Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit: ігрова гарнітура зі звуком 7.1 і вібробасом за недорого!

24 Листопада 2017

Ігровий аксесуар з пультом керування, привабливим підсвічуванням, відмінним звуком формату 7.1, продуманою конструкцією і багатьма іншими цікавими особливостями. Мої враження від знайомства з новинкою далі.

Ігровий аксесуар з пультом керування, привабливим підсвічуванням, відмінним звуком формату 7.1, продуманою конструкцією і багатьма іншими цікавими особливостями. Мої враження від знайомства з новинкою далі.Комплектація і упаковка

— ігрова гарнітура REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit;
— необхідна документація;Все перераховане поставляється в середній за розмірами картонній коробці, яка має стриманий дизайн, який поєднує в собі кілька ілюстрацій гарнітури в різних ракурсах плюс деякий, скажімо так, «масив» відомостей, як про особливості самого продукту, так і інформацію щодо бренду. Рекомендую глянути.Матеріали і рівень збирання

З огляду на невисоку вартість гарнітури, в її корпусі шукати будь-які незвичайні матеріали не варто. Так, наприклад, зовнішня частина вушних чашок - пластик з напиленням soft touch. З внутрішньої сторони йде м'яка екошкіра, динаміки прикриває сітка з тканини, а на внутрішній частині оголів'я - пропілен. А ось вже саму дужку, посилили металевою вставкою всередині. До речі, з чого саме зроблена дужка виробник не уточнює, проте в тому, що цей матеріал гідної якості, сумніватися не доводиться і доказом служить кілька ілюстрацій гарнітури на стінках коробки, на яких девайс чи не зав'язують вузлом. Вражає, чи не так?Із збиранням корпусу в цілому і підгонкою елементів зокрема, все в повному порядку - ніякого скрипу матеріалів або ж їх люфту, за винятком тільки тих «вузлів», де це передбачено. Так, декілька тугий хід відкидної конструкції мікрофону, але до цього можна звикнути. Але таке її облаштування здатне попередити самовільний, скажімо так, «маневр» в цьому напрямку.Кабель и пульт керування

У REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit кабель на 2,2 метра. Погодьтеся - цього більш ніж достатньо абсолютно для будь-якого підключення + запас для маневру також залишиться.

Шнур отримав якісне тканинне плетіння. Оскільки у нього фактично немає жодного ефекту пам'яті, користувачеві буде зручно розташувати кабель «під себе».Запобіжники від перегинів, а також феритовий фільтр, що захищає від перешкод плюс золотисте напилення для поліпшення якості сигналу, тут також враховані.Пластиковий пульт керування, який розмістили на кабелі, вийшов непоганим з точки зору функціоналу. Ближче до торців реалізовані кнопки відключення/включення підсвічування, а також вібробас. Крім того, користувач легко побачить чотири інші кнопки розмірами поменше поруч з кожною з яких відповідна піктограма, що нагадує про призначення кожного функціонального елементу.

Варто також відзначити ще й те, що навіть якщо загальне підсвічування відключене, на пульті все одно працює маленьке, зелене підсвічування. Це, скажімо так, сигналізатор мікрофона. Якщо підсвічування горить - мікрофон ввімкнений, якщо не горить, то і мікрофон, відповідно, не працює.Мікрофон і підсвічування

Сам по собі мікрофон високої якості, як в плані роботи, так і можливостей.Що стосується другого, рекомендую для початку глянути у розділ специфікацій в кінці огляду. Якість передачі звуку відмінна, а до того ж не супроводжується абсолютно ніякими артефактами. Для інтересу я спробував мікрофон, як в іграх, так і під час сеансів відео зв’язку – повірте, на слово, або спробуйте при нагоді - різниці ніякої. На тому кінці дроту на якість зв'язку теж не нарікали.

Підсвічування в даній моделі на зовнішніх стінках вушних чашок, а також пульті і мікрофоні. Її реалізація мені сподобалася.

Можливості фірмового софту

А ось якщо ви хочете, як говориться, у повній мірі розкрити можливості гарнітури щодо звуку, виробник рекомендує попередньо встановити відповідне програмне забезпечення. Робимо це звідси.

Відносно його особливостей, тут 11 смуг еквалайзера, можливість просторової обробки звуку і багато іншого, включаючи підвищення / пониження тональності, зникнення вокалу та інше. Таким чином, навіть якщо ви в певній мірі меломан, вам і тоді знайдеться чим себе тут зайняти.

Розташування гарнітури на голові користувача

На голові користувача девайс розташовується комфортно. Вушні чашки достатньої величини, щоб не здавлювати, наявна всередині матерія, яка прикриває динаміки плюс екошкіра, навіть за підсумками тривалої безперервної роботи не пітніють.

Розмір оголовья регулюється автоматично при надяганні гарнітури.«Посидючість» гарнітури на голові користувача я довів практичним шляхом - ні нахилу, ні повороту виявилося недостатньо, щоб пристрій хоча б раз злетів. Словом, за це виробнику також варто поставити п'ятірку.

Враження від звуку і вібробасу

Якість звуку чудова, причому як в іграх, так і при відтворенні аудіо / відео контенту. Це перший плюсик.

Другий поставлю за обсяг! Навіть звуки другого плану «відбиваються» на вельми і вельми непоганому рівні.Звукоізоляція непогана, хоча як на мене не найкраща. Хоча не виключаю, що можу бути дуже прискіпливий в цьому плані.Рівень реалізації вібробасу вельми крутий. Тут його легко порівняти з куди більш дорогими рішеннями Sony або інших гучних виробників. При необхідності, нагадаю, його легко відключити. Хоча особисто я б цього не робив.

Короткий підсумок

Що ж, за підсумками вище сказаного, REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit можна рекомендувати як хорошу ігрову гарнітуру для вимогливого до звуку користувача, який також цінує продумане управління і ергономіку плюс не менш вдало реалізований мікрофон.

Технічні характеристики

 • Діаметр мембрани – 50 мм;
 • Опір — 32 Ом;
 • Чутливість навушників -108 ± 3 дБ;
 • Частотний діапазон навушників — 20 – 20 000 Гц;
 • Чутливість мікрофона -58 ± 3 дБ;
 • Частотний діапазон мікрофона — 30 – 16 000 Гц;
 • Довжина кабелю — 2,2 ± 5 % м;
 • Тип роз'єму – USB;
 • Вага — 400 г

Плюси

 • Матеріали корпусу і рівень збирання;
 • Пульт керування / довжина кабелю;
 • Якісний мікрофон;
 • Цікаве підсвічування;
 • Можливості фірмового ПО і звук;
 • Хороша ціна;

Мінуси

 • Питання до звукоізоляції (суб'єктивно);

Орієнтовна вартість: 1100 гривень;
Продукт надано прес-службою REAL-EL;
Автор: Вадим Буряк;
Джерело: HiTech Expert;
Сторінка продукту на сайті виробника