Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Турнір PUBG MOBILE STAR CHALLENGE Євро регіону.

1 Жовтня 2018

В Києві 29-30 вересня 2018 року відбувся відбірковий турнір PUBG MOBILE STAR CHALLENGE Євро регіону.

В Києві 29-30 вересня 2018 відбувся відбірковий турнір PUBG MOBILE STAR CHALLENGE Євро регіону.

Всього 16 зірок з Європи та СНД змагались на PUBG MOBILE STAR CHALLENGE- EUROPE FINAL за 2 квитки на PUBG MOBILE STAR CHALLENGE- GLOBAL FINAL, котрий пройде в місті Дубаї, а його призовий фонд складає 600 000 $ ! (Вам не здалось це більше ніж пів мільйони доларів :) ).

Команди мали грати 10 матчів на карті Ерангель. За вбивство опонентів та зайняті місця були зараховані бали, котрі і створили таблицю лідерів.

Українська команда KASPERRR, під керівництвом Roman “CaspeRRR” Lepokhin, за підсумками першого ігрового дня, закріпилась на другому місці. Але, на жаль, не змогла утримати його, в підсумку фінішувавши 4-ю.

    Розподіл призових:
  • 1 місце: Team Hayro — 20 000 $;
  • 2 місце: Team Tortee —15 000 $;
  • 3 місце: Team RaptorDaRaptor — $10 000 $.

Особливо драматичним був стрім участі від команди Team Tortee (в склад якої входить ARXY - Євген Кондратенко з України).

Хлопці не «відлежувались», грали агресивно, від краю «зони», намагаючись дати бій «всім бажаючим»!

Нище найцікавіші моменти з 6-ти часового стріму другого дня:

Трамплін на кривлю з подальшим виносом «засідателів» будинку:Теплі слова рекордної кількості глядачів стріму та підписників, їх віра та настанови, призвели до невтримних емоцій капітана команди!
Він навіть не очікував такої щирої підтримки та віддачі шанувальників! :Team Tortee змогли "зібратися" та показали свої навички в останній 10-й грі. Зайнявши перше місце, та набравши багато «кілів», вони змогли вийти на друге залікове місце, котре принесло їм квитки до PUBG MOBILE STAR CHALLENGE- GLOBAL FINAL!

Фінальна вирішальна "катка":
В кінці 2018 року в Дубаї зберуться команди з Європи, Азії, Північної Америки, Південної Америки, Японії/Кореї та Китаю, де розіграють грошовий приз в розмірі 600 000 $.

Автор: Сергій Павлов.