Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL M-570 - акустика з вбудованим програвачем МР3 і системою караоке

13 Серпня 2018

REAL-EL M-570 - невелика акустична система класу 2.1, яка особисто мене зацікавила вбудованою системою караоке. Крім того, тут гарне підсвічування як на сабвуфері, так і динаміках, можливість програвати аудіо зі знімних носіїв, провідне та бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку і навіть пульт дистанційного керування.

REAL-EL M-570 - невелика акустична система класу 2.1, яка особисто мене зацікавила вбудованою системою караоке. Крім того, тут гарне підсвічування як на сабвуфері, так і динаміках, можливість програвати аудіо зі знімних носіїв, провідне та бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку і навіть пульт дистанційного керування.Комплектація і упаковка

 • система REAL-EL M-570 (2 динаміка + сабвуфер);
 • пульт дистанційного керування;
 • батарейки ААА;
 • сигнальний кабель;
 • FM-антена;
 • інструкція з експлуатації;
 • гарантійний талон;

Чого я не побачив в комплекті поставки, так це мікрофонів. На перший погляд, це може здатися недоліком. Проте, потрібно не забувати ще й фактор ціни. Сама по собі система доступна за ціною, а тому дорогі мікрофони, позначилися б на остаточному ціннику для користувача, а дешеві могли б зіпсувати йому загальне враження про девайс. Словом, виробник залишив тут право вибору за самим користувачем, і на мій погляд, зробив дуже правильно.Все перераховане поміщено в невелику упаковку з картону з досить симпатичним і одночасно інформативним дизайном: ілюстрації продукту, інформація про комплектацію, характеристики, маркування, ключові особливості та ін.

Технічні характеристики

 • Вихідна потужність - 58 (30 + 2х14) Вт;
 • Частотний діапазон - сабвуфер 40 - 200 Гц; сателіти 200 - 20 000 Гц;
 • Розміри динаміків - сабвуфер - 133 мм; сателіти - 76 мм;
 • Напруга живлення - ~ 230/50 В / Гц;
 • Тип - 2.1;
 • Технологія зв'язку – Bluetooth;
 • Розміри: - сабвуфер 170х316х325 - сателіти 105х182х126;Матеріали і якість збирання корпусу

Дуже круто те, що корпус колонок і «саба» виготовлені з дерева. Звичайно ж, без участі інших матеріалів також не обійшлось, проте домінує саме цей матеріал.

Що ж стосовно інших деталей - спереду у колонок металева сітка і трохи пластику, а у сабвуфера тільки пластик. Ще є кілька пропіленових вставок, які реалізовані в форматі антивібраційних ніжок.Збірка виконана надійно - ніяких претензій, ні до самих матеріалів, ні до рівня їх підгонки між собою, за підсумками, у мене не виникло.

Дизайн і підсвічування

Вам сподобається зовнішність REAL-EL M-570. Дерев'яний каркас корпусу виробник «обтяг» матеріалом, що імітує шкіру. Таким чином, застосування дерева дозволило зробити корпус дійсно якісно зібраним. А ось зазначена «шкіра» класно сформувала стиль, який доповнюється оздобленням «передків» у цій трійці.

Якщо раніше підсвічування переважно зустрічалася лише на «сабі», то в даній моделі її винесли і на колонки. Те, що вона не дуже яскрава назвати мінусом не вийде, скоріше навіть навпаки - саме так класно доповнюється дизайн. Крім того, таке підсвічування чудово виглядає в темряві.

Можливість повного відключення, зрозуміло, є.

Функціональні елементи

Спереду на сабвуфері розташований дисплей. Крім нього, тут же значний за своїми розмірами вал регулювання гучності, а ще чотири кнопки. В цілому, яка функціональність, на яку клавішу покладено, вгадати нескладно завдяки відповідним піктограм на кожній. А ось якщо кому незрозуміло призначення кнопки MODE, додам, що тут мова про вибір джерела відтворення. За допомогою цієї ж кнопки можна налаштовувати також бездротове підключення до зовнішнього джерела звуку.Крім зазначених елементів, тут же логотип виробника, а також вставка молочного відтінку, за допомогою якої розсіюється світло.

Зліва на «боковині» є невелика панель з роз'ємами для підключення мікрофонів. Тут також два вала-регулятора рівня гучності і відлуння.Права бічна панель примітна виходом динаміка. Легко помітити - він прикритий тканинною заслінкою.Зверху на торці порт USB, а також слот для карт SD.Панель знизу примітна виключно ніжками, на яких відмічені раніше пропіленові насадки.

І, нарешті, на тильну частину винесли випромінювач. Тут ще перемикач живлення і вихід відповідного кабелю, є вал-регулятор тембру НЧ, виходи для підключення антени і колонок плюс роз'єми для підключення живлення світлодіодів на колонках.

Подібно молочній вставці на «передку» сабвуфера, передні частини колонок також отримали аналогічні елементи для розсіювання світла від діодів. Також тут зазначені раніше металеві сітки, є логотипи бренду, а ззаду - кабелі підключення колонок на «саб» і окремі на живлення діодів.Дисплей

REAL-EL M-570 отримала по-своєму симпатичний дисплей з синім підсвічуванням. Він однорядковий.

Підсвічування не яскраве, але можливостей його досить, навіть якщо в даний момент акустика у вас на вулиці. Непогано читається інформація і під кутами.

Підключення до зовнішніх джерел

Системою вашого смартфона або планшета дана акустика буде розпізнана в лічені секунди. З'єднання займає пару секунд.Виробник гарантує стабільний сигнал на відстані до 10 метрів включно (за умови прямої видимості). На практиці цю цифру я підтвердив.

Якщо ви зважитеся на дротове підключення при активному бездротовому, пріоритет в такому випадку зміниться і бездротовий зв'язок обірветься. Однак повернути згодом бездротове підключення можна і без відключення дротового.

Відтворення зі знімних носіїв і робота FM

Система автоматично запустить відтворення з того чи іншого знімного носія, як тільки ви його встановите у відповідний слот. Перемикання між носіями (за умови, що вони задіяні обидва) найзручніше виконується за допомогою пульта дистанційного керування, хоча і на панелі сабвуфера це також можна зробити.

Серед інших особливостей - можливість вибору треку по номеру.

Коректна робота приймача FM можлива за підключеної антени, хоча і без неї мені вдавалося ловити пару станцій з цілком нормальною якістю трансляції.

Виконувати сканування станцій можна вручну або автоматично. Особисто мені керування більше сподобалося за допомогою пульта.

Звук і система караоке

Опрацювання в плані звуку здивувала. Подібного рівня від настільки недорогого рішення просто не очікував. Однак і обсяг, і насиченість, і навіть хороша деталізація - все це тут є. Чисті середні, втім, також нікуди не поділися. Ну і приємно, що на максимумі звуку немає спотворень, а гучності цілком достатньо для 2-кімнатної квартири.

Вбудована система караоке в освоєнні гранично проста. Все, що буде необхідно з боку користувача - підключити мікрофони і налаштувати рівень гучності /відлуння. На цьому все - інші дії система підхоплює автоматом.

Замість післямови

Що ж, за підсумками знайомства з REAL-EL M-570, можна говорити про те, що перед нами цікава акустика для тих, хто любить не тільки слухати, а й співати. Будь-яких спеціальних навичок для роботи з M-570 мати не потрібно - в цьому плані рішення просте. З точки зору функціональності новинка також виглядає виграшно. Ну і якість звуку плюс хороша вартість - як вишенька на цьому «торті» на користь покупки саме цієї моделі.

Плюси

 • Матеріали та збирання / багато дерева;
 • Стильне підсвічування на сабвуфері і динаміках;
 • Продумана ергономіка;
 • Легке і швидке бездротове підключення;
 • Найзручніший формат запуску МР3 зі знімних носіїв;
 • Вбудована функція караоке;
 • Ціна;

Мінуси

 • Не виявлено;

Орієнтовна вартість: 2000 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: Вадим Буряк;
Джерело: HiTech Expert;
Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL M-570