Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL M-410: твій настрій – світломузика!

16 Жовтня 2020

REAL-EL M-410 - це безкомпромісний формат між збіркою, дизайном, функціональністю та звуком, здатний задовольнити навіть найвибагливішого до таких речей користувача, до того ж за цілком доступні гроші.

REAL-EL M-410

Моє враження від компактної акустичної системи 2.1 естонського бренду REAL-EL. Функціонал і збірка, можливі нюанси та якість звуку. Чи варто довіряти цій пропозиції і який максимум можна отримати від системи, вартістю менше $60?

Комплектація та упаковка

Та все ж, давайте почнемо з початку. Разом з акустикою користувач отримає наступні речі:

 • пульт ДК;
 • сигнальний кабель;
 • батарейки типу ААА (2 шт.);
 • з’ємну антену;
 • керівництво користувача;
 • гарантійний талон.

REAL-EL M-410

Все, з вище переліченого, поміщено на пінопластові блоки і упаковано в картонну коробку з фірмовим дизайном: поєднання різких, проте лаконічних відтінків, декількох ілюстрацій та великого обсягу інформації, де розповідається про особливості системи всередині. Звісно, там є також інформація про виробника.

REAL-EL M-410

Ключові характеристики та особливості


Вихідна потужність (RMS), Вт 58 (30+2х14)
Частотний діапазон , Гц сабвуфер: 40 – 200
сателіти: 200 – 20 000
Розміри динаміків, мм сабвуфер: ? 133
сателіти: ? 76
Напруга живлення , В/Гц ~230/50
Габарити, мм сабвуфер: 170х320х295
сателіти: 110х190х120
Вага, кг 4,6

Матеріали корпусу та враження від збірки

У REAL-EL M-410 є дві, скажімо, «речі», які безумовно вам сподобаються. Перша – корпус, сабвуфера і сателіти, які майже повністю виготовлені із дерева. Хочу сказати, це доволі круто, адже саме дерево сприяє передачі повного спектра частот. Друга – дуже охайна збірка – нічого не випирає, не гойдається, не тріщить. Система виглядає реально крутіше своєї ціни.

REAL-EL M-410

У сателітів попереду – металічні сітки і пластикові окантовки, які ніяк не занижують їх переваги у збірці. Є пластик і на «сабі», причому і як окантовка, і як передня панель. І хоча формат сам по собі класичний, я не можу сказати, що він виглядає тьмяно.

REAL-EL M-410

Срібляста панель знизу, що нагадує метал, насправді теж з пластику, хоча і додає візуально цій конструкції об’єму і масивності.

REAL-EL M-410

Щодо питання про ергономіку

Одною з переваг даної акустичної системи є керування нею за допомогою пульту ДК. Звісно, на системі є блок керування, але ж з пультом зручніше! До того ж, він дуже простий в керуванні, навіть для початківців, адже кожна кнопка має своє власне позначення того, за що вона відповідає.

REAL-EL M-410

Розібратися з функціональною панеллю зверху сабвуфера, де виробник розмістив усі кнопки, теж не було складним завданням. Зліва на право ми бачимо кнопки для вибору джерела звуку (AUX, Bluetooth, FM, USB, SD), переходу на попередній трек, роботи з програванням (пауза/відтворення), наступний трек (тривале натиснення – відключення підсвічування), а також регулювання гучності.

REAL-EL M-410

Безпосередньо на передню панель сабвуфера найвище винесли OLED-дисплей. Його призначення – відображати поточні дії з системою. А ще на «сабі» і сателітах - по три світлодіодні стрічки, та до них ми повернемось пізніше.

REAL-EL M-410

На правій боковій грані сабвуфера розміщено порт USB і слот для карт SD.

REAL-EL M-410

Нарешті, ззаду на «сабі» регулятор басу, роз’єм для підключення антени і зовнішніх джерел звуку, включаючи ПК, підключення сателітів, вмикач живлення і вивід кабелю підключення до електромережі, також роз’єми для живлення діодів на сателітах. Ще є деяка кількість різної технічної інформації.

REAL-EL M-410

Особливості підсвічування

За підсвічування хочу сказати окреме дякую. Погодьтесь, подібне рішення в недорогих системах поки що зустрінеш не часто, та й здебільшого тільки на сабвуферах. Але у випадку з цією моделлю виробник перевершив очікування, розмістивши підсвічування на сателітах. Що не кажіть, а багато підсвічування не буває, тим більше воно створює гарний настрій, посилюючи ефект в іграх, додаючи романтики під час перегляду фільмів в темряві або ж навіть «підспівування» вам при прослуховуванні музики.

REAL-EL M-410

REAL-EL M-410

Відключити підсвічування ви також маєте можливість за допомогою пульту ДК – натискаємо і утримуємо кнопку «вправо» 2-3 секунди.

REAL-EL M-410

Можливості

REAL-EL M-410 –– акустична система, неперебірлива щодо джерел звуку. Ви можете підключити її майже до будь-якого джерела звуку і це просто чудово! Підключення доступне як бездротовим способом, так і по дроту.

Про формат перемикання між джерелами звуку безпосередньо на самому сабвуфері ми вже говорили вище. Те саме ви можете зробити і з пультом, і це не буде складніше, адже на ньому розміщені спеціальні виноски на кожній кнопці.

REAL-EL M-410

Підтримується формат аудіо зі знімних носіїв - МР3 або WAV.

Звук

Вам сподобаються можливості REAL-EL M-410 в цьому плані. Я проводив тестування акустики в кімнаті, площею 20 м 2 , і не часто вмикав гучність вище 2/3. Чому? Все просто – навіть на цьому рівні її вже достатньо. Ось чому можна стверджувати, що запас гучності тут гарний.

Звук на максимумі не рипить, що також дуже добре.

Окремо мені сподобались деталізація та об’єм. Тож, REAL-EL M-410 потрібно купувати не лише за гарний дизайн.

Висновки

REAL-EL M-410 варта вашої уваги, адже за не великі кошти вам пропонується безкомпромісний формат між збіркою, дизайном, функціональністю і звуком, що здатен задовольнити вимоги навіть дуже вимогливого до таких речей користувача.


Плюси

 • Матеріали і якість збірки;
 • Дизайн / рішення з підсвічуванням;
 • Невибагливість до джерел звуку/можливість бездротового підключення;
 • Вбудований МР3-плеер та FM-приймач;
 • Неперевершений звук.

Мінуси

 • Суттєвих не виявлено.

Орієнтована вартість: 1599 гривень.


Модель доступна ексклюзивно на Rozetka.ua
Автор: Сергій Решодько;
Источник: ITnews;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL M-410