Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL 7070 Comfort Backlit: "зональне підсвічування і відмінна ергономіка"!

21 Листопада 2017

Компактна клавіатура в доступному ціновому сегменті, ключовою відмінною рисою якої є гарне підсвічування зонального типу. Крім того, тут продумана ергономіка, зручна розкладка, два кольори корпусу, солідне напрацювання на відмову та інші цікаві "речі". Про все це і піде мова далі.

Компактна клавіатура в доступному ціновому сегменті, ключовою відмінною рисою якої є гарне підсвічування зонального типу. Крім того, тут продумана ергономіка, зручна розкладка, два кольори корпусу, солідне напрацювання на відмову та інші цікаві "речі". Про все це і піде мова далі.

Комплектація та упаковка

- клавіатура REAL-EL 7070 Comfort Backlit;
- документація;


Все перераховане запаковано в досить компактну коробку з картону, що має привабливий, але в той же час не дуже нав'язливий дизайн, переважно інформаційного характеру. Таким чином, у користувача є можливість дізнатися чимало подробиць про девайс, навіть не виймаючи його з коробки.


Характеристики

  • Кількість клавіш – 103;
  • Контакти клавіш — мембранні з тактильним зворотнім зв'язком;
  • Напрацювання на відмову — більше 20 млн. натискань;
  • Сумісність з ОС — Windows XP/Vista/7/8/10;
  • Розміри — 440 х 25 х 128 мм.; Вага – 535г.;


Матеріали та рівень реалізації корпусу

В корпусі REAL-EL 7070 Comfort Backlit головним чином використаний пластик. Крім нього, є ще трохи гуми, а також металу. Який матеріал обплетення кабелю, точно не відомо - виробник на цьому не акцентує увагу. Однак тактильно він також нагадує гуму або силікон. Можу лише додати, що сам по собі матеріал середньої жорсткості. Ефект пам'яті невеликий, а тому він випрямиться вже через день або два.Якість збирання хороша. Дві половинки корпусу зафіксовані в єдину конструкцію за допомогою гвинтів, головки яких помітні на тильній частині. Ніякого люфту, скрипу або прикладів дешевизни іншого плану тут немає, що, зрозуміло, плюс.Варіанти кольорів і враження від дизайну

В продажу REAL-EL 7070 Comfort Backlit доступна в двох рішеннях кольору корпусу - білому, який, до речі кажучи, і побував у нас в редакції, і чорному.І хоча обидва кольори виглядають привабливо, все ж білий мені сподобався більше - гідний формат низькопрофільної клавіатури з вельми акуратним збиранням, особливою конструкцією кнопок і стильним підсвічуванням, яке, умовно кажучи, "ділить" розкладку клавіатури на зони. Однак це тема вже наступного розділу огляду.Підсвічування

З підсвічуванням знайшли цікаве рішення. В REAL-EL 7070 Comfort Backlit воно декількох кольорів: зелений, червоний і інші. Але що цікаво - всі кольори задіяні одночасно. Однак світло тут не хаотичне, а зональне, тобто, за кожним забарвленням закріплена своя частина клавіатури. Хід дуже цікавий, і вже точно сподобається дівчатам. До речі, підсвічуються не тільки самі символи на кнопках, а й також "боковини" кожної клавіші, що говорить про особливу увагу до ключової особливості продукту. Ну і при необхідності підсвічування, звичайно ж, можна відключити.Розкладка

Розкладка вийшла дуже практичною. Всі кнопки, за винятком пробілу злегка увігнуті всередину, що супроводжує не тільки комфортний набір символів, а й також, швидке звикання до розкладки. Сам по собі хід кнопок чіткий і плавний з тактильною віддачею. Кнопки швидкого доступу до тих чи інших додатків не викликали в мене питань з точки зору адаптації.Окремо варто відзначити декларацію виробником стійкого до стирання покриття кнопок. І до речі, майже за два місяці щоденної роботи з REAL-EL 7070 Comfort Backlit, я переконався, що ця інформація - не маркетинговий хід.


Враження від роботи

Якщо ви шукаєте собі нову компактну і ергономічну дротову клавіатуру в білому або чорному варіанті кольору корпусу, з хорошим ходом клавіш, не хочете при цьому переплачувати за популярність бренду, але є бажання виділитися ще й таким аксесуаром, з REAL-EL 7070 Comfort Backlit варто познайомитись ближче.


Орієнтовна вартість: 315 гривень;
Продукт надано прес-службою бренду REAL-EL
Автор: Сергій Решодько;
Джерело: ITnews
Продукт на сайті виробника — REAL-EL Comfort 7070 Backlit