Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RS-8 Protect: "місце для восьми"

23 Серпня 2018

Компактний мережевий фільтр, ключовою особливістю якого є вісім розеток для підключення пристроїв-споживачів. А ось чим ще цікава новинка і наскільки все це здатне зацікавити потенційного покупця, я розповім далі.

Компактний мережевий фільтр, ключовою особливістю якого є вісім розеток для підключення пристроїв-споживачів. А ось чим ще цікава новинка і наскільки все це здатне зацікавити потенційного покупця, я розповім далі.

Комплектація і упаковка

 • мережевий фільтр REAL-EL RS-8 Protect;
 • коротка інструкція користувача, поєднана з гарантійним талоном;Все перераховане запаковано в невелику картонну коробку, створену з щільного матеріалу, що володіє симпатичним дизайном. Останній - це поєднання фірмових тонів виробника, кількох ілюстрацій і масиву всіляких даних, як про сам девайс і виробника, так і імпортера пристрою в Україну. Вийшло в результаті і симпатично, і інформативно. Наприклад, на передній стінці дані про використаний тут кабель, його довжину, а також захист від імпульсних перешкод, заземлення та захисні шторки. Поруч знаходиться логотип виробника і назва фільтра.

Тильна панель примітна ще однією ілюстрацією пристрою, парою фотографій, які графічно відображають ергономіку фільтра та ін.

Відомості на "боковинах", хоч і винесені на різних мовах, проте, тут вони дублюють один одного: перелік характеристик, дані щодо комплектації, інформація про заходи безпеки і б. ін. Словом, поглянути є на що.

Ключові характеристики

 • Номінальна напруга - ~ 250 (макс.) В;
 • Робоча частота - 50 Гц;
 • Сумарна потужність підключеного навантаження - 3680Вт;
 • Максимальний струм навантаження - 16А;
 • Тип вхідної вилки - 1хCEE 7/7;
 • Тип вихідних розеток - 8хCEE 7/3;
 • Загальний вимикач розеток – двополюсний;
 • Розміри - 100х40х210 мм;

Вибрані матеріали і якість збирання

Той факт, що корпус фільтра зібраний з вогнестійкого пластика - це величезний плюс з точки зору безпеки. Таким чином, навіть найнедбаліше користування пристроєм як максимум загрожує вам тим, що корпус почне плавитися, але точно не загориться.

Другий плюс - розбірний формат. Корпус зібраний з двох рівновеликих половинок, які між собою зафіксовані за допомогою болтів – головки останніх легко помітити у відповідних отворах позаду. Так, виробник не рекомендує виконувати ремонтні роботи самостійно (хоча коли ці рекомендації зупиняли) але, думаю, не потрібно говорити, що розбірний формат куди зручніше в плані доступу до системи всередині.

REAL-EL RS-8 Protect доступний в двох версіях з різною довжиною кабелю - 1,8 метра, який, до речі кажучи, і побував у нас в редакції, а ще 3 метри. Крім цього, є версія фільтра з USB-портами і без них.Всередині - сплетіння трьох абсолютно чистих (без домішок) мідних жил, товщина кожної 1,5 мм.Ізоляція мені здалася якісною - ніяких накладок і тому подібних "речей" за тестовий період відзначено не було.

У плані збірки претензій немає - від вибору матеріалів до "збивання" їх між собою.Функціональні елементи

Відносно ергономіки нічого незвичайного або більш того - складного.

На панелі спереду 8 розеток для підключення різних пристроїв-споживачів. Всі вони із захисними шторками і заземленням.Ну крім згаданого, на цій же частині корпусу варто відзначити 2-полюсний вимикач зі світловою індикацією і логотип бренду.На тильній панелі розташовані отвори під металеві болти і кілька рядків різних технічних даних.

Експлуатація

Говорити щось про варіанти використання RS-8 Protect зайве - він тут один - в якості "посередника" при одночасному підключенні восьми пристроїв на одну розетку.

Максимальна сумарна потужність підключаються до RS-8 Protect пристроїв не повинна перевищувати 3680Вт.

Працювати на вулиці з RS-8 Protect не можна, оскільки корпус пристрою не захищений від вологи. Те ж саме стосується і приміщень з підвищеною вологістю.При срабатывании автоматических предохранителей повторное переключение стоит выполнять не ранее, чем через 5-10 минут.

Замість висновків

За тестовий період я задіяв усі розетки на даному фільтрі. Загальна потужність в межах 3,1 кВт / ч. Звичайно ж, не всі пристрої в даній мережі працювали одночасно в постійному режимі, проте досить часті 40-60 хвилинні, скажімо так, стрес-тести з повним навантаженням, будь-якими проблемами не позначилися.

Що ж, за підсумками REAL-EL RS-8 Protect виглядає хорошою пропозицією на роль фільтра для одночасного підключення 8 пристроїв. Простий в експлуатації, компактний, стабільно працює, є можливість підвісити на стінку, та й ціна адекватна.

Плюси

 • використання в корпусі вогнестійкого пластика / розбірна конструкція;;
 • компактні габарити;
 • кабель з чистої міді / відмінне обплетення;
 • захисні шторки від дітей і заземлення;
 • отвори для кріплення на стіну;
 • два варіанти пристрою з різною довжиною кабелю;
 • хороша ціна;

Мінуси

 • істотних не виявлено;

Орієнтовна вартість: 270 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews;
Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL RS-8 Protect