Укр
Рус
Укр
Рус

МЕДІА-ЦЕНТР

REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit: гра на 7.1 і круте вібро!

20 Листопада 2017

Якщо вірити офіційним даним, перед нами ігрова гарнітура, здатна забезпечити відтворення реалістичного і об'ємного звуку формату 7.1. Наскільки відповідає ця заява дійсності, і чим ще цікаво пристрій?

Якщо вірити офіційним даним, перед нами ігрова гарнітура, здатна забезпечити відтворення реалістичного і об'ємного звуку формату 7.1. Наскільки відповідає ця заява дійсності, і чим ще цікаво пристрій?

Упаковка

REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit постачається в картонній коробці середніх розмірів, у якій досить стриманий дизайн, що поєднує кілька ілюстрацій продукту і необхідних відомостей щодо його особливостей. Також є інформація про бренд і офіційного постачальника в Україні.







Комплект поставки

Комплект поставки гарнітури по спартанськи простий. Відкривши упаковку, всередині неї, крім самого пристрою, користувач "виявить" інструкцію на трьох мовах (російська, українська та англійська) плюс гарантійний талон.





Технічні характеристики:

  • Діаметр мембрани - 50 мм;
  • Опір - 32 Ом;
  • Чутливість навушників -108 ± 3 дБ;
  • Частотний діапазон навушників - 20 - 20 000 Гц;
  • Чутливість мікрофона -58 ± 3 дБ;
  • Частотний діапазон мікрофона - 30 - 16 000 Гц;
  • Довжина кабелю - 2,2 ± 5% м;
  • Тип роз'єму - USB;
  • Вага - 400 г;





Матеріали

У корпусі REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit використано кілька типів матеріалів. Зовнішня частина чашок - пластик з напиленням soft touch, всередині м'яка екошкіра, динаміки прикриває сітка, на дужці - пропілен. Що стосується дужки, її посилили металевою вставкою, проте який ключовий матеріал, не уточнюється. Разом з тим, на фотографії, розташованій на одній зі стінок коробки виробник мало не зав'язує дужку вузлом, мається на увазі висока стійкість матеріалу до такого роду впливу. Погодьтеся - відзначений, з дозволу кажучи, тест не може не вражати!





Якість збирання

Претензій до виробника через збирання бути не може - всі елементи між собою "збиті" надійно, та й їх якість мені сподобалася. Єдине, на що звертаєш увагу - трошки тугуватий хід відкидної конструкції мікрофона. Мабуть, на це пішли з тією метою, щоб він не відкидався в грі довільно. Але звикнути до такого обладнання не складно.





Кабель

Заявлена довжина кабелю - 2,2 метра, чого, як кажуть в народі "з головою" досить для підключення абсолютно будь-якого плану.





Розглянутий шнур отримав якісне тканинне обплетення, яке фактично не володіє будь-яким ефектом пам'яті. Виходячи з цього, його легко розкласти "під себе" при підключенні до ПК.





На стиках присутні запобіжники від перегинів. Для поліпшеної прохідності сигналу є також позолота на конекторі + феритовий фільтр для захисту від перешкод. Але крім всього зазначеного, на кабель винесли також досить немаленький пульт керування. Про нього і піде мова далі.





Пульт керування

Зазначений пульт за формою своєї вийшов конусоподібним. Корпус його також із пластику.

По центру є елемент у вигляді зубчастого колеса. Насправді перед нами лише декор, нічого більше. По периметру коліщатка чотири кнопки, по маркуванню на них легко зрозуміти, яку дію покладено на кожну з кнопок.





Ближче до торців кнопка відключення підсвічування і кнопка ввімкнення/вимкнення вібробасу.

У тому випадку, якщо загальне підсвічування відключене, на пульті працює маленьке підсвічування з боку кнопки ввімкнення/вимкнення мікрофону. В функціональності її розібратися легко - світлодіод горить - мікрофон працює, а якщо ні, відповідно мікрофон вимкнений.



Мікрофон

Сам мікрофон зроблений класно. Так, до його відкидного механізму деякий час доведеться звикати, однак це лише нюанси, які перестаєш помічати вже через зовсім нетривалий час. Але взамін цього відразу отримуєш чудову передачу звуку, яка абсолютно не супроводжується артефактами. Мені він в цьому плані дуже сподобався як в іграх, так і в тих же відео-дзвінках. Люди, з якими я спілкувався, на якість звуку теж не нарікали.





Дизайн

Зовнішність GDX-8000 не можна назвати унікальною, проте, поєднання червоного з чорним, візерунком "під карбон" на зовнішній стороні дужки, холодком металу, м'якою еко-шкірою та іншими деталями виглядає завзято і забезпечує увагу, навіть без "участі" підсвічування як такого.



Ергономіка

Все управління девайсом винесено на зазначений вище пульт, тоді як на корпус гарнітури ні кнопок, ні роз'ємів не отримав.





Підсвічування

Підсвічування в REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit наявне на зовнішній частині вушних чашок, пульті і мікрофоні.





Як на мене, воно вийшло прикольним, добре доповнює дизайн, а при необхідності його легко відключити.

Зручність на голові

З точки зору розташування гарнітури на голові користувача, тут питань немає - девайс відмінно сідає з попутним регулюванням величини дужки. З метою тесту, я майже 4 години не знімав пристрій, але неприємного відчуття здавлювання не з'явилося, як і запотівання.





Сама по собі посадка надійна - на практиці виявиться недостатнім нахиляння або різке повертання головою, щоб пристрій злетів з голови - в цьому плані все продумано.





Фірмове програмне забезпечення і його можливості

Для того щоб повною мірою розкрити можливості гарнітури по частині звуку виробник рекомендує скористатися спеціальною фірмовою утилітою. Завантажуємо звідси.



Серед особливостей утиліти варто відзначити можливість регулювання звуку за допомогою 11 смуг еквалайзера. Крім того, є можливість просторової обробки звуку, підключення емуляції кругового руху джерела звуку, зменшення/підвищення тональності, вимкнення вокалу та багато іншого.

Враження від звуку

Звук вам сподобається як в іграх, так і при прослуховуванні аудіо або перегляді відео. Цей пристрій "не заточений" під один якийсь формат. Говорячи простіше - на користь ігор не зробили гіршим відтворення аудіо.

Що стосується якості та об’єму, в цьому плані зауважень також немає - тут все, як і заявлено - яскраво і насичено. На максимумі гучності проблем з чистотою я не помітив.

Що не дуже вразило так це не сама гарна звукоізоляція. Втім, спробуйте при нагоді - можливо, я надто прискіпливий.

Враження від ефектів

З вібробасом я вперше познайомився на більш дорогих навушниках Sony і ще тоді зазначив цікавість рішення. Тепер виробники його з успіхом впроваджують і на доступних за ціною гарнітурах, причому суб'єктивно різниці ніякої, що у Sony, що у цього "велетня" REAL-EL.

Замість висновків

За підсумками знайомства з GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit, я схильний рекомендувати гарнітуру для користувачів, які шукають рішення з дійсно об'ємним звуком, вдалою ергономікою, довгим кабелем, відмінним за частиною функціоналу мікрофоном і цілком адекватною вартістю.

Плюси

  • Якісні матеріали корпусу і відмінне збирання;
  • Функціональний пульт керування;
  • Довгий кабель і відмінна якість мікрофона;
  • Прикольне підсвічування / простота його відключення;
  • Зручна посадка на голові;
  • Можливості фірмового ПО і звук;
  • Хороша ціна як для пристрою такого класу;

Мінуси

  • Не найкраща звукоізоляція (суб'єктивно);

Орієнтовна вартість: 1100 гривень
Продукт надано прес-службою REAL-EL
Автор: Сергей Решодько
Джерело: ITnews
Продукт на сайті виробника - REAL-EL GDX-8000 Vibration Surround 7.1 Backlit