Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд мережевого фільтра REAL-EL RS-8 Protect

21 Серпня 2018

Якщо мережевого фільтра, розрахованого на підключення п'яти або шести пристроїв вам недостатньо, бренд REAL-EL пропонує компактне рішення, у якого цілих 8 розеток. Всі вони із заземленням і захисним шторками, корпус з вогнестійкого пластика, є настінне кріплення плюс чимало інших особливостей, щоб зацікавити. Про все це і поговоримо далі.

Якщо мережевого фільтра, розрахованого на підключення п'яти або шести пристроїв вам недостатньо, бренд REAL-EL пропонує компактне рішення, у якого цілих 8 розеток. Всі вони із заземленням і захисним шторками, корпус з вогнестійкого пластика, є настінне кріплення плюс чимало інших особливостей, щоб зацікавити. Про все це і поговоримо далі.Упаковка

Користувач отримає новинку в невеликій картонній упаковці. Матеріал її міцний, а тому пристрій всередині надійно захищено під час транспортування.

Окремо сподобався дизайн коробки. Тут приємно поєднуються обрані кольори, ілюстрація пристрою і масив різноманітних даних, про які піде мова в наступному розділі огляду.

Інформація зі стінок коробки

Що стосується інформації на стінках упаковки, наприклад, спереду - це дані про кабель, а також «підказка» про його довжину, захист від імпульсних перешкод, заземлення та наявність захисних шторок. На цю ж стінку виробник виніс логотип бренду і назву пристрою.

Ззаду даних не менше. Мова, перш за все, про перелік особливостей фільтра. Крім того, сюди ж винесли ще одну ілюстрацію, а також кілька невеликих фотографій, на яких відображені його функціональні елементи.

Інформація на «боковинах» праворуч і ліворуч дублює один одного, правда на одній зі стінок вона українською мовою, а на іншій - англійською. Сюди виробник виніс перелік характеристик, дані комплекту поставки, відомості про виробника та продавця, заходи безпеки під час експлуатації та ін.

Комплект поставки

Ознайомившись докладно з коробкою, поглянемо тепер на комплект поставки фільтра.

Тут, втім, все виявилося прогнозовано: сам пристрій плюс коротка інструкція користувача, яка поєднана з гарантійним талоном.

Ключові технічні характеристики

 • Номінальна напруга - ~ 250 (макс.) В;
 • Робоча частота - 50 Гц;
 • Сумарна потужність підключеного навантаження - 3680Вт;
 • Максимальний струм навантаження - 16А;
 • Тип вхідної вилки - 1хCEE 7/7;
 • Тип вихідних розеток - 8хCEE 7/3;
 • Загальний вимикач розеток – двополюсний;
 • Довжина кабелю - 1,8 / 3,0 м;
 • Матеріал корпусу - вогнестійкий пластик;
 • Розміри - 100х40х210 мм;
 • Колір корпусу – чорний;

Матеріали корпусу

Виробник декларує в корпусі REAL-EL RS-8 Protect використання вогнестійкого пластика. Хоча таке рішення і не виглядає новим, проте його застосування - це великий плюс до решти переваг пристрою.

Другий плюсик - розбірний формат корпусу, що, в разі необхідності, значно спрощує ремонт пристрою.

Наявний тут кабель отримав товсте обплетення. Останнє - це поєднання пластика з якимись полімерами, які дозволили зробити його гнучким.

Ефект пам'яті середній, а тому щоб випрямитися кабелю знадобиться деякий час. Саме по собі обплетення досить товсте.

Запобіжники від перегинів «на борту» також передбачені.

Крім пластика і домішки полімерів, тут ще є мідь - всередині кабелю і у вигляді клем в кожній з розеток. Болти, що фіксують половинки корпусу - залізні.

Якість збирання

Оцінюючи якість реалізації корпусу, тут я схильний поставити виробнику п'ятірку - і самі матеріали, і рівень їх «збивання» між собою не викликають абсолютно ніяких претензій. Таким чином, вже, щонайменше, в цьому плані свої гроші девайс «відбиває».

Кабель

Тут відразу ж варто сказати, що REAL-EL RS-8 Protect доступний в двох версіях з різною довжиною кабелю - 1,8 метра, а також 3 метри. Незалежно від метражу, всередині він 3-жильний, з товщиною кожної жили в 1.5мм. Виробник запевняє - використовується чиста мідь, без домішок.

Про обплетення вже все було сказано вище, і додати тут, мабуть, просто більше нема чого. Тип вилки - CEE 7/7.

Дизайн

З точки зору дизайну, RS-8 Protect цікавий своїми досить компактними габаритами, що при восьми розетках «на борту» не просто порожній звук. У всьому іншому фільтр виглядає хоч і цілком гарно, але нічим особливим не чіпляє.Ергономіка

Що стосується розташування деталей на корпусі, у цьому плані все гранично просто. На одній стороні легко помітити 8 розеток. Всі вони із заземленням і захисними шторками. Ну і ще на цій же панелі є логотип бренду і 2-полюсний перемикач з світловою індикацією.

Протилежна панель примітна петлями для кріплення фільтра на стінку, а також сімома отворами для болтів, які і фіксують половинки корпусу між собою. Ну і крім усього іншого, сюди ж винесли кілька рядків різних технічних даних: назва моделі, маркування, тощо.

Ну і на одному з торців вивід кабелю підключення до електромережі.

В роботі

В принципі, з призначенням фільтра як таким розібратися нескладно. Говорячи простою мовою, якщо у вас в одному місці кімнати багато різних, пристроїв, які потрібно підключити до електромережі, але одна розетка, наш «посередник» вирішить цю проблему.

Максимальне навантаження на фільтр - 3680Вт. «Перебір» з потужністю не виведе RS-8 Protect з ладу. Таким чином, до RS-8 Protect (як і не до будь-якого іншого фільтру) варто підключати не тільки пристрої-споживачі: комп'ютери, ноутбуки, настільні лампи, телевізори а й силові потужні пристрої.

Виробник забороняє працювати з фільтром на вулиці або в приміщенні з підвищеною вологою, оскільки корпус від неї не захищений. Не варто також лагодити пристрій самостійно (як мінімум, в гарантійний період), а ще підключати його до електромережі з напругою вище номінального.

Я підключав до RS-8 Protect вісім різних пристроїв-споживачів, загальною сумарною потужністю три кіловати. Тижнева експлуатація будь-яких недоліків не виявила.

Трохи туговато здалися захисні шторки, проте з часом вони розробилися.

Замість висновків

Таким чином, REAL-EL RS-8 Protect варто рекомендувати в ролі порівняно компактного і зручного «посередника» для підключення 8 пристроїв-споживачів. Простий і зручний в користуванні, з хорошою ціною і декількома варіантами довжини кабелю. Ще, кому цікаво - ще є і версія RS-8 Protect з 8 розетками та 2 USB-портами для підзарядки пристроїв.

Орієнтовна вартість: 270 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: zyrnalist;
Джерело: Pre-Paid;
Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL RS-8 Protect