REAL-EL M-570 - невелика акустична система класу 2.1, яка особисто мене зацікавила вбудованою системою караоке. Крім того, тут гарне підсвічування як на сабвуфері, так і динаміках, можливість програвати аудіо зі знімних носіїв, провідне та бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку і навіть пульт дистанційного керування.
REAL-EL M-570 - невелика акустична система класу 2.1, яка особисто мене зацікавила вбудованою системою караоке. Крім того, тут гарне підсвічування як на сабвуфері, так і динаміках, можливість програвати аудіо зі знімних носіїв, провідне та бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку і навіть пульт дистанційного керування.
|
Комплектація і упаковка
|
|
Чого я не побачив в комплекті поставки, так це мікрофонів. На перший погляд, це може здатися недоліком. Проте, потрібно не забувати ще й фактор ціни. Сама по собі система доступна за ціною, а тому дорогі мікрофони, позначилися б на остаточному ціннику для користувача, а дешеві могли б зіпсувати йому загальне враження про девайс. Словом, виробник залишив тут право вибору за самим користувачем, і на мій погляд, зробив дуже правильно.
|
Все перераховане поміщено в невелику упаковку з картону з досить симпатичним і одночасно інформативним дизайном: ілюстрації продукту, інформація про комплектацію, характеристики, маркування, ключові особливості та ін.
Технічні характеристики
|
Матеріали і якість збирання корпусу
Дуже круто те, що корпус колонок і «саба» виготовлені з дерева. Звичайно ж, без участі інших матеріалів також не обійшлось, проте домінує саме цей матеріал.
|
|
Що ж стосовно інших деталей - спереду у колонок металева сітка і трохи пластику, а у сабвуфера тільки пластик. Ще є кілька пропіленових вставок, які реалізовані в форматі антивібраційних ніжок.
|
Збірка виконана надійно - ніяких претензій, ні до самих матеріалів, ні до рівня їх підгонки між собою, за підсумками, у мене не виникло.
Дизайн і підсвічування
Вам сподобається зовнішність REAL-EL M-570. Дерев'яний каркас корпусу виробник «обтяг» матеріалом, що імітує шкіру. Таким чином, застосування дерева дозволило зробити корпус дійсно якісно зібраним. А ось зазначена «шкіра» класно сформувала стиль, який доповнюється оздобленням «передків» у цій трійці.
|
|
Якщо раніше підсвічування переважно зустрічалася лише на «сабі», то в даній моделі її винесли і на колонки. Те, що вона не дуже яскрава назвати мінусом не вийде, скоріше навіть навпаки - саме так класно доповнюється дизайн. Крім того, таке підсвічування чудово виглядає в темряві.
|
|
Можливість повного відключення, зрозуміло, є.
Функціональні елементи
Спереду на сабвуфері розташований дисплей. Крім нього, тут же значний за своїми розмірами вал регулювання гучності, а ще чотири кнопки. В цілому, яка функціональність, на яку клавішу покладено, вгадати нескладно завдяки відповідним піктограм на кожній. А ось якщо кому незрозуміло призначення кнопки MODE, додам, що тут мова про вибір джерела відтворення. За допомогою цієї ж кнопки можна налаштовувати також бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку.
|
Крім зазначених елементів, тут же логотип виробника, а також вставка молочного відтінку, за допомогою якої розсіюється світло.
Зліва на «боковині» є невелика панель з роз'ємами для підключення мікрофонів. Тут також два вала-регулятора рівня гучності і відлуння.
|
Права бічна панель примітна виходом динаміка. Легко помітити - він прикритий тканинною заслінкою.
|
Зверху на торці порт USB, а також слот для карт SD.
|
Панель знизу примітна виключно ніжками, на яких відмічені раніше пропіленові насадки.
І, нарешті, на тильну частину винесли випромінювач. Тут ще перемикач живлення і вихід відповідного кабелю, є вал-регулятор тембру НЧ, виходи для підключення антени і колонок плюс роз'єми для підключення живлення світлодіодів на колонках.
|
|
Подібно молочній вставці на «передку» сабвуфера, передні частини колонок також отримали аналогічні елементи для розсіювання світла від діодів. Також тут зазначені раніше металеві сітки, є логотипи бренду, а ззаду - кабелі підключення колонок на «саб» і окремі на живлення діодів.
|
Дисплей
REAL-EL M-570 отримала по-своєму симпатичний дисплей з синім підсвічуванням. Він однорядковий.
|
|
Підсвічування не яскраве, але можливостей його досить, навіть якщо в даний момент акустика у вас на вулиці. Непогано читається інформація і під кутами.
Підключення до зовнішніх джерел
Системою вашого смартфона або планшета дана акустика буде розпізнана в лічені секунди. З'єднання займає пару секунд.
|
Виробник гарантує стабільний сигнал на відстані до 10 метрів включно (за умови прямої видимості). На практиці цю цифру я підтвердив.
Якщо ви зважитеся на дротове підключення при активному бездротовому, пріоритет в такому випадку зміниться і бездротовий зв'язок обірветься. Однак повернути згодом бездротове підключення можна і без відключення дротового.
Відтворення зі знімних носіїв і робота FM
Система автоматично запустить відтворення з того чи іншого знімного носія, як тільки ви його встановите у відповідний слот. Перемикання між носіями (за умови, що вони задіяні обидва) найзручніше виконується за допомогою пульта дистанційного керування, хоча і на панелі сабвуфера це також можна зробити.
Серед інших особливостей - можливість вибору треку по номеру.
Коректна робота приймача FM можлива за підключеної антени, хоча і без неї мені вдавалося ловити пару станцій з цілком нормальною якістю трансляції.
|
|
Виконувати сканування станцій можна вручну або автоматично. Особисто мені керування більше сподобалося за допомогою пульта.
Звук і система караоке
Опрацювання в плані звуку здивувала. Подібного рівня від настільки недорогого рішення просто не очікував. Однак і обсяг, і насиченість, і навіть хороша деталізація - все це тут є. Чисті середні, втім, також нікуди не поділися. Ну і приємно, що на максимумі звуку немає спотворень, а гучності цілком достатньо для 2-кімнатної квартири.
|
|
Вбудована система караоке в освоєнні гранично проста. Все, що буде необхідно з боку користувача - підключити мікрофони і налаштувати рівень гучності /відлуння. На цьому все - інші дії система підхоплює автоматом.
Замість післямови
Що ж, за підсумками знайомства з REAL-EL M-570, можна говорити про те, що перед нами цікава акустика для тих, хто любить не тільки слухати, а й співати. Будь-яких спеціальних навичок для роботи з M-570 мати не потрібно - в цьому плані рішення просте. З точки зору функціональності новинка також виглядає виграшно. Ну і якість звуку плюс хороша вартість - як вишенька на цьому «торті» на користь покупки саме цієї моделі.
Плюси
Мінуси
Орієнтовна вартість: 2000 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: Вадим Буряк;
Джерело: HiTech Expert;
Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL M-570