Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд REAL-EL M-350: якісна акустика 2.1 з діодним підсвічуванням за ціною навушників.

29 Вересня 2020

Акустична система 2.1 за ціною близько 42 доларів, в якій поєднано «всеїдність» до джерел звуку, вбудований МР3-плеєр та FM-приймач, можливість дистанційного керування, стильне діодне підсвічування та гарна якість звуку.


Акустична система 2.1 за ціною близько 42 доларів, в якій поєднано «всеїдність» до джерел звуку, вбудований МР3-плеєр та FM-приймач, можливість дистанційного керування, стильне діодне підсвічування та гарна якість звуку. Думаєте — неможливо? Тоді давайте знайомитися з реальним прикладом.

REAL-EL M-350

Основні характеристики


Вихідна потужність (RMS), Вт 44 (20 + 2 ? 12)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер 40 – 200
сателіти 200 – 20 000
Розміри динаміків, мм сабвуфер ? 127
сателіти ? 76
Напруга живлення, В/Гц ~230/50
Габарити, мм сабвуфер 160 ? 258 ? 273
сателіти 105 ? 110 ? 172
Вага системи, кг 3,2

Упаковка та комплект поставки

Користувач отримає новинку в картонній коробці середніх розмірів. Дизайн останньої — поєднання фірмових відтінків виробника та різних даних про особливості продукту. Є також інформація про самого виробника.

REAL-EL M-350

У комплект поставки разом з акустикою увійшов пульт ДУ, дві батарейки ААА, FM-антена, гарантійний талон, керівництво користувача та сигнальний кабель.

REAL-EL M-350

Зовнішній вигляд, матеріали та враження від збірки

Той факт, що тепер діодне підсвічування можливо зустріти на доволі доступних акустичних рішеннях, до яких відноситься REAL-EL M-350, виглядає дуже здорово. Без сумнівів, дизайн посприяє прихильності покупців до тих виробників, які зможуть вчасно запропонувати щось подібне у своїх рішеннях в аналогічній ціновій категорії.

Формат з підсвічуванням освіжає будь-який, навіть самий класичний дизайн — він створює відповідний настрій, причому як під час розваг, так і за роботою.

REAL-EL M-350

Що стосується матеріалів корпусу, виробник пішов на поєднання дерева і пластика. На сателітах цей, з дозволу кажучи, дует розбавлений металевими сітками, а по периметру знизу у всієї трійці невеликі ніжки, виготовлені з дрібнопористої гуми.

Покриття всіх кабелів системи — полімер середньої жорсткості.

REAL-EL M-350

На збірці не економили, це відчувається. За неї поставлю твердий вищий бал, як, втім, і за якість підібраних матеріалів.

Ергономіка

Керувати REAL-EL M-350 можна двома способами — безпосередньо з самої акустичної системи та за допомогою пульта дистанційного керування.

Панель керування на акустиці винесена на сабвуфер. З самого верху спереду розташований OLED-дисплей. Не можу не відзначити — виробникові вдалося його відмінно вписати в загальний стиль даного рішення.

REAL-EL M-350

Трохи нижче розташований регулятор рівня гучності, за яким вертикальним рядом реалізовані кнопки MODE (перемикання між режимами PC/Bluetooth/FM/USB/SD), перехід на наступний трек, керування програванням (відтворення/пауза) і повернення на попередній трек.

На верхній панелі легко помітити порт USB і слот для карт SD/MMC. Для чого вони тут, впевнений, нагадувати не потрібно. Додам лише за підтримувані формати аудіо — це МР3 і WAV.

Нарешті, ззаду передбачений регулятор баса і роз'єм для підключення зовнішньої антени. Крім цього, тут же знаходяться роз'єми для підключення акустики до ПК, мобільних пристроїв та інших джерел. Про роз'єми для підключення сателітів і кнопку включення живлення, зрозуміло, також не забули.

REAL-EL M-350

Функціональність та якість звуку

Як вже говорилося, REAL-EL M-350 - акустика «всеїдна» стосовно можливостей підключення. Ви можете підключати її як по кабелю, так і бездротовим шляхом через модуль Bluetooth, причому навіть до смарт-телевізору. Останнє у мене вийшло з першого разу і робота була стабільною. Крім того, акустику підключали також до ПК, ноутбуку, смартфону, планшету і навіть до класичного кнопкового «мобільника» - словом, до всього, що було в редакції на момент тестування М-350. В жодному випадку ніяких проблем я відзначити не можу.

REAL-EL M-350

FM-приймач в передмісті Києва у мене «зловив» 10 станцій, з яких 7 були доступні в хорошій якості без перешкод — це непогано.

Про роботу зовнішніх носіїв особливо говорити нічого — формат класичний, але спрацьовано на совість.

REAL-EL M-350

Вибір режиму роботи здійснюється на панелі сабвуфера. Якщо захочете працювати з пультом дистанційного керування, там все ще простіше, адже біля кожної кнопки є відповідна піктограма.

REAL-EL M-350

Звук мені сподобався — і не скажеш, що так звучить відносно недорога акустика. Відмінна гучність вже на 2/3 від максимуму, вражаючий об'єм та баси. Словом, рекомендую.

Загальне враження

REAL-EL M-350 варта уваги, адже ця модель акустичної системи при своїй ціні дивує гарною якістю звуку, який поєднується з гідною функціональністю та ефектним підсвічуванням. Пристрій буде цікавим варіантом навіть для вимогливих користувачів.

Орієнтовна вартість: 1149 гривен.

Продукт доступний ексклюзивно в Rozetka.ua

Автор: Сергій Решодько;

Джерело: https://technoguide.com.ua;

Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL M-350