Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL RM-780 Gaming - недорога ігрова миша з можливістю програмування і RGB-підсвічуванням!

10 Липня 2018

REAL-EL RM-780 Gaming - доступний за ціною ігровий маніпулятор з хорошою ергономікою, приємним дизайном, контурним підсвічуванням, котре налаштовується, а також фірмовим програмним забезпеченням, яке розширює початкові можливості пристрою! Які шанси у новинки виділитися на тлі конкурентів? Давайте дивитися разом.

REAL-EL RM-780 Gaming - доступний за ціною ігровий маніпулятор з хорошою ергономікою, приємним дизайном, контурним підсвічуванням, котре налаштовується, а також фірмовим програмним забезпеченням, яке розширює початкові можливості пристрою! Які шанси у новинки виділитися на тлі конкурентів? Давайте дивитися разом.

Комплектація і упаковка

Комплект поставки мишки доповнений лише документацією, що складається з короткого керівництва з експлуатації, написаного на декількох мовах, а також гарантійним талоном.Все перераховане поміщено в блістерний ущільнювач і запаковано в невелику картонну коробку, з симпатичним дизайном і чималою кількістю інформації, як про сам продукт, так і виробника. Наприклад, на стінці спереду і частково на одній з «боковин» - барвиста ілюстрація мишки. Ще є виноски, що вказують на ключові особливості девайса, його назва, адреса офіційного сайту та ін.

Позаду - технічні характеристики на двох мовах, маркування, виноски на ключові особливості продукту та інші корисні дані, на яких варто загострити свою увагу.

Що зацікавило на «боковинах», так це невеликі ілюстрації, винесені на одну зі стінок - так в тій чи іншій мірі показана ергономіка + деякі з ключових особливостей мишки.

Технічні характеристики

 • Кількість клавіш - 6 + 1 (колесо прокрутки)
 • Напрацювання на відмову, натискань - понад 10 000 000 Huano
 • Частота кадрів - 6666 fps
 • Роздільна здатність - 500/1000/1500/2000/3000/4000 dpi
 • Максимальне прискорення - 20G
 • Максимальна швидкість стеження - 1,52 м / сек
 • Довжина кабелю - 1,8 м
 • Розміри - 128х77х33 мм
 • Вага - 170
Матеріали та якість збирання

У випадку з корпусом REAL-EL RM-780 Gaming перед нами гарний приклад вдалого поєднання матеріалів. Основний тут - матовий пластик. Ще є кілька глянцевих вставок, тефлон по периметру знизу, тканинне обплетення кабелю і гумова окантовка коліщатка.

Із збіркою все в повному порядку - відмінна підгонка елементів і повна відсутність люфту деталей за винятком тих «вузлів» корпусу, де він передбачений особливостями конструкції. Довжина наявного тут кабелю - 1,8 метра. Цього цілком достатньо для підключення, навіть якщо системний блок вашого ПК розташований «глибоко» під столом. Кабель має надійне тканинне обплетення, якій під силу захистити його, в тому числі і від досить відчутних впливів джерел навколишнього середовища.

Ефект пам'яті невеликий, а тому укласти кабель зручно «під себе» нічого не варто.

Запобіжники від перегинів на стиках присутні, як, втім, і золотисте напилення на конекторі. Про феритовий фільтр, що оберігає пристрій від перешкод, виробник також не забув.

Ергономіка

У цьому плані все класично. Зверху реалізовані кнопки правого / лівого натискання мишки. Між ними розташоване коліщатко прокрутки з інтегрованою в нього кнопкою. Відразу ж за коліщатком в сторону спинки йдуть кнопки вибору dpi, а трохи далі за ними - логотип бренду.

Оглядаючи бічну панель зліва, користувач «виявить» кнопки «вперед» / «назад». Така функціональність задана їм за замовчуванням. Але, задіявши фірмове ПО, їх функції можна замінити іншими.

На панелі знизу кілька тефлонових насадок, порт оптичного сенсора і дві наклейки з різними даними про нашого «гризуна».

Зовнішність / підсвічування

Дизайн симпатичний за визначенням. Так, як такого нового нічого ми тут не побачимо - і самі матеріали, і стиль виконання вже не один раз зустрічалися в оглядах інших маніпуляторів, і не тільки в REAL-EL. З іншого боку, якщо бюджетна ігрова мишка виглядає стильно, у неї відмінне поєднання матеріалів і гарне підсвічування, вона зручна для руки, причому, як правші, так і шульги - це вже говорить на користь того, що такий девайс варто дивитися.

RGB-підсвічування у RM-780 контурне. Свою назву отримала через формат реалізації. Ще одна зона, що підсвічується - коліщатко.

Як-небудь змінювати підсвічування по контуру за допомогою кнопок /коліщатка мишки у користувача не вийде. А ось на самому коліщатку кольори будуть змінюватися при зміні dpi.Сенсор і інші можливості

Згідно з офіційними даними, всередині RM-780 використовується оптичний сенсор Avago, за допомогою якого маніпулятор комфортно працює фактично на будь-якій поверхні - різних килимках, дереві, вовні і т.п.Максимальна роздільна здатність - 4000 dpi, а мінімальна 500 dpi. Перемикання, нагадаю, виконується за допомогою кнопок на спинці мишки.

Максимальне прискорення - 20G, частота опитування - 250Гц, максимальна швидкість стеження - 1,52 м / сек.

Можливості фірмового софту

Якщо все-таки ви хочете налаштувати, в тому числі контурне підсвічування, а ще змінити функції клавіш, задані виробником за замовчуванням, для цих цілей звідси буде необхідно завантажити фірмове програмне забезпечення.

Задіявши його, можна створити до чотирьох ігрових профілів, широко працювати з настройками підсвічування, перепрограмувати кнопки, регулювати рівень dpi і багато іншого. Подробиці дивимося на ілюстраціях.

Додам ще те, що самий по собі додаток досить простий і легко освоюється, в тому числі і користувачем, який раніше не мав справ з «програмками» подібного, скажімо так, формату.

Вердикт за підсумками експлуатації

Звикнути правші до мишки буде легко - сам я «пересів» за неї без будь-яких складнощів.

Лівшам девайс також можна рекомендувати, адже у нього фактично симетрична конструкція корпусу. Так, деякий час останнім доведеться звикати до кнопок зліва - спочатку «промахи» будуть, але тривалою ця адаптація не буде. Живий «приклад» - мій знайомий, який, до речі кажучи, лівша. Так ось, він зміг почати комфортно працювати з RM-780 вже через пару днів.

Питань до кнопок і коліщатка у мене немає - хід відмінний у всіх випадках.

Можливості фірмового програмного забезпечення вам також сподобаються.

Контурне підсвічування симпатично доповнює дизайн пристрою, в тій чи іншій мірі підкреслює ігрову спрямованість девайсу і навіть імідж самого гравця.

В кінцевому підсумку ми маємо гарну пропозицію в сегменті ігрових мишей для даної цінової категорії. Як таких, скажімо так, нюансів, через яких цей девайс не варто дивитися, мною виявлено не було, тоді як позитивних якостей чимало, вони сподобаються як гравцям початкового рівня, так і геймерам зі стажем.

Плюси

 • матеріали та збирання;
 • дизайн;
 • ергономіка / симетрична конструкція корпусу;
 • можливості фірмового софту;
 • швидке звикання;

Мінуси

 • істотних не виявлено;

Орієнтовна вартість: 520 гривень; Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні; Автор: Вадим Буряк; Джерело: HiTech Expert; Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL RM-780