Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RS-8 Protect - доступний мережевий фільтр для підключення восьми пристроїв одночасно

29 Серпня 2018

REAL-EL RS-8 Protect - це доступний за ціною фільтр-подовжувач, розрахований на користувачів, яким потрібно підключити до однієї розетки одночасно вісім пристроїв. Втім, тільки цим інтерес до новинки не обмежується.

REAL-EL RS-8 Protect - це доступний за ціною фільтр-подовжувач, розрахований на користувачів, яким потрібно підключити до однієї розетки одночасно вісім пристроїв. Втім, тільки цим інтерес до новинки не обмежується.

Ключові характеристики

 • Номінальна напруга - ~ 250 (макс.) В;
 • Робоча частота - 50 Гц;
 • Сумарна потужність підключеного навантаження - 3680Вт;
 • Максимальний струм навантаження - 16А;
 • Тип вхідної вилки - 1хCEE 7/7;
 • Тип вихідних розеток - 8хCEE 7/3;
 • Загальний вимикач розеток – двополюсний;
 • Довжина кабелю - 1,8 / 3,0 м;
 • Розміри - 100х40х210 мм;

Упаковка

Коробка, в якій поставляється пристрій, виготовлена з щільного картону і має симпатичний дизайн, який поєднує в собі декілька різних відтінків, використаних виробником при декорі упаковок, а також ілюстрації фільтра і масив різних даних. Наприклад, спереду відомості про використаний кабель, «підказка» про захист від імпульсних перешкод, заземлення та захист від дітей. Крім того, на цю ж частину корпусу винесли логотип виробника, назву продукту і ін. корисні дані.Тильна стінка примітна переліком особливостей фільтра, є його ілюстрація і кілька фотографій функціональних елементів.Відомості на «боковинах» праворуч і ліворуч ідентичні один одному - різниця лише в мові, на якій ці дані сюди винесені. На одній стінні відомості на українській, а на протилежній - англійською.Комплектація

 • мережевий фільтр REAL-EL RS-8 Protect;
 • короткий посібник користувача поєднаний з гарантійним талоном;  Використані матеріали і якість реалізації

  Ключовим в корпусі є вогнестійкий пластик. Крім нього, є також трохи металу. З нього тут, перш за все, кабель. Так, він в обплетенні, але всередині чисті мідні волокна без будь-якої домішки. Крім того, метал задіяний у вигляді клем у кожної з розеток. Металевими вийшли і болти, якими між собою зафіксували половинки корпусу.

  Який матеріал використаний в облетенні кабелю, не уточняється. Однак сам він міцний - навіть істотного впливу джерел навколишнього середовища буде недостатньо, щоб пошкодити його.

  Якість збірки на належному рівні - відмінна підгонка матеріалів. До речі, від самих деталей відвертою дешевизною теж не віє.

  Версії REAL-EL RS-8 Protect

  У продажу мережевий фільтр REAL-EL RS-8 Protect доступний в декількох версіях з різною довжиною кабелю - 1,8 метра і 3 метри, а також з вбудованими портами USB і без них.

  Функціональні елементи

  З ергономікою все гранично просто. На панелі з перемикачем знаходиться 8 розеток. Всі вони із захисними шторками, а також з заземленням і клемами. Крім зазначених елементів, на цій же частині корпусу логотип виробника. Що ж стосується вимикача, він 2-полюсний, зі світловою індикацією.

  Оглядаючи корпус з протилежного боку, користувач «виявить» петлі для кріплення фільтра на стінку, а ще кілька отворів, заглянувши в які, легко помітити голівки болтів, які фіксують половинки корпусу. Ну і крім усього, тут також кілька рядків технічних даних про модель: маркування, назва ін.

  На одному з торців легко помітити вивід кабелю підключення до електромережі.

  Функціональність і особливості

  Говорити що-небудь нове про призначення таких пристроїв як мережеві фільтри, мабуть, не вийде. Такі подовжувачі - це «посередники», якщо необхідно підключити на одну розетку кілька пристроїв одночасно. У випадку з REAL-EL RS-8 Protect мова про вісім підключень. Власне кажучи, перевага даної моделі в кількості підключених тут пристроїв-споживачів одночасно, плюс достатня компактність самого девайсу.

  Висновок за підсумками знайомства

  За підсумками знайомства з REAL-EL RS-8 Protect, я схильний рекомендувати даний фільтр, в тому випадку, якщо у вас виникла необхідність в підключенні восьми пристроїв одночасно до однієї розетки. Надійна збірка, можливість кріплення на стінку, компактність, підключення восьми пристроїв і стабільна робота девайса - все це козирі даної моделі.

  Орієнтовна вартість: 270 гривень;
  Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
  Автор: Вадим Буряк;
  Джерело: HiTech Expert;
  Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL RS-8 Protect