Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд мишки Real EL RM-747: величезна зручність

11 Січня 2020

Як правило, ігрова периферія - це дороге задоволення. Але у нас на огляді ігрова мишка Real EL RM-747, яка намагається зруйнувати цей стереотип ...

Ігрова мишка - запорука перемоги в віртуальних боях. Відчутна особливість ігрової периферії від офісної в тому, що виробник розуміє важливість використання ергономіки, якісних матеріалів, високоточного сенсора, а також приділяє більше уваги екстер'єру.

Як правило, ігрова периферія - це дороге задоволення. Але у нас на огляді ігрова мишка Real EL RM-747, яка намагається зруйнувати цей стереотип - вона коштує не більше 399 грн. Досвідчені гравці можуть парирувати тим, що в бюджетних мишках не може бути якісного оснащення. Як би не так?

Бренд Real EL неодноразово доводить зворотне - ми не перший раз оглядаємо пристрої цієї компанії, і переконувалися, що навіть в доступному сегменті є гідні варіанти. Podrobnosti.ua в черговий раз спробують перевірити, наскільки може бути якісною недорога ігрова периферія на прикладі Real EL RM-747.

Упаковка і комплектація

Упаковка Real-EL_RM-747

Упаковка Real-EL_RM-747

Упакована Real EL RM-747 в звичайну картонну коробку, оформлену в фірмових чорно-помаранчевих кольорах.

Упаковка Real-EL_RM-747

На лицьовій стороні нанесена фотографія мишки, на зворотному боці - детальна технічна специфікація на рідній українській мові і опис основних її можливостей.

Характеристики на упаковці Real-EL_RM-747

Характеристики на звороті упаковки Real-EL_RM-747

Всередині мишка додатково упакована в пластиковий блістер, що запобігає фізичні пошкодження при транспортуванні.

Всередині упаковки блістер з мишкою Real-EL_RM-747

Комплект доволі простий: сама мишка і інструкція з гарантією - все.

Дизайн

ігрова мишка Real-EL_RM-747

Перше, що кидається в очі - неймовірний розмір Real EL RM-747. Мишка величезна! Одразу попереджаємо - мишка не під кожну долоню. Підійде виключно для суворих великих чоловічих рук.

Игровая мышка Real-EL_RM-747

Незважаючи на брутальний підхід до розміру, виглядає мишка дійсно красивою. Дизайн дуже привабливий. Обтічний корпус виконаний за ергономічною схемою, зручною для правшів.

Ергономічний дизайн Real-EL_RM-747, для правшів

Для зручного обхвату з боків мишки використовуються поглиблення. На двох основних кнопках теж є невеликі улоговинки під вказівний і середній пальці.

З боків розташовані смужки для RGB підсвічування. Підсвічується також логотип Real El.

Підсвітка RGB Real-EL_RM-747

RGB підсвітка Real-EL_RM-747

Підсвічування не регулюється, а завжди працює в режимі "веселки".

Подсветка RGB Real-EL_RM-747

Кольори підсвічування можуть ненадовго змінюватися тільки при перемиканні режимів dpi, але зовні визначити обраний тип чутливості не представляється можливим - доводиться перевіряти вручну.

Подсветка RGB Real-EL_RM-747

Ергономіка

Мишка важить 130 грам з яких 20 грам займають важки. Знаходяться вони під захисним ковпачком на нижній частині корпуса миші.

Кришка, що закриває важки, відкривається легко і тримається на двох сильних магнітах. Під ним знаходяться 4 плоских важки по 5 грам кожен. Кількість яких можна варіювати для балансування.

Важки регулювання ваги мишки Real-EL_RM-747

Важки регулювання ваги мишки Real-EL_RM-747 на нижній частині корпусу

Важки регулювання ваги миші Real-EL_RM-747

Вага одного елементу - 5 грам

Кріпляться вони в гумовому кільці для надійності і знімаються дуже легко.

Вид знизу мишки Real-EL_RM-747

Кнопки у мишки інтегровані за формулою "5 + 1": п'ять кнопок для управління, а додаткова клавіша перемикає режими чутливості: від 800 до 4800 dpi із кроком в 400 dpi.

Причому сама кнопка для перемикання режимів виглядає як елемент декору з характерним вирізом, плавно переходить з корпусу.

Кнопка перемикання dpi мишки Real-EL_RM-747

Кнопки мишки, як заявляє виробник, мають ресурс до 10 млн натискань.

На нижній частині розташовані дві широкі тефлонові ніжки, згадана кришка для важків і віконце для оптичного сенсора Instant A725.

Real-EL_RM-747

Також варто відзначити широченне коліщатко для прокрутки. Воно прогумоване, має ребристу поверхню і майже безшумне. Прокручується дуже плавно з приємною тактильною віддачею. Спершу їм користуватися було незвично, але з часом починаєш звикати і воно виявляється дуже навіть зручним.

Широке колесо прокрутки на мишці Real-EL_RM-747

Довжина шнура становить 1,8 метра - цілком достатньо для розташування на ігровому столі, навіть із запасом. Сам шнур дуже міцний і посилений тканинним обплетенням.

Шнур мишки Real-EL_RM-747 становить 1,8 метра

Шнур мишки становить 1,8 метра

Відчуття в іграх

Real-EL_RM-747

Безумовно до габаритів і вазі мишки доведеться звикати. Спочатку ми б рекомендували зняти важки, щоб звикнути до розмірів, а потім додати їх, щоб отримати кращу стійкість на поверхні.

В долоні мишка лежить впевнено, але вимагає повного обхвату. Сенсор працює в режимі опитування 6000 fps. Дуже точний і ні разу не збоїв за час тестування.

Real-EL_RM-747

Єдине нарікання - іноді великий палець чіпляє кнопку "назад", коли намагаєшся підняти мишку. В іншому ніяких нарікань в роботі не помічено.

Підсумок

Real EL RM-747 відноситься до класу бюджетних ігрових мишей. Її вартість може нівелювати будь-які недоліки, яких у неї майже немає. Але сам її розмір і ергономіка під правшів є досить спірним моментом - підійде не кожному. Якщо ж ваші долоні великі, ви бажаєте прикрасити свій комп'ютер свіжими RGB фарбами або просто хочете якісну і точну мишку для віртуальних перемог за невеликі гроші (399 гривень), то Real EL RM-747 буде хорошим вибором.

Автор: Євгеній Опанасенко;
Джерело: www.podrobnosti.ua;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL RM-747