Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL М-350 - твоя особиста дискотека зі світломузикою!

28 Вересня 2020

REAL-EL M-350 - мультимедійна система класу 2.1, відмінною рисою якої є стильне підсвічування та можливість підключення майже до будь-якого джерела звуку. Наскільки цікавою вийшла новинка, і як у неї справи зі звуком? Нумо дивитися.


REAL-EL M-350 - мультимедійна система класу 2.1, відмінною рисою якої є стильне підсвічування та можливість підключення майже до будь-якого джерела звуку. Наскільки цікавою вийшла новинка, і як у неї справи зі звуком?

Нумо дивитися!

REAL-EL M-350

Упаковка та інформація зі стінок коробки

Поставляється REAL-EL M-350 в картонній коробці з витриманим дизайном, створеним в корпоративних відтінках виробника. Крім симпатичного забарвлення, на стінках розміщено масив даних про виріб та його особливості. Є також відомості про виробника. На мій погляд, це хороший «путівник» про модель, щоб не заглядати в керівництво або не «гуглити» в пошуках додаткових даних — рекомендую витратити деякий час на вивчення.

REAL-EL M-350

Комплект поставки

Комплектація наступна:

 • Акустична система REAL-EL M-350;
 • Пульт дистанційного керування;
 • Дві батарейки типу ААА;
 • FM-антена;
 • Гарантійний талон;
 • Керівництво користувача;
 • Сигнальний кабель.

REAL-EL M-350

Ключові характеристики та особливості


Вихідна потужність (RMS), Вт 44 (20 + 2 ? 12)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер 40 – 200
сателіти 200 – 20 000
Розміри динаміків, мм сабвуфер ? 127
сателіти ? 76
Напруга живлення, В/Гц ~230/50
Габарити, мм сабвуфер 160 ? 258 ? 273
сателіти 105 ? 110 ? 172
Вага системи, кг 3,2

REAL-EL M-350

Використані матеріали та якість збірки

Корпус сабвуфера та сателітів — це поєднання дерева з глянцевим пластиком спереду. Такий формат не можна назвати новим — швидше належить до розряду класики, але підсвічування на сабвуфері його істотно освіжає. До нього ми ще повернемося.

REAL-EL M-350

Крім пластика та дерева, спереду у сателітів розташовані металеві сітки, а по периметру знизу у всієї «трійці» ніжки з дрібнопористої гуми.

REAL-EL M-350

Обплетення кабелів — полімер.

Претензій до збірки немає — виконано дуже якісно. Матеріали, до речі кажучи, також обрані зі знанням справи. Словом, за цей пункт тверда п'ятірка — не економили.

REAL-EL M-350

Дизайн та підсвічування

На мій погляд, зовнішність REAL-EL M-350 сподобається користувачам. Так, її складно назвати унікальною, але тут багато самобутніх «речей», які притягують увагу і дозволяють виробу відчувати себе впевнено в будь-якому інтер'єрі — від ігрового куточка до суворого офісу.

REAL-EL M-350

Цікавим рішенням можна назвати підсвічування на сабвуфері. Особисто я зустрічаю подібне вперше у настільки недорогих системах. Виглядає дуже і дуже ефектно, особливо в темряві. А якщо у вас ще й аксесуари з підсвічуванням, це тільки додасть позитивних емоцій, особливо в іграх.

REAL-EL M-350

REAL-EL M-350

Ергономіка

Вся панель керування REAL-EL M-350 знаходиться на сабвуфері. Перш за все, особисто мені дуже сподобався OLED-дисплей, який розташований з самого верху й відмінно вписується в загальний дизайн. Його можливості прості — показувати поточний стан роботи — вибір джерела відтворення, гучності (при її регулюванні) та ін.

REAL-EL M-350

Трохи нижче розташований регулятор рівня гучності, а далі йдуть кнопки MODE (перемикання режимів PC/Bluetooth/FM/USB/SD), перехід на наступний трек, відтворення/пауза, а останньою є кнопка переходу на попередній трек.

REAL-EL M-350

На панелі «саба» зверху розташований порт USB і слот для карт SD/MMC.

REAL-EL M-350

Формати аудіо, що підтримуються - МР3 і WAV.

Ззаду є регулятор баса, роз'єм для підключення зовнішньої антени, а також роз'єми для підключення до ПК, мобільних пристроїв та інших джерел звуку. Останніми в цьому «арсеналі» є роз'єми для підключення сателітів, кнопка вимкнення живлення і відповідний шнур.

REAL-EL M-350

Функціонал

Перше, що слід знати - REAL-EL M-350 - за визначенням «всеїдна» акустична система, тобто, її можна під'єднати чи не до будь-якого джерела звуку, у якого є роз'єм 3,5 мм або модуль Bluetooth. Це зручно. Крім того, в самій акустиці вбудований МР3-програвач - досить лише під'єднати USB-накопичувач або карту пам'яті зазначеного вище формату. Ну і «вишенька на торт» - FM-приймач.

REAL-EL M-350

Як перемикатися між джерелами звуку на самому сабвуфері, я вже говорив вище. За допомогою пульта дистанційного керування це робити ще простіше, адже на ньому біля кожної кнопки є своя зноска.

Якість звуку

Звук вражає. Зізнатися чесно — на початку мого знайомства з REAL-EL M-350, я чомусь з якоюсь часткою скепсису поглядав на систему в плані звуку. Здавалося, запропонувати щось дійсно цікаве за такою ціною — заняття не з простих. Але у бренда це вийшло, до того ж на дуже гідному рівні. Відмінна гучність, я б навіть сказав з непоганим запасом, плюс об'єм, нічим не поступається більш дорогим та іменитим конкурентам, а також баси, які змусять вас здивуватися. Спробуйте самі — воно того варто.

REAL-EL M-350

Висновки та підсумки

Мені сподобалася REAL-EL M-35. Ця система — відмінний приклад того, якою має бути сучасна акустика 2.1. Вона не повинна коштувати всіх грошей світу, але при цьому користувач зобов'язаний отримувати якісний формат з продуманою ергономікою та звуком, який буде створювати настрій.

Плюси

 • Матеріали та якість виконання корпусу;
 • Цікаво реалізоване підсвічування;
 • «Всеїдність» джерел звуку;
 • Можливість дротового і бездротового підключення;
 • Зручний пульт в комплекті постачання;
 • Чудові можливості в плані звуку;
 • Доступна ціна.

Мінуси

 • Істотних не виявлено.

Орієнтовна вартість: 1149 гривень

Продукт доступний ексклюзивно в Rozetka.ua

Автор: Вадим Буряк;

Джерело: https://expert.com.ua/;

Сторінка продукту на сайті виробника: REAL-EL M-350