Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

Огляд ігрової миші REAL-EL RM-780 Gaming

5 Липня 2018

Недорогий маніпулятор з симпатичним дизайном, RGB-підсвічуванням, практично симетричною конструкцією корпусу, фірмовим софтом і іншими цікавими «речами». Протягом тижня я знайомився з пристроєм, і тепер готовий поділитися своїми враженнями

Недорогий маніпулятор з симпатичним дизайном, RGB-підсвічуванням, практично симетричною конструкцією корпусу, фірмовим софтом і іншими цікавими «речами». Протягом тижня я знайомився з пристроєм, і тепер готовий поділитися своїми враженнями





Упаковка

Користувач отримає новинку в симпатичній упаковці з картону. Дизайн її - поєднання чорного і помаранчевого кольорів з невеликою, скажімо так, «домішкою» інших відтінків.





Традиційно для коробок такого роду пристроїв, на стінках деяка кількість даних, як про саму мишку, так і те, що стосується виробника. Про них і піде мова далі.





Інформація на стінках коробки

Мені сподобалось те, як виробник підійшов до декору коробки під REAL-EL RM-780 Gaming - виглядає дуже стильно. Оглянувши її, і не скажеш, що всередині ігровий маніпулятор, вартістю менше $ 20.

Практично всю передню стінку займає барвиста ілюстрація мишки. Тут же адреса української версії сайту, назва пристрою, кілька виносок, що вказують на її особливості та ін. корисні відомості.





На стінці ззаду винесені специфікації на двох мовах, є маркування, перелік ключових особливостей, трохи даних про виробника, інформація про комплект поставки і ін.





І, нарешті, на одній з «боковин» трохи даних щодо ергономіки.





Комплект поставки

Вивчивши дизайн і масив відомостей зі стінок упаковки, поглянемо тепер на комплект поставки.

Відкривши коробку, всередині користувач запримітить, звичайно ж, саму мишку, яку помістили в досить міцний блістерний ущільнювач, очевидно, з метою додаткового захисту при транспортуванні. Крім того, тут керівництво користувача на декількох мовах і гарантійний талон.





Технічні характеристики

  • Кількість клавіш - 6 + 1 (колесо прокрутки)
  • Напрацювання на відмову, натискань - понад 10 000 000 Huano
  • Частота кадрів - 6666 fps
  • Роздільна здатність - 500/1000/1500/2000/3000/4000 dpi
  • Максимальне прискорення 20G
  • Максимальна швидкість стеження - 1,52 м / сек
  • Довжина кабелю - 1,8 м
  • Технологія зв'язку - провідна оптична
  • Інтерфейс - USB
  • Сумісність з ОС - Windows XP / Vista / 7/8/10
  • Розміри - 128х77х33 мм
  • Вага - 170





Вибрані матеріали

У корпусі REAL-EL RM-780 Gaming використовуються класичні як для маніпуляторів даної цінової категорії матеріали - пластик, трохи тефлону, трохи гуми, тканина і метал. Основний, звичайно ж, пластик. Переважно він матовий, хоча кілька глянцевих вставок «на борту» також є. Метал використаний виключно в форматі окантовки USB-вилки, гумовою зробили насадку на коліщатко прокрутки (очевидно, з метою поліпшення хвата), а тефлон - по периметру нижньої панелі, і «відповідає» за можливість мишки ковзати. Тканина використана у вигляді обплетення кабелю.





Якість збирання

Збірка відмінна і говорю я про це без «знижок» на що-небудь. Перед нами приклад того, коли бюджетна ігрова мишка по частині обраних матеріалів і підгонки їх між собою мало , чим поступається конкурентам з цінником в 1,5-2 рази вище.





Особливості кабелю

Довжина кабелю у RM-780 Gaming - 1,8 метра котрого більш ніж достатньо для підключення абсолютно будь-якого плану і навіть з деяким запасом на маневри.





Кабель отримав непогане тканинне обплетення, яке до снаги захистити його від різних впливів джерел навколишнього середовища. А ось що сподобалося не дуже – закручування , які у мене траплялися періодами. Хоча варто віддати належне - навіть так обплетення НЕ кошлатиться.

Ефект пам'яті невеликий.





Запобіжники від перегинів на стиках присутні. За феритовий фільтр для захисту від перешкод і золотисте напилення на конекторі виробник також не забув.





Дизайн

Зовнішність у мишки симпатична. Так, тут немає нічого чого-небудь такого, що я ще не зустрічав. І, тим не менш, прикольне поєднання матового пластика з глянцевими вставками, тонка вставка молочного відтінку по периметру, фактично симетрична конструкція корпусу - все це привертає увагу. Понуро в загальній масі девайс вже точно не виглядає.





Функціональні елементи

Ергономіка класична, як і для будь-якої іншої мишки даної цінової категорії. На спинці зверху коліщатко прокрутки з інтегрованою в нього кнопкою, а також клавіші правого / лівого натискань мишки і кнопки вибору dpi. Крім зазначеного, тут же логотип виробника.





Збоку праворуч елементів немає, а ось зліва «відкривається доступ» до кнопок «вперед» / та «назад».



По периметру нижньої панелі тефлонові насадки. У центрі - порт оптичного сенсора і кілька наклейок. Інформація на одній з них особливого інтересу не представляє, а ось на іншу винесли маркування, відомості про виробника, назву пристрою, логотип бренду та інші корисні дані.





Підсвічування

Реалізоване RGB-підсвічування у RM-780 Gaming виробник назвав контурним. Нічого незвичайного в такій назві немає, адже світло тут розсіюється лише через тонку вставку-контур молочного відтінку по периметру корпусу. Крім того, підсвічуванням наділене і коліщатко прокрутки.





За замовчуванням контур підсвічується одним відтінком або комбінацією - переключити за допомогою кнопок не вийде. А ось відтінок підсвічування коліщатка змінюється при виборі dpi. Для того щоб маніпулювати з підсвічуванням контуру по периметру, необхідно буде встановити фірмовий софт.

Сенсор, розподільна здатність, прискорення і частота опитування

Усередині досліджуваного маніпулятора оптичний сенсор Avago, який дозволяє RM-780 Gaming працювати фактично на будь-якій поверхні. З метою експерименту я пробував дерево, пластик, різні килимки, вовняне покриття і навіть скло. Очікуваного ефекту не було лише на скляному покритті, тоді як на інших, скажімо так, панелях ніяких проблем.

Максимальна розподільна здатність - 4000 dpi. Між якими варіантами можна вибирати, дивимося вище в характеристиках.





Максимальне прискорення - 20G.

Частота опитування - 250 Гц.

Особливості фірмового програмного забезпечення

За допомогою фірмового програмного забезпечення користувач може істотно розширити початкові можливості мишки. Відповідне завантаження виконується звідси.





Серед його особливостей я б відзначив можливість досить широкого перепрограмування всіх кнопок, тонкі настройки підсвічування, створення чотирьох ігрових профілів, регулювання рівня dpi і багато іншого. Хоча сам по собі інтерфейс і виглядає дещо перевантаженим, але розібратися в ньому легко, навіть якщо ви раніше не мали справ з такого роду софтом.





Враження від експлуатації

Мені як правші було легко звикнути до RM-780 Gaming, хоча завдяки тому, що тут фактично симетрична конструкція корпусу, особливих проблем з адаптацією не буде і у шульг.

Хід кнопок відмінний за всіма пунктами - ніяких западань і тому подібних «речей» за тестовий період у мене не було.

Питань до опрацювання коліщатка також не виявилося - гумова окантовка зробила хват чіпким і зручним.

Фірмове ПО не розчарує, хоча спочатку воно і виглядає надмірно заплутаним і перенасиченим.

Підсвічування приємне. Воно не яскраве, а тому «не ріже» погляд. Разом з тим, добре підкреслюється іміджеве поєднання та й вигляд гравця здатна доповнити непогано.

Таким чином, за підсумками знайомства з REAL-EL RM-780 Gaming, цей маніпулятор варто рекомендувати як гравцям початкового рівня, так і геймерам з певним ігровим стажем, адже тут є все, щоб зуміти зацікавити, не вимагаючи взамін за це «всі гроші світу» !

Орієнтовна вартість: 520 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL в Україні;
Автор: zyrnalist;
Джерело: Pre-Paid;
Сторінка продукту на сайті виробника - REAL-EL RM-780