміс між звуком і якістю. І результат виправдав усі очікування, причому навіть такого скептика як я – неперевершена гучність, об’єм, деталі. Тож, спробуйте – ви будете здивовані не менше!

REAL-EL M-410

Невеликий додаток

REAL-EL M-410 – чудовий вибір у тому випадку, якщо ви хочете акустику 2.1, сумісну з майже усіма джерелами звуку, з чудовим звуком та дизайном, за які не буде соромно.

Орієнтовна вартість: 1599 гривен.

Модель доступна ексклюзивно на Rozetka.ua
Автор: zyrnalist;
Джерело: pre-paid.com.ua;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL M-410