Укр
Рус
Укр
Рус

Огляди та статті

ТМ «REAL-EL» виступила спонсором призового фонду ХХІІІ Олімпіади з математики

27 Квітня 2018

ТОВ «СВЕН Центр» виступив спонсором призового фонду ХХІІІ Олімпіади з математики, яка проводилася в рамках щорічного фестивалю «Квітень-Фест», організатором якого є Русанівський ліцей...

ТОВ «СВЕН Центр» ексклюзивний дистриб'ютор продукції ТМ «REAL-EL» на території України виступив спонсором призового фонду ХХІІІ Олімпіади з математики, яка проводилася в рамках щорічного фестивалю «Квітень-Фест», організатором якого є Русанівський ліцей.

Ця олімпіада стала унікальним явищем в освітньому просторі України. Олімпіада привернула увагу більше трьохсот обдарованих дітей не тільки з різних шкіл та ліцеїв Києва, а й інших міст України.

Обдарованість дітей можливо підтвердити тим фактом що переможцями серед завдань, наприклад для шостих класів, ставали п’ятикласники.

Керівництво ТОВ «СВЕН Центр» дуже задоволене, що є можливість зробити свій внесок у заохочення розвитку математичної еліти і пишається тим що в нас в Україні є такі талоновиті діти, батьки, віддані професії вчителі, котрі спонукають та прививають любов до науки, а згодом і до нових світових відкриттів.

Більше інформації та фото на офіційному сайті Русанівського ліцею:
http://www.rl.kiev.ua/ua/news/ostatochni-rezultati-olimpiad-9876/