Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд акустичної системи REAL-EL M-570

18 Липня 2018

Акустикою класу 2.1 з вбудованими МР3-програвачем, FM-приймачем і, навіть, дисплеєм на сьогодні вже мало кого здивуєш, а тому виробники йдуть далі, пропонуючи не тільки нові можливості, але і знижуючи при цьому вартість самого рішення для кінцевого покупця. Акустична система M-570 від компанії REAL-EL, окрім зазначених «речей», обладнана сучасним Bluetooth-модулем версії 4.1, містить вбудовану систему караоке на два мікрофони з можливістю регулювання рівнів їх гучності та ефекту відлуння, може відтворювати треки з USB-флеш та SD-карт пам’яті, має багатофункціональний пульт ДУ, а також підсвічування передніх панелей сабвуфера та сателітів. Залишається розібратися, наскільки вдалою вийшла новинка. Про це і піде мова далі.

Акустикою класу 2.1 з вбудованими МР3-програвачем, FM-приймачем і, навіть, дисплеєм на сьогодні вже мало кого здивуєш, а тому виробники йдуть далі, пропонуючи не тільки нові можливості, але і знижуючи при цьому вартість самого рішення для кінцевого покупця. Акустична система M-570 від компанії REAL-EL, окрім зазначених «речей», обладнана сучасним Bluetooth-модулем версії 4.1, містить вбудовану систему караоке на два мікрофони з можливістю регулювання рівнів їх гучності та ефекту відлуння, може відтворювати треки з USB-флеш та SD-карт пам’яті, має багатофункціональний пульт ДУ, а також підсвічування передніх панелей сабвуфера та сателітів. Залишається розібратися, наскільки вдалою вийшла новинка. Про це і піде мова далі.

Ключові характеристики та особливості

  • Вихідна потужніть — 58 (30 + 2х14) Вт;
  • Частотний діапазон — сабвуфер 40 – 200 Гц; сателіти 200 – 20 000 Гц;
  • Розміри динаміків – сабвуфер – 133 мм; сателіти – 76 мм;
  • Напруга живлення — ~230/50 В/Гц;
  • Тип — 2.1;
  • Технологія зв’язку — Bluetooth;
  • Габарити: — сабвуфер 170х316х325— сателіти 105х182х126;
  • Вага системи – 6 кг;

Комплектація

До комплекту поставки REAL-EL M-570 входять сабвуфер, два сателіти, пульт дистанційного керування, дві батарейки типу ААА, сигнальний кабель, дротова антена FM, керівництво з експлуатації та гарантійний талон.

Все вищевказане запаковано в середню по розмірам коробку з картону.

Мікрофонами, не дивлячись на вбудовану систему караоке, система не комплектується – їх пропонується придбати самостійно за власним вподобанням. На мою думку таке рішення правильне.

Коробка

Коробка, як вже відмічалось вище, картонна. Матеріал її міцний, тому пристрій надійно захищено під час транспортування.

Заслуговує своєї частки уваги інформативність упаковки – на стінках коробки наведені ілюстрації системи, яскрава виноска вказує на наявність функції караоке. Також зазначені ключові особливості новинки її назва, технічні характеристики, маркування та багато іншого.

Обрані матеріали та якість виконання корпусу

Особисто мені сподобалося те, що корпуси сателітів і сабвуфера виготовлені з дерева, їх фронтальні частини закриті пластиковими фальш-панелями. В сабвуферi панель має глянсову поверхню, в сателітах більша її частина схована металевою сіткою.

Зовні корпус обтягнутий матеріалом, імітуючи шкіру – виглядає дійсно красиво та дуже вдало поєднується з передньою панеллю.По периметру знизу як у сабвуфера, так і у колонок передбачені пропіленові насадки. В колонках вони прикріплені до днища, а на «сабі» — до ніжок. Перед нами доволі просте, але добре зарекомендоване антивібраційне рішення.

Якість виконання мені сподобалась. Всі елементи щільно «збиті» друг з другом, тому говорити про який-небудь люфт не доводиться. Самі по собі матеріали за тестовий період (приблизно 2 тижні) також не розчарували.

Функціональні елементи

Цікавою особливістю сабвуфера можна назвати дисплей. На практиці він значно спрощує навігацію по меню, та й просто симпатично доповнює обраний виробником стиль.

Трохи нижче дисплею у вигляді великого диску реалізований регулятор загальної гучності системи.Ще нижче передбачені чотири функціональні кнопки. Розібратися в їх призначеннях не важко, адже на кожній містяться піктограми..

З самого низу «сабу» логотип бренду, а трохи вище – невелика пластикова вставка молочного відтінку, через яку «пробивається» світло від діодів всередині.

Динамік сабвуфера розміщено на правій боковій панелі, який зовні захищений тканинним грилем круглої форми.

Панель караоке зліва примітна роз’ємами для підключення мікрофонів та ручками налаштування гучності та відлуння.

Зверху – порт USB та слот для карт пам’яті SD вбудованого MP3-програвача.

На тильну сторону сабвуфера вивели порт фазоінвертора, вимикач живлення та кабель підключення до електромережі. Ще є регулятор тембру НЧ та роз’єми для підключення антени, сателітів та окремі гнізда для живлення світлодіодів підсвічування сателітів.

Крім підсвічування сабвуфера, аналогічне рішення виробник підготував і для сателітів - відповідні світлопроникні вставки також є попереду знизу. Крім того, тут гарні металеві сітки і логотипи бренду.

Дизайн та відсвічування

Зовнішність REAL-EL M-570 гармонізуватиме майже з будь-яким інтер'єром як офісного приміщення, так і домашньої кімнати - «влитися» до обраного стилю для цієї системи не проблема. За час тестування я доповнював зовнішністю REAL-EL M-570 декор кухні, спальні та вітальні. За підсумками можу додати, що в будь-якому з випадків акустика виглядала доречно.

Підсвічування фронтальних панелей компонентів системи можна назвати приємним доповненням дизайну. Воно не дуже яскраве, скоріше навіть тьмяне. Але саме так воно не відволікає уваги, проте акцентує стиль акустики. Ще сподобалося те, що за необхідністю воно може вмикатися та вимикатися як за допомогою пульта, так і за допомогою відповідної кнопки на сабвуферi..

При необхідності підсвічування вимикається одним натисканням відповідної кнопки.

Дисплей та підключення

REAL-EL M-570 обладнано стильним екраном, котрий тут одночасно доповнює дизайн та значно спрощує керування.

Дисплей має однорядний символьний дисплей синього кольору в тон з декоративним підсвічуванням. Видивлятися в ньому можливості смартфонних екранів не зовсім доречно. Однак з відображенням інформації в приміщенні при різних рівнях освітленості, навіть при погляді під великими кутами, тут все в повному порядку.Бездротове підключення виконується в лічені секунди. На будь-яких, скажімо так, «підводних» каменях не акцентую - їх тут просто немає.

Виробник гарантує стійкий сигнал на відстані до 10 метрів в зоні прямої видимості і на практиці я легко підтвердив цю заяву.

Якщо при активному бездротовому підключенні ви виконаєте ще й провідне, пріоритет з бездротового зміниться дротовим. Повернути пріоритет назад можливо в налаштуваннях.Відтворення зі змінних носіїв та FM-приймач

В режим програвача система переходить автоматично, варто лише користувачеві вставити USB-флешку або SD-карту. Якщо ж накопичувачі вставлені, але в даний момент працює, наприклад, той же FM-приймач, в такому випадку перемикання виконується вручну за допомогою пульта дистанційного керування або ж на панелі керування сабвуфера.

Щоб FM-станції у вас працювали без перешкод, найкраще підключити антену. Втім, навіть без підключеної антени, в 30-кілометровій зоні від Києва мені вдавалося вловити 2-3 нормально працюючі станції. З антеною їх кількість зростала до 6-7.

Звук

Звук відмінний. У цьому плані, відверто кажучи, я був здивований, адже мій скепсис спочатку не припускав тут ані достатньої об’ємності, ані чітких середніх, ані, тим більше, басів. Однак все це тут є у наявності і, до того, відпрацьовано на гідному рівні.

На максимумі звук не спотворюється, що також плюс. Гучності достатньо.

Караоке

Вбудована система караоке сподобається любителям співати. Налаштувати її зовсім не складно, навіть далеким від техніки користувачам. Все що необхідно - підключити мікрофони і «накрутити» оптимальний рівень гучності / відлуння. Все інше спрацює на автоматичному рівні.

Деякі висновки

Для зручності користувача в комплекті поставки передбачено пульт дистанційного керування, який дозволяє повноцінно працювати з REAL-EL M-570, наприклад, з того ж дивану. Про можливості пульта ретельно розписано в керівництві користувача, а тому дублювати цю інформацію ще раз тут не бачу жодного сенсу.

В кінцевому ж результаті перед нами відмінна акустична система для любителів не тільки слухати, а й співати. Чудове поєднання функціоналу в красивому корпусі, за вельми адекватні гроші, робить модель цікавою кожному покупцеві, якому потрібна компактна і гучна акустика з гарним функціоналом, яка здатна гармонійно «влитися» в будь-який інтер'єр.

Орієнтовна вартість: 2000 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: zyrnalist;
Джерело: Pre-Paid;
Сторінка продукту на сайті дистриб’ютора - REAL-EL M-570