Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд акустики REAL-EL S-250: чистий і насичений звук

25 Березня 2020

У цьому огляді ми поговоримо про аудіо-колонки від естонської компанії REAL-EL - модель S-250. Якщо коротко, то це добротні колонки для тих, хто бажає замінити старі спікери на гучну, якісну і компактну акустику, та ще за прийнятною ціною.

Одним з найважливіших аксесуарів домашнього комп'ютера або ноутбука крім периферії є акустика. Добра настільна пара стерео динаміків як і раніше є затребуваною, особливо якщо вона якісна, адже меломанів серед наших читачів напевно чимало.

У цьому огляді ми поговоримо про аудіо-колонки від естонської компанії REAL-EL – модель S-250. Якщо коротко, то це добротні колонки для тих, хто бажає замінити старі спікери на гучну, якісну і компактну акустику, та ще за прийнятною ціною. Подробиці про цю модель читайте в нашому огляді далі.


Фото загального вигляду акустичної системи REAL-EL S-250

Технічні характеристики:

 • Формат: 2.0;
 • Загальна вихідна потужність (RMS): 20 Вт;
 • Потужність сателітів (RMS): 2 ? 10 Вт;
 • Діапазон частот: 65 - 20000 Гц;
 • Підсилювач: вбудований;
 • Елементи управління:
  • регулятор басів,
  • регулятор гучності,
  • регулятор тону;
 • Порти підключення: RCA;
 • Матеріал корпусу: MDF;
 • Живлення: електромережа 220 В;
 • Додаткова функціональність: фазоінвертор;
 • Колір: Black;
 • Розміри: 120 ? 233 ? 194 мм;
 • Вага комплекту: 3 кг;

Комплектація


Фото упаковки колонок REAL-EL S-250

Упаковані REAL-EL S-250 у велику картонну коробку з фірмовим оформленням в сіро-чорному кольорі і помаранчевою смужкою по периметру..


Фото розкритої коробки з колонками REAL-EL S-250

Самі спікери надійно зафіксовані в поролонових ущільнювачах, що захищають REAL-EL S-250 від ударів при транспортуванні.


Фото упаковки колонок REAL-EL S-250

Усередині, окрім самих аудіо-колонок є кабель mini jack 3,5 мм на 2 RCA (тюльпани), акустичний кабель AC RCA, а також документація і гарантія.


ДизайнЗовнішній вигляд колонок REAL-EL S-250

Корпус колонок REAL-EL S-250 виконаний з фарбованого в чорний колір дерева, а саме MDF (деревоволокнистих плит середньої щільності), що краще, ніж пластик - метою такого матеріалу є зниження резонансу і спотворень. Розміри корпусу складають 120 ? 233 ? 194 мм.


Зовнішній вигляд колонок REAL-EL S-250

Зовні виглядають простенько, але при цьому досить лаконічно і впевнено.


Вигляд колонок REAL-EL S-250 зверху

Причому виробник не поскупився на дерево - воно досить товсте (7 мм), що надає жорсткості і міцності конструкції, але також і вагу - майже 3 кг за пару. Зібрані колонки дуже якісно - ніяких люфтів або скрипів при натисканні не помічено.


Вигляд колонок REAL-EL S-250 з відкритою захисною панеллю

Сам профіль дещо вузький для колонок, але це і плюс - вони можуть компактно поміститися на невеликому столі.


Зовнішній вигляд колонки REAL-EL S-250

Захисні решітки, які більше виконують роль декорації, з'ємні, за ними ховаються два динаміки діаметром 76 і 25 мм. Самі динаміки дуже добре виконані, акуратно прикручені та з якісним проклеюванням. Позаду кожної колонки розташований отвір фазоінвертора.


Вигляд колоноки REAL-EL S-250 з відкритою захисною панеллю

Внизу корпусу колонок приклеєні антиковзаючі прогумовані ніжки для гасіння вібрації.


Органи управління і підключенняФото панелі управління колонок REAL-EL S-250

Панель управління REAL-EL S-250 знаходиться на правій колонці справа. Тут розташовані аналогові регулятори налаштування басів, високочастотного звуку і гучності. Там же знаходиться індикатор живлення зеленого кольору.

На тильній стороні "головного" динаміка знаходиться механічна кнопка живлення, два роз'єми для підключення стерео звуку через mini jack 3,5 мм, і вихід для з'єднувального кабелю RCA лівої колонки.


Вигляд ззаду колонки REAL-EL S-250

З'єднуючий шнур RCA завдовжки 1,5 метри, що замало для розташування колонок на великій відстані одна від одної - максимум вийде поставити їх на обох кінцях столу.


Фото кабеля mini jack 3,5 мм на 2 RCA (тюльпани) і акустичного кабеля AC RCA колонки REAL-EL S-250


Вигляд ззаду підключеної колонки REAL-EL S-250

Як бачимо підключення максимально просте, розбереться навіть дитина.


Якість звукуЗагальний вигляд колонок REAL-EL S-250 на столе

Скажу коротко - REAL-EL S-250 реально здивували якістю звучання на всіх частотах (65-20000 Гц). Звук чистий як при низьких, так і при високих частотах, змішування не відбувається. Таким чином вони підходять для прослуховування будь-якої музики: від поп і рок, до класики - у всіх випадках можна отримати добротне звучання.


Вигляд лицьової панелі колонки REAL-EL S-250

Навіть на максимально викрученому регуляторі гучності я не відчув спотворень, які часто зустрічаються в подібних моделях 2.0. Однак є нюанс - це модель не професійна, тому робимо знижку на басах. Вони тут насичені, але при 100% потужності басу трохи спотворюються, тому для забезпечення найкращого звучання раджу встановлювати бас не більше 80%.


Підсумок


REAL-EL S-250 однозначно сподобалась нашій редакції. Якщо зробити знижку на "нудний" зовнішній вигляд, то в іншому це дуже якісні, гучні і якісно зібрані аудиоколонки формату 2.0, які подарують яскравий, чистий і насичений звук з приємними басами.


Ціна в Україні становить 999 гривень.


Автор: Іван Гринько;
Источник: www.podrobnosti.ua;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL S-250