Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд акустики REAL-EL M-350 - мультифункціональність та хороший звук.

5 Жовтня 2020

Ми не часто звертаємо увагу на акустичні системи 2.1. Попри це, час від часу з’являються новинки, які захоплюють нас вже з перших хвилин знайомства. Про одну з таких ми й поговоримо у цьому огляді.


Ми не часто звертаємо увагу на акустичні системи 2.1. Причин тому декілька, але головна - їх можливості, якими сьогодні мало кого здивуєш. Попри це, час від часу з’являються новинки, які захоплюють нас вже з перших хвилин знайомства. Про одну з таких ми й поговоримо у цьому огляді.

REAL-EL M-350

галкаКомплект поставки

Знайомство почнемо традиційно - з огляду вмісту коробки. Окрім, звісно, самого пристрою, всередині на користувача чекає наступне:

 • пульт дистанційного керування;
 • дві батарейки типу ААА;
 • FM-антена;
 • гарантійний талон;
 • керівництво користувача;
 • сигнальний кабель.

REAL-EL M-350

Постачається все перелічене у невеликій картонній коробці з достатньо простим витриманим дизайном - мінімум яскравих вставок, декілька ілюстрацій пристрою у різних ракурсах, плюс велика кількість інформації про його особливості і можливості.

галкаКлючові технічні характеристики:

 • Вихідна потужність (RMS) - 44 (20 + 2 х 12) Вт;
 • Частотний діапазон - сабвуфер 40 – 200 Гц, сателіти 200 – 20 000 Гц;
 • Розміри динаміків - сабвуфер 127 мм (діаметр) , сателіти 76 мм (діаметр);
 • Напруга живлення - ~230/50 В/Гц;
 • Габарити:
  • сабвуфер - 160 х 258 х 273 мм
  • сателіти - 105 х 110 х 172 мм
 • Вага - 3,2 кг.

галкаВраження від матеріалів та якості збірки.

Перше, що нам сподобалось у корпусі - за винятком передньої частини, він повністю зроблений із дерева. Погодьтесь, далеко не всі виробники в недорогій акустиці підуть на це. Спереду в REAL-EL M-350 пластик, а на сателітах ще й металічні сітки.

REAL-EL M-350

Описана компоновка вийшла цікавою - виглядає стильно, суворо і навіть, у певному сенсі, статусно - з вашим домашнім або офісним ПК, телевізором чи іншим джерелом звуку - це фактично безпрограшне поєднання, особливо, якщо врахувати чудово спрацьовану діодну підсвітку, що класно доповнює імідж М-350.

Зі збіркою все чудово - відчуття, що на ній намагалися зекономити відсутнє. Підібрані матеріали також не викликають питань.

REAL-EL M-350

Окрім пластику, дерева та металу вздовж периметра нижньої частини корпусу - ніжки з дрібнопористої гуми. Кабелі обплетені полімером.

галкаЕргономіка функціональних елементів

У REAL-EL M-350 реалізовано два формати керування акустикою - за допомогою пульту ДК й безпосередньо через панель на сабвуфері. Кожен варіант зручний по-своєму, але вже той факт, що виробник передбачив і дистанційний, звісно ж, приємно - нема потреби знаходитися поблизу системи.

Керування просте в обох випадках: немає якоїсь занадто скритої функціональності - ось чому його може опанувати навіть користувач, для якого REAL-EL M-350 - перша система такого роду.

Панель керування на REAL-EL M-350 практично повністю винесена на сабвуфер спереду, хоча і ззаду є на що подивитись: роз’єм для підключення джерел звуку, зовнішньої антени, вмикач живлення та регулятор басу. Говорячи про передню панель, на сам перед, слід відмітити OLED-дисплей, що ідеально вписується у загальний дизайн. Проте, окрім виконання функції елементу декору, він ще достатньо непогано відображає поточні дії з системою.

REAL-EL M-350

Трохи нижче дисплея знаходиться регулятор гучності. Далі йде вертикальна смужка кнопок. Найвища - MODE або, інакше кажучи, вибір режиму. Перелік, до речі, досить непоганий: - можна вибрати між PC/Bluetooth/FM/USB/SD. Саме так, в останніх двох випадках мова йде про відтворення з відповідних зовнішніх носіїв. Нескладно помітити - слот і роз’єм під них зверху. Друга кнопка в арсеналі - перехід на наступний трек, третя відповідає за режим програвання (пауза/відтворення), а остання - перехід на попередній трек.

REAL-EL M-350

галкаЯкість звуку

Якість звуку - це саме те, за що слід любити цю систему перш за все. Не можливо не визнати, навіть попри всі рекомендації, через які ми і взяли на тестування цю систему, ми не очікували настільки вражаючої гучності, яка тут навіть із запасом. А цьому басу можуть позаздрити і деякі системи 5.1. Звук на максимальній гучності чистий. Система не перебірлива щодо джерел і не вибирає, з якого носія чи при якому форматі (провідному чи Bluetooth) підключення грати краще.

REAL-EL M-350

REAL-EL M-350

галкаЗамість підсумків

REAL-EL M-350 варто рекомендувати користувачам, які при обмеженому бюджеті хотіли б отримати якісну, мультифункціональну систему формату 2.1 з чудовим звуком, але без необхідності при цьому переплачувати за популярність бренду.

Орієнтовна вартість: 1149 гривень.

Продукт доступний ексклюзивно на Rozetka.ua

Джерело: www.smartphone.ua;

Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL M-350