Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL M-570: твоя перша домашня система караоке!

9 Липня 2018

Доступна за ціною акустична система 2.1 з симпатичним підсвічуванням сабвуфера і динаміків, можливістю відтворення МР3 з карт пам'яті і USB-накопичувачів, передачею аудіо за допомогою Bluetooth і кабельного підключення, вбудованим FM-приймачем і навіть модулем караоке з виходами під два мікрофони.

Доступна за ціною акустична система 2.1 з симпатичним підсвічуванням сабвуфера і динаміків, можливістю відтворення МР3 з карт пам'яті і USB-накопичувачів, передачею аудіо за допомогою Bluetooth і кабельного підключення, вбудованим FM-приймачем і навіть модулем караоке з виходами під два мікрофони.Упаковка

Коробка, в якій поставляється REAL-EL M-570, має середні габарити. Матеріал її виготовлення - щільний картон. Дизайн - поєднання фірмових тонів виробника, які ми вже не один раз зустрічали в описах упаковок інших продуктів бренду. Також тут масив різних даних, що стосуються як самого пристрою, так і виробника. Але про все це поговоримо вже в наступному розділі.

Виноски на стінках коробки

Вище я згадував про те, що виробник виніс на стінки коробки чимало інформації про продукт. Ще є кілька ілюстрацій акустики + деякі відомості щодо самого виробника. Дані справа і зліва на "боковинах" дублюють один одного, як, втім, і виноски на передній та тильній стінках. Правда, в останньому випадку на одній стороні інформація на українській, а на другій - англійською мовою.

Що стосується самих даних, мова йде про технічні характеристики пристрою, комплектації, маркування тощо.

І, нарешті, спереду і ззаду на стінках у вигляді виносок і мініатюр винесені відомості про ключові особливості REAL-EL M-570.

Комплект поставки

Незважаючи на те, що на стінках коробки намальовані мікрофони, в комплекті поставки їх немає. На мій погляд, виробник вчинив правильно, залишивши право вибору тут за самим користувачем, оскільки дорогі мікрофони позначилися б на кінцеву вартість самої системи, а дешеві і не якісні навряд чи б додали інтересу до пристрою як такого.

Крім сабвуфера і двох динаміків, всередині коробки знайдеться пульт ДУ з батарейками типу ААА, сигнальний кабель, FM-антена, керівництво з експлуатації та гарантійний талон.

Технічні характеристики

 • Вихідна потужність - 58 (30 + 2х14) Вт
 • Частотний діапазон - сабвуфер 40 - 200 Гц; сателіти 200 - 20 000 Гц
 • Розміри динаміків - сабвуфер - 133 мм; сателіти - 76 мм
 • Напруга живлення - ~ 230/50 В / Гц
 • Тип - 2.1
 • Технологія зв'язку - Bluetooth
 • Розміри - сабвуфер 170х316х32; сателіти 105х182х126
 • Вага системи - 6 кг
 • Термін служби - 2 рокиМатеріали виготовлення

Ключовий матеріал корпусу, як сабвуфера, так і динаміків - дерево. З нього зроблені всі сторони, за винятком передньої панелі, яка у колонок майже повністю прикрита металевою сіткою, а у сабвуфера вийшла пластиковою. Будь-яких гумових вставок тут немає. В якості антивібраційних ніжок знизу колонок приклеєні пропіленові насадки. Такі ж елементи і на пластикових ніжках "сабу".

Якість збирання

Із збіркою все в повному порядку - всі елементи щільно підігнані між собою, шви / зазори мінімальні, люфт відсутній.

На перший погляд, скажімо так, "слабкою ланкою" тут може здатися глянцевий пластик, який є і на сабвуфері, і в невеликій мірі на динаміках - на ньому раз у раз будуть з'являтися відбитки пальців і потертості. Насправді, після установки системи на столі або іншій горизонтальній поверхні, контакт з користувачем і іншими предметами мінімальний, тому при дбайливому догляді за акустикою, вона зможе дуже і дуже довго зберігати заводську зовнішність.

Дизайн

Те, як виглядає REAL-EL M-570, мені сподобалося. Звичайно ж, це не новий для ринку дизайн - рішення з подібною зовнішністю існують. Тим не менше, дана модель не виглядає дешево, у неї є дисплей, симпатичний і навіть у чомусь строгий блок керування спереду, плюс пульт дистанційного керування та багато інших цікавих "фішок", які сподобаються. Окремий пункт уваги - LED-підсвічування, яке класно доповнює дизайн, додаючи йому особливого шарму. Однак це тема вже наступного розділу огляду.

Підсвічування

Цікава особливість REAL-EL M-570 - LED-підсвічування, причому як на сабвуфері, так і на динаміках. Таке підсвічування класно виглядає на тлі темної панелі, стильно доповнюючи її. Оскільки підсвічування не особливо яскраве, воно не відволікає увагу, а в темному приміщенні виглядає досить ефектно.

Підсвічування можна відключити, для чого на панелі спереду сабвуфера є кнопка.Ергономіка

Погляньмо для початку на сабвуфер. Зверху попереду у нього дисплей. Трохи нижче великий вал для регулювання гучності звуку, а також чотири кнопки. Перша, іменована MODE, дозволяє вибрати джерело відтворення або ж налаштувати бездротове підключення. Можливості трьох інших клавіш зрозумілі без додаткових пояснень, оскільки на кожній є всім відомі виноски.

Нарешті, З самого низу розташувався логотип бренду, а трохи вище - пластикова вставка молочного відтінку, через яку і "пробивається" світло.На панелі зліва роз'єми для підключення мікрофонів, а також їх регулятори рівня гучності і відлуння..Права панель примітна виводом динаміка.Ззаду є випромінювач, кілька інформаційних наклейок, а також вимикач живлення, вал, який регулює рівень тембру НЧ плюс роз’єми для підключення антени і колонок. Окремо позначені роз'єми для кабелів живлення світлодіодів на колонках.По периметру знизу знаходяться ніжки з пропіленовими антивібраційними насадками, а зверху - порт USB і слот для карт SD. Для чого вони тут, впевнений - зрозуміло і без додаткових пояснень.

З колонками все значно простіше. Наприклад, спереду великі металеві сітки, за якими "ховаються" динаміки. Трохи нижче сіток - світлодіоди, а ще є логотипи REAL-EL.Позаду - виводи кабелів на звук і живлення діодів - підключаються до сабвуфера, а знизу по чотири антивібраційні ніжки.

Дисплей

Екран у REAL-EL M-570 винесено в верхню частину передньої панелі сабвуфера. Він тут однорядковий з синім підсвічуванням. Оскільки дана модель акустики для приміщень, а не для вулиці, дорікати виробника в тьмяності підсвічування, як мінімум, не доречно. Та й потім, саме такий формат підсвічування - дизайнерський штрих виробника.Бездротове з’єднання

Проблем з бездротовим підключенням немає ніяких - система без проблем знаходиться телефоном або планшетом, з’єднання виконується в лічені секунди. В межах 10 метрів в зоні прямої видимості проблем зі стійкістю сигналу у мене не було. Таким чином, можна цілком комфортно керувати системою за допомогою пульта дистанційного керування, наприклад, з того ж дивана.Відтворення з переносних носіїв

В цьому плані тут все досить просто. Система автоматично перейде в режим "програвача", як тільки ви підключите USB-накопичувач або SD-карту. Якщо ж накопичувачі у вас вже вставлені, але в даний момент працює, наприклад, FM-приймач, в такому випадку легше і комфортніше всього скористатися пультом дистанційного керування або панеллю на "сабі". Ніяких, з дозволу кажучи, "підводних" каменів тут немає.

Можна також вибирати трек за порядковим номером. Відтворення почнеться автоматично.

Враження від роботи FM-приймача

Для коректної роботи радіо виробник рекомендує спочатку підключити "штатну" антену. Втім, спочатку я цього не зробив, але все одно в 30 кілометрах від Києва "ловив" 3, а часом і 4 канали без перешкод і шипіння. З підключеної антеною їх кількість зросла до 7.

Сканувати канали можливо як вручну, так і автоматично. Виконувати це можна за допомогою панелі на "сабі" або застосувавши пульт дистанційного керування.

Дротове підключення

Тут особливих нюансів немає, за винятком одного - якщо при активному бездротовому підключенні ви виконаєте дротове підключення, бездротове буде автоматично відключено. Правда, за допомогою пульта пріоритет потім можна повернути.

Якість звуку

Відверто кажучи, я був здивований якістю звуку, оскільки спочатку чомусь скептично поставився до даної системи в цьому плані. Однак і чіткість, і обсяг, відмінні баси і хороша серединка + ніяких хрипів на максимумі - все це виглядає вельми непоганим аргументом на користь покупки. До речі, приємною виявилася і максимальна гучність - її досить, щоб послухати аудіо разом з сусідами через стінку.

Пульт ДУ

На той випадок, якщо ви в декількох метрах від REAL-EL M-570, і вам ліньки раз у раз бігати до пристрою за налаштуванням або регулюванням, можна скористатися пультом дистанційного керування, який є в комплекті поставки.

Тут я не буду перераховувати всі його особливості - це відмінно зроблено в керівництві користувача, а тому, якщо комусь буде незрозумілий якийсь пункт, рекомендую не соромитися, заглядати. Але, на мій погляд, тут все гранично просто. Особисто сам я залишився задоволений, як ергономікою, так і функціоналом, а тому раджу і вам.Робота системи в режимі "Караоке"

З караоке складнощів також немає. Все, що необхідно тут - підключити мікрофони і налаштувати рівень гучності і відлуння. Після чого, "врубити" мінусовку і співати, звичайно ж, якщо знаєте слова!

Висновки і враження

Таким чином, REAL-EL M-570 виглядає цікавою покупкою для будинку або офісу, особливо, якщо вам подобається співати. Але навіть, якщо ви таким не захоплюєтеся, у цій акустики є чимало інших цікавих особливостей, які напевно вас зацікавлять, а відмінний по всіх "фронтах" звук дозволить добре провести дозвілля або зайнятися якоюсь справою під звуки будь-якого МР3.Плюси

 • Дерев'яний корпус / висока якість збирання;
 • Симпатичне підсвічування на сабвуфері і динаміках;
 • Хороша ергономіка;
 • Швидке бездротове з’єднання / стійкий сигнал;
 • Простий формат запуску МР3 зі змінних носіїв;
 • Непогані можливості FM-приймача;
 • Функція караоке;
 • Вартість;

Мінуси

 • Істотних не виявлено;

Орієнтовна вартість: 2000 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL M-570