Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-780 Gaming – любить грати з підсвічуванням!

20 Липня 2018

Недорога ігрова мишка з гарною ергономікою, симпатичним дизайном, стильним контурним підсвічуванням, яке можна налаштовувати самостійно і фірмовим програмним забезпеченням. На кого розрахована новинка і чим ще цікава?

Недорога ігрова мишка з гарною ергономікою, симпатичним дизайном, стильним контурним підсвічуванням, яке можна налаштовувати самостійно і фірмовим програмним забезпеченням. На кого розрахована новинка і чим ще цікава?

Характеристики

 • Кількість клавіш - 6 + 1 (колесо прокрутки);
 • Напрацювання на відмову, натискань- понад 10 000 000 Huano;
 • Частота кадрів – 6666 fps;
 • Розподільна здатність- 500/1000/1500/2000/3000/4000 dpi;
 • Максимальне прискорення 20G;
 • Максимальна швидкість стеження - 1,52 м/сек;
 • Довжина кабелю – 1,8 м;
 • Розміри – 128х77х33 мм;
 • Вага – 170;Комплектація та упаковка

 • ігрова мишка REAL-EL RM-780 Gaming;
 • керівництво з експлуатації;
 • гарантійний талон;І сам маніпулятор, і необхідна документація поставляються в невеликій картонній коробці. У неї барвистий дизайн, красива ілюстрація спереду і безліч корисних даних на стінках: виноски, що вказують на ключові особливості, назва мишки, адреса сайту, технічні характеристики на двох мовах, маркування та інше.

Матеріали та якість виготовлення

Корпус REAL-EL RM-780 Gaming – це поєднання матового і глянцевого пластика. Крім них, тут трохи гуми, а ще є тефлон і метал у вигляді окантовки USB-вилки. Кабель в тканинному обплетенні.

Збірка хороша. Будь-яких проблем в цьому плані немає - матеріали, і те, як вони "збиті" між собою вам сподобається.Кабель підключення мишки до USB-порту ПК або ноутбука досить довгий - 1,8 метра. Цього цілком достатньо. Тканинне обплетення мені сподобалося - його можливостей достатньо щоб захистити кабель, навіть від істотних впливів джерел навколишнього середовища.Ефект пам’яті не сильний, кабель легко випрямити.

Запобіжник від перегинів, золотисте напилення на конекторі і феритовий фільтр тут також є.

Функціональні елементи

Оглядаючи верхню панель, на ній користувач легко помітить праву і ліву кнопки, також коліщатко прокрутки, в яке інтегрована кнопка. Трохи далі за коліщатком розташовані кнопки вибору dpi, а за ними - логотип бренду.

На "боковині" зліва є кнопки "вперед"/"назад".Нижня панель примітна тефлоновими накладками по периметру, портом оптичного сенсора і парою наклейок з різною інформацією про цей девайс.Зовнішність та підсвічування

Майже симетрична конструкція корпусу і гарне поєднання матеріалів - ось ключові особливості дизайну RM-780. Мишка виглядає дорого, строго і я б навіть додав такий термін, як діловито. Вона відмінно виглядає як на столі, так і на килимку, добре поєднується чи не з будь-якою ігровою клавіатурою свого сегменту, а ще на неї приємно лягає рука. Здавалося б - з одного боку нічого незвичайного у всьому цьому немає. З іншого ж боку, навіть прості рішення потрібно вміти робити так, щоб це подобалося.

Підсвічування тут доречне в якості елементу дизайну. Крім того, воно вдало доповнює саму конструкцію (якщо можна так сказати), а ще класно підкреслюється імідж геймера. Підсвічується контур знизу і коліщатко. Колір підсвічування коліщатка змінюється при перемиканні dpi. Маніпулювати контурним підсвічуванням за допомогою кнопок у вас не вийде - тут тільки програмно. Однак, це тема наступного розділу огляду.Фірмове програмне забезпечення та його можливості

Фірмове ПЗ, котре виробник пропонує в якості безкоштовного, скажімо так, бонусу, дозволяє не тільки перелаштувати контурне підсвічування, але і також створити і зберегти кілька ігрових профілів (до чотирьох), регулювати dpi та багато іншого. Додаток простий, освоїти його нічого не варто, навіть якщо раніше ви не мали справ з ПЗ такого плану. Завантаження софту виконується звідси.Замість висновків

Хоча форма мишки спочатку і видається не дуже вдалою для руки, але по суті, я пересів за девайс легко - ніякого дискомфорту вже в перші хвилини роботи.Не буде особливих складнощів зі звиканням і у лівші. Так, йому адаптуватися доведеться трохи довше, через наявність кнопок зліва, але це не забере багато часу. Останнє - це висновки знайомого лівші за підсумками 3-денного знайомства з маніпулятором.

Сама по собі ергономіка класична.Хід реалізованих "на борту" кнопок, як і колеса, питань не викликав – відпрацювання всіх елементів на високому рівні.

Відносно ковзання, тут ситуація наступна. Усередині RM-780 передбачений оптичний сенсор Avago, за допомогою якого цей "гризун" відмінно "бігає" по різних поверхнях - килимку, дереві, вовні та ін.Таким чином, REAL-EL RM-780 Gaming варто рекомендувати, якщо ви шукаєте недорогий ігровий маніпулятор з якісним рівнем виготовлення, хорошим дизайном і ергономікою. Ну і не забуваємо також за можливості фірмового софту, за допомогою якого можна отримати також вельми непогані результати в іграх.Плюси

 • використані матеріали та якість реалізації корпусу;
 • зовнішність;
 • ергономіка/симетрична конструкція;
 • фірмове програмне забезпечення для розширення штатних можливостей;
 • легке звикання

Мінуси

 • не виявлено

Орієнтовна вартість: 520 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: Сергій Решодько;
Джерело: HiTech Expert;
Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL RM-780